Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 28    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM5 Chaos Theory (Czytany 177996 razy)
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : 30 Sierpnia 2012, 18:19:21 »
Po filmiku kolejna seria pytań i zastrzeżeń ode mnie.
1.Wilkołak więc jest w formacie 2x2 i nie będzie zajmował 1 kratki tylko 4? Czy masz zamiar go zmniejszyć?
2.To paskudztwo przypominające Banshee z Warcrafta III mam nadzieję ,że będzie zmienione gdyż model i jakość nie dorównują reszcie jednostek.
3.Czy to na początku filmiku to była pierwsza koncepcja Trupożercy? Wygląda identycznie ,tylko hełm ma inny.
4.Gniew Boży ma bardzo ładny i dokładny rysunek w księdza i świetne efekty graficzne w trakcie używania.
5.Animacja ataku Posępnego jest świetna 6+.
Na razie to na tyle. Powodzenia w dalszym tworzeniu moda :)


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #76 : 04 Września 2012, 14:40:36 »
Ostatnio dołączyłeś ankiete z zapytaniem o 3 frakcje, czy po nich, planujesz jeszcze jakieś następne?

No cóż, mówiłem już o tym ale nie zaszkodzi przypomnieć.. ;) Mod będzie zmieniał WSZYSTKIE OSIEM miast...
Poza tym Forge bądź Klany będą czwartym miastem, trzecim jest Chaos.

Po filmiku kolejna seria pytań i zastrzeżeń ode mnie.
1.Wilkołak więc jest w formacie 2x2 i nie będzie zajmował 1 kratki tylko 4? Czy masz zamiar go zmniejszyć?
2.To paskudztwo przypominające Banshee z Warcrafta III mam nadzieję ,że będzie zmienione gdyż model i jakość nie dorównują reszcie jednostek.
3.Czy to na początku filmiku to była pierwsza koncepcja Trupożercy? Wygląda identycznie ,tylko hełm ma inny.

1. Tak Wilkołak będzie dużą jednostką, gdyż gdyby był małą Legion miał by tylko dwie duże jednostki...
2. Tak, oczywiście, że będzie zmienione, w trailerze pojawiła się ta jednostka w sumie to przypadkiem.. ;P Jest ona tylko takim przymierzeniem się do 2lvl..
3. Nie.. to jest pierwsza koncepcja Grawisa czyli alternatywy Ghula..

gdyby była możliwość dałbym tą drugą kosę w przeciwną stronę (chodzi o ostrze)

Próbowałem właśnie tak zrobić, niestety nie da rady zrobić tego w ten sposób...

Na koniec daje screen kolejnej nowej jednostki: Lisza




IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : 04 Września 2012, 15:10:42 »
Powiem tak: Lisz nie jest zły, ale zasadniczo gorszy od innych jednostek. Przerób może tą "Liszową czapkę", znajdź jakąś zbroję dla niego i zrób jakąś inną końcówkę tej laski, bo ta kulka mi się zbytnio nie podoba. Radzę trochę poeksperymentować z laską Druida :).


IP: Zapisane
Wonderweiss

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : 04 Września 2012, 16:05:52 »
To nie jest kulka, to je zielona czaszka (chyba :p). Ale faktycznie- lisz nie jest zły, ale ta korona i "kołnierz" nie pasują do takiego pustego, zabandażowanego ciała.


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : 04 Września 2012, 21:00:54 »
Bardziej pasuje mi to na jakiegos faraona.I z drugiej strony wyglada troche jak kobieta.(jak sie dobrze przypatrzysz) :)


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #80 : 04 Września 2012, 21:34:36 »
Nic dziwnego, że wygląda jak kobieta skoro jest głownie na bazie modelu Rusałki to jeszcze inspiracją do niej na 100% była Królowa Lisz z Disciplesa trójki.
Lordzie, kiedy pokażesz duchy? ;>


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #81 : 10 Września 2012, 13:24:41 »
Lisz oczywiście będzie jeszcze modyfikowany i faktycznie chyba przyda mu się jakaś zbroja, a co do kostura, to ta zielona "kulka" to czaszka jest.. ;P
W sumie to nie chciałem przesadzić z jego wyglądem, żeby było widać, że to podstawka, na ulepszenie i alternatywę mam ciekawsze pomysły.. ;)

Nic dziwnego, że wygląda jak kobieta skoro jest głownie na bazie modelu Rusałki

Jeśli naprawdę tak uważasz to się grubo mylisz.. :) Lisz stworzony jest na bazie zupełnie innego modelu, powiem, że to nawet nie jest żadna jednostka od Rusałki są tylko nogi.
Co do inspiracji to nie potwierdzam, ale też nie zaprzeczam.. :P

Lordzie, kiedy pokażesz duchy? ;>

Wkrótce, muszę jednak poprawić model trochę, ponieważ przyjżałem mu się dokładnie i jego gęba zupełnie mi się nie podoba, wygląda trochę jak koci pysk.. xD no i dodam jeszcze do ulepszenia naramienniki..  Jak tylko to poprawie to pokaże screeny. :)


IP: Zapisane
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : 13 Września 2012, 08:37:12 »
a jak plan jednostek ?

truporzerca <ghul><grawis>

a może ghul <tupozerca><grawis>

Wiadomość doklejona: 13 Września 2012, 08:38:55
Prace trwają, a ich efekty są widoczne coraz bardziej, jednostki Imperium są już niemal gotowe, jednak ich tekstury ciągle są dopracowywane, tak by wyglądały jak najlepiej. Każda z istot Imperium otrzymuje już dość szczegółowe elementy, jakieś drobiazgi i różne efekty mające zwiększyć ich atrakcyjność. Zaczęły również powstawać ich opisy, których część postanowiłem dziś opublikować. Są one pokazane w formie screenów, mam nadzieję, że przypadną wam do gustu.  Jeśli już przy opisach jesteśmy, to muszę dodać, że pod tym względem szykuje się mała "rewolucja", ponieważ teraz każdy z artefaktów otrzyma swoją własną, krótszą bądź dłuższą historię. Nieco zmieniony zostanie również wygląd opisu artefaktów, tak by był bardziej przejrzysty. W grze pojawią się też zupełnie nowe magiczne przedmioty, z których będzie można swobodnie korzystać.
Mogę też już oficjalnie powiedzieć, że rozpoczynają się prace nad kolejnym miastem. Będzie to frakcja nazywana roboczo "Legion" i zastąpi ona Nekropolis, nie musicie się jednak martwić tym, że nie ujrzycie nekro-istot w grze... otóż Legion będzie właśnie nową frakcją nieumarłych.
Postanowiłem również dziś zaprezentować wam hierarchię jednostek Imperium i Legionu:

Imperium



Legion


Sreeny z opisami jednostek

to nadal aktualne?


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #83 : 13 Września 2012, 13:40:39 »
Gdzieś nieco wcześniej pisałem o zmianach w hierarchii jednostek Imperium.. niewiele się tam zmieniło. Co do Legionu natomiast to dość sporo się pozmieniało. Oto ich obecna wersja:

Imperium


Legion


Co do opisów, to te, które są na screenach w galerii na stronie, są już nieaktualne, te właściwe opisy, które zostaną użyte są tu:
Opisz Jednostek
To jest raczej już ich ostateczna wersja i to one właśnie pojawią się w modzie.


« Ostatnia zmiana: 13 Września 2012, 13:44:40 wysłane przez Lord Khorne » IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : 13 Września 2012, 16:28:43 »
Mam pytanie, Lordie: jest Arcylisz, tudzież Archanioł. A gdzie Lisz i Anioł, bez przedrostka?

PS. Nie będzie wampirków? :(


« Ostatnia zmiana: 13 Września 2012, 16:34:33 wysłane przez Waverley » IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : 13 Września 2012, 17:00:02 »
Cóż jeżeli mogę się wypowiedzieć to powinniście wymienić szkielet z wilkołakiem, a może wilkołakiem i banshe. Banshe to kobieta która zwiastuje śmierć więc powinna dostać skila ktory pozwala zabić jedną jednostkę przynajmniej podczas ataku. Myślę też że fajnie by było jakby jeżeli wilkołak zabiję jednostkę po bitwie staje się ona wilkołakiem, z tym że jeżeli atakuje ulepszony to wskrzeszony będzie ulepszony a jeżeli atakuje alternatywny to wskrzeszony będzie alternatywny.
Dobrze by było gdyby siódmy poziom mógł strzelać (przywykłem do takiej strategii gry przez H6) ale tu nic nie wymagam.
Następnie Demilisz, lisz jest fajny tylko na tym poziomie powinien być siniej zrobiony (no chyba że jeszcze jego zamienić z Wiczkiem to mi pasuje) do tego wolał bym by tym razem był jednostką Latającą (patrz tez taktyka gry z H6 bo brakuje lotnika na poziomach 4-6) podstawa taka jak jest, ulepszenie jak wolisz, natomiast demilisz to latająca główka z H3 (wstępnie była taka jednostka) bardzo by mi się podobała :). Drakolisz mi nie pasuje, może być neutralny, 8 albo coś ale nie na 5 poziomie bo to śmieszne.
Tak trochę krytyki ale myślę że niektóre sugestie moglibyście wziąć pod uwagę.


IP: Zapisane
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : 13 Września 2012, 17:05:24 »
Mam pytanie, Lordie: jest Arcylisz, tudzież Archanioł. A gdzie Lisz i Anioł, bez przedrostka?

PS. Nie będzie wampirków? :(

popieram

Wiadomość doklejona: [time]14 Wrzesień 2012, 07:06:34[/time]
daj białemu magowi fajną śmierć np. żółtą implozje ;) (po wybuchu zostaje laska
seraf ma niebieskie skrzydła które nie pasują do czerwonej aureoli :(
a jak zrobisz 8lvl

co to thantos

popraw zywą swieta  :/

lepiej żeby wilkołak nie miał skowytu (masz sto atak i masz dwieście


« Ostatnia zmiana: 17 Września 2012, 07:43:22 wysłane przez Mcichosz16 » IP: Zapisane
Wonderweiss

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : 14 Września 2012, 16:41:44 »
Thanatos ( lub jak kto woli Tanatos) był Greckim bogiem śmierci. Przedstawiano go zazwyczaj jako chłopca z czarnymi skrzydłami, czasem trzymającego zgaszoną pochodnię.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : 14 Września 2012, 16:46:12 »
Czyli żywa święta w formie nie święta, używająca do walki maczugi, czyli zgaszonej pochodni z gwoździami.
A odpowie mi ktoś jak z moimi radami?


IP: Zapisane
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : 17 Września 2012, 12:56:19 »
Po filmiku kolejna seria pytań i zastrzeżeń ode mnie.
1.Wilkołak więc jest w formacie 2x2 i nie będzie zajmował 1 kratki tylko 4? Czy masz zamiar go zmniejszyć?
2.To paskudztwo przypominające Banshee z Warcrafta III mam nadzieję ,że będzie zmienione gdyż model i jakość nie dorównują reszcie jednostek.
3.Czy to na początku filmiku to była pierwsza koncepcja Trupożercy? Wygląda identycznie ,tylko hełm ma inny.
4.Gniew Boży ma bardzo ładny i dokładny rysunek w księdza i świetne efekty graficzne w trakcie używania.
5.Animacja ataku Posępnego jest świetna 6+.
Na razie to na tyle. Powodzenia w dalszym tworzeniu moda :)

co do banshee wystarczy dać głowę matrony ;)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 28    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.103 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry