Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 28    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM5 Chaos Theory (Czytany 177980 razy)
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #135 : 11 Października 2012, 17:02:08 »
Po 16 przypada na jeden zamek ;) Co oznacza, że oprócz tych kampanijnych bohaterów dochodzi 128 nowych "scenariuszowych" (nowych, bo nie planuję ani dodawać niewykorzystanych w H6 bohaterów ze starszych części, ani powracać do bohaterów z H5. Możliwe jednak, że dojdą ci obecni w poprzednich częściach np. postacie z dawnej Nekropolii a obecnego Legionu itp, lecz nie będzie tego wiele).


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #136 : 11 Października 2012, 17:18:47 »
No to podziwiam szczerze, ponieważ my robimy 26 postaci w kilka miesięcy, no chyba, że będą mieć wspólny model, to ok.
tylko wymyśleć biosy dla 128 postaci, życzę powodzenia :D


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : 11 Października 2012, 18:23:43 »
Cytuj
No to podziwiam szczerze, ponieważ my robimy 26 postaci w kilka miesięcy, no chyba, że będą mieć wspólny model, to ok.
tylko wymyśleć biosy dla 128 postaci, życzę powodzenia

Czy wspólny model, to nie wiem (zapewne będzie wspólny).
A 128 biosów do postaci (doliczając kampanijne, będzie więcej) to nie jest większy problem. Czasu jest sporo więc trzeba wykorzystać wiele sposobów by jeszcze bardziej uatrakcyjnić modyfikację ;)


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #138 : 12 Października 2012, 07:36:37 »
Jak ja to mówię: Trza pakować. I nie ma opierniczania się :). Ale tak szczerze, to obydwie jednostki mi się podobają. Zwłaszcza prorokini. U Hierofantki radziłbym zmienić kolorystykę, ponieważ jak wspominał Waverley: zbyt przypomina nieumarłą. To tyle ode mnie, jeszcze tu wrócę :).


« Ostatnia zmiana: 12 Października 2012, 23:22:18 wysłane przez Freezon » IP: Zapisane
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : 13 Października 2012, 11:33:03 »
Lordzie zrób żeby bohaterowie kobiety miały inny model,ogólnie zmień wygląd bohatera imperium to odświerzy grę.Każdy model inny to zły pomysł.Hierofantce daj troche purpury.
 Nie rozumiem ludzi,H5 nie jest "bajkowe". Nie podoba im się,niech szukają portalu o D3.
P.S. miker chcesz bezpłciowych włosów i oczu na pół twarzy wejdź na Clash of heroes,też o heroesach.



« Ostatnia zmiana: 15 Października 2012, 15:21:03 wysłane przez Mcichosz16 » IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #140 : 13 Października 2012, 21:39:50 »
Cytuj
P.S. miker chcesz bezpłciowych włosów i oczu na pół twarzy wejdź na Clash of heroes,też o heroesach.

W Clash of Heroes ani nie ma oczu na pół twarzy, ani bezpłciowych włosów :P Czyli jak w każdej dobrze zrobionej produkcji wzorowanej lub będącej anime.

Cytuj
Nie rozumiem ludzi,H5 nie jest "bajkowe".

Zależy jak na to patrzeć - moim zdaniem "bajkowość" nie jest żadną wadą produkcji - w przypadku H5 zaś nie jest ono bajkowe, a ma po prostu przejaskrawione kolory.

Cytuj
Lordzie zrób żeby bohaterowie kobiety miały inny model,ogólnie zmień wygląd bohatera imperium to odświerzy grę.Hierofantce daj troche purpury.

Wprawdzie nie jestem Lordem Khornem, ale sądzę, że skoro Imperium ma być całkowicie odmienioną Przystanią to i bohater będzie inny - a że lubiane jest robienie osobnych modeli dla kobiet i mężczyzn, zapewne i to się pojawi (bo nie liczyłbym na osobne modele dla każdej postaci).


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #141 : 15 Października 2012, 14:25:32 »
Wprawdzie nie jestem Lordem Khornem, ale sądzę, że skoro Imperium ma być całkowicie odmienioną Przystanią to i bohater będzie inny - a że lubiane jest robienie osobnych modeli dla kobiet i mężczyzn, zapewne i to się pojawi (bo nie liczyłbym na osobne modele dla każdej postaci).

W sumie to zastanawiam się nad stworzeniem oddzielnych modeli dla każdego bohatera. Modeli dla samych nowych jednostek jest bardzo dużo więc czemu by nie zrobić od razu różnych modeli dla herosów... w sumie nie były co prawda bardzo zróżnicowane ale inna twarz, tekstura zbroi itp.. czemu by nie.. :P


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #142 : 12 Listopada 2012, 19:36:25 »
A teraz moje pytanie ;)

Jak idą prace? Bo od jakiegoś czasu ani widu, ani słychu o czymolwiek... Zastój jest,


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #143 : 14 Listopada 2012, 13:37:38 »
Niestety na forum póki co jest zastój... jednak prace nad modem nieustannie trwają, obecnie tworzone są nowe tekstury dla jednostek, lada moment zostanie ukończony nowy Elementalista, brakuje mu tylko kostura i peleryny... nowa tekstura Maga Bitewnego, Kapłanki, Pretorianina, Cherubina, trzy nowe jednostki Legionu... wszystko to już, że tak powiem czeka na swój mały debiut w newsach. ;P
Niestety z przyczyn technicznych nie mogę póki co pokazać screenów i wydaje mi się, że najwcześniej pokażę je dopiero za tydzień.
Chwilowo trochę gorzej wygląda sprawa z biografiami, gdyż Kyoshiro nie ma zbytnio czasu póki co, ale jestem pewien, że gdy się już za nie zabierze, będą naprawdę świetne, dodatkowo będzie on brał udział w tworzeniu fabuły. To nie wszystko, oprócz tego Menelag zaczął prace nad ścieżką dźwiękową, być może wraz ze screenami zaprezentuje wam też już jakiś utwór.. ;)


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : 14 Listopada 2012, 21:27:26 »
No nie....
Ale żeś mi teraz nadzieję zrobił :) Się nie mogę już doczekać :D


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #145 : 21 Listopada 2012, 11:22:30 »
Ok.. nie mam tego dużo, gdyż na zrobienie screenów miałem praktycznie 15min... więc wybrałem trzy najbardziej ukończone jednostki.. oto one:



Pełna galeria modyfikacji w której możecie zobaczyć mnóstwo screenów z moda: ChT - Galeria
Jeśli ktoś się dopiero co zainteresował modem to niech tam śmiało zajgląda.. ;)

A tu macie pierwszy przykładowy utwór: NekroBattle.mp3

Zapraszam również wszystkich do zajrzenia w to miejsce: Chaos Theory - Trash
Są tam zamieszczane stare wersje jednostek, które to możecie sobie pobrać. :)




IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #146 : 21 Listopada 2012, 14:41:33 »
Muszę przyznać, że twój kunszt moderatorski jest imponujący! Najbardziej z tej trójki podoba mi się elementalista, świetnie dobrana kolorystyka, z tymi oczami to na szaleńca wygląda, ale co tam. Mag Bitewny też jest dobry, jedynie do czego się przyczepie to ten Cherub z latającym krzyżem. Ja bym go usunął bo psuje całą kompozycję.

Co do motywu, dobrze się rozpoczyna, ale później jest już słabiej, jak dla mnie za mało mrocznie, ale to subiektywne odczucie  ;).


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #147 : 21 Listopada 2012, 14:47:29 »
Muszę przyznać, że twój kunszt moderatorski jest imponujący!

Moderatorem jest np. Loczek albo Hells, Lord Khorne jest MODDEREM :lol:

No to jest zarypiste. Lordzie, tak trzymać ;)


IP: Zapisane
Kairos

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #148 : 22 Listopada 2012, 09:49:09 »
Mod zapowiada się BOSKO! Tylko pytanie mam. W jakiej części prace są już ukończone i ile zostało do zrobienia, a co za tym idzie na kiedy przewidziana jest premiera tego cudeńka??
P.S. Nie mogę doczekać się rasy Chaosu ;]


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #149 : 22 Listopada 2012, 11:37:37 »
Mod jest jeszcze w naprawdę wczesnej fazie.. aktualnie praktycznie gotowa jest tylko rasa Imperium, jednak po stworzeniu nowego modelu Białego Czarodzieja stwierdziłem, że  jeszcze trochę nad nią popracuje i chodzi tu głównie o nowe tekstury jednostek. Legion gotowy jest na jakieś 30%... Chaos ma stworzoną póki co tylko jedną jednostkę, druga "Namiestnik Otchłani" jest w produkcji.. ;)
Data premiery moda... no cóż.. wyjdzie gdy będzie gotów. ;)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 28    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry