Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16 ... 28    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM5 Chaos Theory (Czytany 177972 razy)
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #180 : 13 Kwietnia 2013, 16:54:36 »
Ohhhh....A tułowie od kogo?Jet Trooper hmmm...z animacją latania byłby raczej jedynie problem.Zombie i goblin najgorzej by było raczej...Juggernaut to nie ma aż tak dokładnego opisu to można wielkiego robota!(Głupi pomysł nawet jak na mnie)


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #181 : 15 Kwietnia 2013, 12:43:55 »
Dobra,nie powinienem wychodzić po za temat więc kiedy będą nowe screeny?
Nowe screeny będą jakoś w maju..

Forge a Klany hmm...Wybieram Forge,nie lubię Klanów z Disciples 2 a nie wiele będzie wtedy zmienione raczej.Już widzę pół-czołg pół Nagę ...właściwie to nie widzę,jak ty i twój zespół chcecie to zrobić?
pół-czołg pół-nagę.. raczej nie przewiduję póki co takich jednostek, rasa Forge jest zaplanowana w jakichś 50%, i nie będzie w niej raczej czołgów. Zresztą nie wiem nawet czy ta frakcja w ogóle się pojawi (bo póki co wygrywają Klany), ale jeśli już by miała to możecie się spodziewać np. pół mechanicznych wilków z działkiem na plecach, mechanicznych smoko-podobnych istot latających nad polem bitwy i coś na kształt ludzi-terminatorów... oraz czegoś co wyróżniało by tą frakcję, protokołów bojowych, zwiększających moc jednostek na polu bitwy.

Okey wyjawisz nam tajemnice 3 Frakcji i chociaż 2 screeny ich jednostek?
Nie.. :)

No to mówię Ci - te łapy są na bazie Rakszasy, łeb od orka (albo goblina, nie mam pewności), a ogon od Żywiołaka Ognia.
I tu się po części mylisz Hayven.. to prawda, że Kensei jest na bazie Rakszasy, gdyż nie można wprowadzać nowych animacji, jednak większość tego z czego jest zrobiony to CAŁKOWICIE nowe modele.

Małe ogłoszenie odnośnie ankiety.. jeśli ktoś jeszcze nie głosował niech to zrobi teraz! ;D
Chciałbym, żeby jak najwięcej osób zagłosowało, ponieważ koniec ankiety zbliża się wielkimi krokami! Myślę, że za około miesiąc zostanie ona już zamknięta.
Ponadto przypominam o ciągle trwającym KONKURSIE




« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2013, 12:52:12 wysłane przez Lord Khorne » IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #182 : 15 Kwietnia 2013, 19:43:59 »
Aaa... a... aaa... a jak można wprowadzić do gry nowy model? :)

I czy to oznacza, że cała nauka klejenia tychże modeli nic mi nie daje?

Cytuj
W sumie, pasowałoby wstawić na główną poradnik jego obsługi. Jak znajdę wolną chwilę 8)

No to lepiej znajdź tę wolną chwilę jak najszybciej :P

DOWN:

Nie biorę udziału w procesie tworzenia, ale na moje oko to to powinno działać... nie wiem tylko, po co mieć dwie takie różne modyfikacje naraz :P Czy nie lepiej rozegrać je najpierw instalując jedną, potem odinstalować starą i wrzucić nową? Po co mieszać? :P


« Ostatnia zmiana: 16 Kwietnia 2013, 10:54:45 wysłane przez Hayven » IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #183 : 15 Kwietnia 2013, 21:06:45 »
Wilk z działkiem na plecach...to chyba nie było poważne ale...Mechaniczny wilk,może coś na wzór tej mechanicznej Pumy(według budowy ciała)z Transformers: Zemsta Upadłych.Nie zbyt to lubię więc części nie pamiętam ;o.Mechanicznych smoko-podobnych robotów(Niezbyt widzę smoka w wersji cyber więc będę mówił że to robot v.v)myślę że bardziej się sprawdzi niż ,,Juggernaut"co miał być w Forge jako 7 poziomu stworek.Jak dla mnie to do fabuły M&M(nawet że to inne światy)bardziej pasują "Robotki" niż Krasnoludy.Ale nic nie poradzę(Ankieta ważniejsza niż fabuła) c: ale schudnę z Kości na Ości,w końcu raz jak najechałem na fortece to wymiotowałem a potem się śmiałem xD.Nie mal nic nie wiemy(Bo taka prawda)a kolejne screeny dopiero w Maju,no wiesz co :D.I błagam na odp. tego pytania,Czy ,,Teoria Chaosu" będzie działało z Trylogiom "Księgi Czarodzieja"?


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #184 : 16 Kwietnia 2013, 19:35:35 »
Hayven
Klejenie modeli to podstawa, ponieważ wprowadzony nowy model i tak trzeba do czegoś przykleić. :) Póki co nie można wprowadzać nowych animacji i raczej długo jeszcze nie będzie można.
Jak wprowadzić model? Póki co to czekam na program potem będę się tego uczył, a jak już będę wiedział co i jak to oczywiście jakiś poradnik wpadnie na yt. :)

eska204
Zaczynasz mnie poważnie irytować tymi ciągłymi najazdami na krasnale.. napisałeś już raz, że ich nie lubisz i wystarczy, wszyscy już to wiemy.. daruj sobie dalsze komentarze o nich.
Screeny w maju ponieważ do końca kwietnia będę pracował nad Sanktuarium może uda mi się je dokończyć.
Co do KC i CT to nie sądzę by działały razem, pozatym CT będzie zmieniać kilka starych mechanizmów np. surowce, tak więc Menelag musiałby przerabiać mapę i staty jednostek.


IP: Zapisane
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #185 : 17 Kwietnia 2013, 11:10:00 »
Skoda że razem nie zadziałają...zdradziłeś sanktuarium ;o.Już ślinka leci,skoro te pierwsze jednostki na Screenach tak ładnie wyszły to zacieram rączki na Sanktuarium ^.^ .


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #186 : 17 Kwietnia 2013, 14:34:42 »
Niby spoko tylko połączenie fantasy z sciencefiction... To mogłoby trochę zepsuć klimat ,chyb że byś zrobił dwie wersje moda w jednej forge ,a w drugiej klany ,ale to by ci niestety jeeeeszcze więcej czasu zajęło.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #187 : 17 Kwietnia 2013, 14:39:59 »
No nie przesadzaj WMS. Froge nic by nie popsuło. Przecież już HIII planowali je dodać tylko fanom się nie spodobało, niewielu fanom ale jednak. :/
Forge byłoby super rozwiązaniem, przynajmniej według mnie i (mam nadzieję) kilku innych osób na Tawernie. ^_^

EDIT:
Mam takie małe pytanie. Czy mogę w jakiś sposób oddać głos w ankiecie jeszcze raz? Nie wiem co mnie podkusiło, czy opętało, że kiedyś nie wybrałem Forge :(


IP: Zapisane
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #188 : 17 Kwietnia 2013, 20:23:15 »
Niby spoko tylko połączenie fantasy z sciencefiction... To mogłoby trochę zepsuć klimat ,chyb że byś zrobił dwie wersje moda w jednej forge ,a w drugiej klany ,ale to by ci niestety jeeeeszcze więcej czasu zajęło.

Okey,chcesz żeby już nie było Inferno w takim razie."Demony" są przecież kosmitami v.v .Mimo że nie przepadam za krasnoludami to twierdze że i Forge i Klany tak samo pasują do "Teorii Chaosu".M&M jest w dużym stopniu pomieszane z Sci-Fiction,właściwie to Magii i Technologii jest równie dużo.


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #189 : 17 Kwietnia 2013, 20:30:11 »
Ech, jakby Ci to wytłumaczyć...

W starym uniwersum Anioły i Demony to byli kosmici, a technologia i inne elementy SF były normą - fakt.

Ale tego uniwersum nie ma.

Zostało zastąpione niewielkim Ashanem, gdzie demony są demonami, anioły wcieleniami Elratha, a w lochach żyją nie odmieńcy, a mroczne elfy. W takiej sytuacji w Heroes 5 Inferno jak najbardziej może sobie być bez żadnych elementów science-fiction.

Podsumowując, wyluzuj  :rolleyes:


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #190 : 17 Kwietnia 2013, 20:32:07 »
@eska
Mylisz się. Co prawda BYŁO tak, ale za czasów starego uniwersum. W Ashanie to zupełnie inna sprawa. Tutaj demony to rzeczywiście demony. Nawet pomimo tego co Lord Khorne napisał na stronie Megapocalypse, w Ashanie demony są jej mieszkańcami, a nie, tak jak w poprzednim uniwersum, najeźdźcami.

Hayven ma w skrócie rację.


IP: Zapisane
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #191 : 18 Kwietnia 2013, 08:04:47 »
To sorry,ale jak dla mnie oni wyglądają jak czerwone ufoludki ^.^ .Czyli serie HoMM nic nie łączy(tylko 5 i 6 ale bardzo się różnią ;P).Ale zapomnieliście że "Teoria Chaosu"ma niemal całkowicie zmienić grę,jeśli się nie mylę.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #192 : 18 Kwietnia 2013, 18:26:58 »
Masz rację, częściowo. Ten MOD nie ma na celu całkowitej zmiany gry, będzie on ukazywał świat po pewnych wydarzeniach, takich jak śmierć Kha-Beletha i odkrycie bramy Starożytnych, które to sprawiają, że chaos ogarnia cały świat, a różne rasy zaczynają się ze sobą mieszać. Nie ma tam ani słowa o tym, że demony są kosmitami (czyt. Kreeganami).


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #193 : 22 Kwietnia 2013, 12:37:31 »
Skoda że razem nie zadziałają...zdradziłeś sanktuarium ;o.
yyy... nie. Sanktuarium robię do Kompendium nie do Teorii... :)


Niby spoko tylko połączenie fantasy z sciencefiction... To mogłoby trochę zepsuć klimat ,chyb że byś zrobił dwie wersje moda w jednej forge ,a w drugiej klany ,ale to by ci niestety jeeeeszcze więcej czasu zajęło.
Zapomnij o tym.. xD


No nie przesadzaj WMS. Froge nic by nie popsuło. Przecież już HIII planowali je dodać tylko fanom się nie spodobało, niewielu fanom ale jednak. :/
Forge byłoby super rozwiązaniem, przynajmniej według mnie i (mam nadzieję) kilku innych osób na Tawernie. ^_^
Czytałem gdzieś wywiad z jednym z twórców H3 i z tego co powiedział to otrzymali jedynie około stu maili z prośbą(i groźbą.. dosłownie) o usunięcie Forge.


EDIT:
Mam takie małe pytanie. Czy mogę w jakiś sposób oddać głos w ankiecie jeszcze raz? Nie wiem co mnie podkusiło, czy opętało, że kiedyś nie wybrałem Forge :(
hmmm... no dobra, ale to pierwszy i ostatni raz kiedy można zmienić oddany głos, od tej pory liczę +1 dla Forge i -1 dla Klanów.


Niby spoko tylko połączenie fantasy z sciencefiction... To mogłoby trochę zepsuć klimat ,chyb że byś zrobił dwie wersje moda w jednej forge ,a w drugiej klany ,ale to by ci niestety jeeeeszcze więcej czasu zajęło.

Okey,chcesz żeby już nie było Inferno w takim razie."Demony" są przecież kosmitami v.v .Mimo że nie przepadam za krasnoludami to twierdze że i Forge i Klany tak samo pasują do "Teorii Chaosu".M&M jest w dużym stopniu pomieszane z Sci-Fiction,właściwie to Magii i Technologii jest równie dużo.
Myślę, że Hadras świetnie wszystko wytłumaczył i te dwa cytaty powinny rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości:

@eska
Mylisz się. Co prawda BYŁO tak, ale za czasów starego uniwersum. W Ashanie to zupełnie inna sprawa. Tutaj demony to rzeczywiście demony. Nawet pomimo tego co Lord Khorne napisał na stronie Megapocalypse, w Ashanie demony są jej mieszkańcami, a nie, tak jak w poprzednim uniwersum, najeźdźcami.

Hayven ma w skrócie rację.
Masz rację, częściowo. Ten MOD nie ma na celu całkowitej zmiany gry, będzie on ukazywał świat po pewnych wydarzeniach, takich jak śmierć Kha-Beletha i odkrycie bramy Starożytnych, które to sprawiają, że chaos ogarnia cały świat, a różne rasy zaczynają się ze sobą mieszać. Nie ma tam ani słowa o tym, że demony są kosmitami (czyt. Kreeganami).



IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #194 : 22 Kwietnia 2013, 14:06:08 »
Ale Forge mam nadzieję ,że jeżeli by wyszło to nie byłyby to wręcz zbyt wykoksane cyborgi. Rozumiem Golemy, jakieś Armaty, Muszkieterów krasnoludzkich i jakiś miotacz płomieni. W sumie trochę się przestraszyłem informacją o forge ,bo myślałem ,że będzie to coś w stylu UFO, lasery, karabiny maszynowe itp. W sumie można by dojść do porozumienia i stworzyć "renesansowe/barokowe imperium krasnoludów" coś jak z uniwersum Warhammera ,bo ta rasa byłaby nowoczesna porównując ją do "rzymskiego" imperium czy też (najprawdopodobniej) barbarzyńskiej twierdzy ,a nie byłaby miliony lat świetlnych do przodu tylko jakieś 2 wieki... I to byłby fajny pomysł tylko czyby ludzie preferujący Klany czy Forge by na to poszły oczywiście za zgodą twórcy ^^


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16 ... 28    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry