Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21 22 ... 28    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM5 Chaos Theory (Czytany 177985 razy)
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #270 : 02 Stycznia 2014, 18:17:58 »
Ej no facet, weź się póki co uspokój. Na najlepsze zawsze trzeba dłużej czekać, weź na przykład spójrz na Horn of the Abyss, Ci ludzie wydają aktualizację raz do roku, a cieszy się z tego masa ludzi.

Cierpliwość to podstawa. ;)

EDIT:
Sorka, że w tylko edytuję, ale nie chcę dawać moderatorom, czy też adminom, dodatkowej roboty przy sklejaniu :P

Najlepszego dla Lorda Khorne'a (tak to się odmienia?) i sukcesu w utworzeniu tego, świetnie się zapowiadającego, moda!!!


« Ostatnia zmiana: 22 Stycznia 2014, 18:54:16 wysłane przez Hadras » IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #271 : 09 Lutego 2014, 13:05:27 »
Widziałem filmik na yt Khornie i.... o mal nie dostałem zawału od jakości :D (pozytywnie rzecz jasna :p)



IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #272 : 09 Lutego 2014, 13:10:32 »
Najlepszego dla Lorda Khorne'a (tak to się odmienia?) i sukcesu w utworzeniu tego, świetnie się zapowiadającego, moda!!!
Dzięki.. ;D

No cóż filmik miał być jutro ale jakoś się udało.. tak przedpremierowo. ;D

Chaos Theory zwiastun#2

Widziałem filmik na yt Khornie i.... o mal nie dostałem zawału od jakości :D (pozytywnie rzecz jasna :p)
Starałem się jak mogłem.. ;P

btw ma ktoś może pełną wersję 3d object convertera?
Już nieaktualne..


« Ostatnia zmiana: 09 Lutego 2014, 22:42:32 wysłane przez Lord Khorne » IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #273 : 09 Lutego 2014, 15:56:10 »
To...było...epickie!!!

Jednostki wyglądają super, a zwłaszcza te z Chaosu <3
Ataki obszarowe magów są świetne i jeszcze kontra tego Anioła.
Nie mogę nic sensownego napisać, bo ręce mi się trzęsą z szoku, to jest świetne!!


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #274 : 09 Lutego 2014, 16:22:12 »
Czyli z tego co zauważyłem to "armaty" zastąpią kapłanki? Czy poprostu na razie zostały wtrącone do Przystani? Jeżeli zostaną u ludzi to bym zmienił obsługę na bardziej ludzką ,a jeżeli i krasnali to bym tylko lekko kolorystycznie pogrzebał :)


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #275 : 09 Lutego 2014, 21:39:29 »
Hu hu! Jestem zachwycona! Nawet bardziej tym, że biorę w tym udział.


IP: Zapisane
Hero Filippo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Rakszaszamarasza Kaszatrija

Zobacz profil
« Odpowiedz #276 : 10 Lutego 2014, 16:26:14 »
To będzie bez wątpienia najlepszy projekt moderski do Heroes 5. SUPER!!! Mam pytanie: kiedy ukaże się skończony projekt, bo już nie mogę się doczekać!  ;D  :D


IP: Zapisane
Frayderick

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Pojawiam się i znikam

Zobacz profil
« Odpowiedz #277 : 11 Lutego 2014, 18:07:48 »
Wszystko prezentuje się zajefajnie :). Bardzo ładne modele, lepszych nie widziałem! Jedyne zastrzeżenie- skrzydła jednostki chaosu, które przysłaniają pół ekranu.


IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #278 : 14 Lutego 2014, 16:37:48 »
To będzie bez wątpienia najlepszy projekt moderski do Heroes 5. SUPER!!! Mam pytanie: kiedy ukaże się skończony projekt, bo już nie mogę się doczekać!  ;D  :D

Niestety nie wiadomo. Nasz team stara się to zrobić jak najszybciej, ale jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia, ponieważ prawdopodobnie szef (Khorne) zajął się wpierw Imperium. Są drobne zalążki Chaosu i Legionu, ale musimy jeszcze zaczekać. Jeszcze nie czas.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #279 : 15 Lutego 2014, 12:43:56 »
Cytuj
Niestety nie wiadomo. Nasz team stara się to zrobić jak najszybciej, ale jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia, ponieważ prawdopodobnie szef (Khorne) zajął się wpierw Imperium. Są drobne zalążki Chaosu i Legionu, ale musimy jeszcze zaczekać. Jeszcze nie czas.

Mówienie do Khorne'a per 'szef' to jak dla mnie zbytne poważniactwo, bez przesady, Nekross, że Khorne tu 'szefuje' nie ulega wątpliwości, ale chyba szef to przesada :P

Imperium to taki najbardziej kanoniczny zamek, dlatego też na nim jest obecnie skupiona największa uwaga. Niemniej wiele rzeczy zostało już zrobionych, więc coraz większą uwagę można skupić na pozostałych frakcjach.
Od siebie dodam, nieskromnie, że o ile Khorne jest wręcz gwarancją, że mod będzie wyjątkowo udany (wątpię, by cokolwiek dało się tu schrzanić) i zapewne będzie jedną z najlepszych (jak nie najlepszą) "globalnych" modyfikacji, tak ja dokładam starań, by jakość fabularna nie odstawa od bardzo wysokiej jakości modeli.
Samo Imperium, które kończę, będzie frakcją ogromnie rozbudowaną pod wieloma względami (religia, społeczeństwo, ustrój itp). Gwarantuję, nie znajdziecie w całym uniwersum M&M frakcji w 1/4 tak rozbudowanej jak Imperium :)


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #280 : 15 Lutego 2014, 14:21:19 »
@Kyoshiro

Niemniej jednak to Khorne przewodzi naszemu zespołowi, czyż nie? ;)

A wracając do filmiku... khorne, wszystko fajnie, tylko ja bym nadał animację "obrywania" dla Białego Czarodzieja i Elementalisty, bo jak dostają w łeb, to tak stoją. No i jeszcze te animacje kontry.. Efekty fajne, ale bardziej mi chodzi o animacje u samych istot. Ja np. bym tym dwóm magom dał animacje kontry od Wielkiego Druida bądź innej istoty parającej się magią. Ot taki mały szczególik, bo reszta prezentuje się bardzo dobrze.


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #281 : 15 Lutego 2014, 22:50:31 »
Czyli z tego co zauważyłem to "armaty" zastąpią kapłanki?
Nie, Działo Ogniowe należy do machin wojennych w Imperium będą Kapłanki... :)

Jedyne zastrzeżenie- skrzydła jednostki chaosu, które przysłaniają pół ekranu.
spokojnie, nie wszystko jest jeszcze gotowe na sto procent, wiele może się jeszcze zmieni.. poza tym tej jednostki (myślę, że chodzi Ci o Namiestnika Otchłani) zbyt szybko nie kupisz.. :)

Mam pytanie: kiedy ukaże się skończony projekt, bo już nie mogę się doczekać!  ;D  :D
To pytanie padło już nie wiem ile razy.. modyfikacja ukaże się gdy będzie skończona. :)

wszystko fajnie, tylko ja bym nadał animację "obrywania" dla Białego Czarodzieja i Elementalisty, bo jak dostają w łeb, to tak stoją. No i jeszcze te animacje kontry.. Efekty fajne, ale bardziej mi chodzi o animacje u samych istot. Ja np. bym tym dwóm magom dał animacje kontry od Wielkiego Druida bądź innej istoty parającej się magią.

Gdyby to tylko było takie proste...


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #282 : 09 Marca 2014, 17:40:09 »
Właśnie ! jak idą prace nad - jak się zapowiada- najlepszym projektem moderskim H5 ? Z niecierpliwością czekam !


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #283 : 10 Marca 2014, 08:23:10 »
Może napiszę za Khorne'a (mam nadzieję, że się nie obrazi)..

Więc tak - teoretycznie Imperium jest skończone (wszystkie jednostki są gotowe), ale prawdopodobnie większa część z nich wymaga znacznej poprawy (jeśli mnie intuicja nie myli). Kyoshiro cały czas pracuje nad fabuła dla tej frakcji, nad jej opisem i jak zapewnia - to będzie zapewne najbardziej rozbudowana frakcja pod tym względem (opis społeczeństwa, religii, władzy itp.), której nie znajdziemy nawet w 1/4 całego uniwersum M&M.

Chaos ostatnio był prezentowany. Osobiście powiem, że jednostki naprawdę zacne, choć jest ich tylko kilka. Na razie większych zmian nie ma.

Legion i Forge - pod względem fabuł i jednostek należą do mnie. Legion będzie miał dość zawiłą fabułę, a powiedzieć mogę tylko tyle, że główny bohater będzie próbował ponownie zjednoczyć wszystkich nekromantów. Jednostki Legionu są, lecz to na razie za mało. Khorne może jeszcze popracuje, bo niestety, mam zbyt niskie umiejętności obróbki grafiki, aby móc samemu modyfikować tekstury :( . Jeśli mi wszystko pójdzie ok, to nawet stworzę jedną mapkę dla tej frakcji. Niestety, edytor map mi się zwieszał i nie mogłem nic zrobić.

Forge - pracowałem nad jednostkami. Otóż większość z nich będzie połączeniem człowieka i maszyny (mogę wymienić tak dla przykładu Pięściarzy - ludzi, którzy zamiast rąk w walce użyją pięści z kamienia/stali/jadeitu). Fabuły jasnej nie ma, ale sądzę, że za jakiś czas na pewno powstanie. Potrzebuję trochę czasu.


To na tyle. Na mod jeszcze poczekacie. Więc prosiłbym o jedno - nie pytać się, kiedy będzie, bo nie wiemy, ile czasu nam zabiorą parce nad tym.


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #284 : 10 Marca 2014, 17:04:18 »
Kurcze zapowiada się niesamowicie. Chwała dla was panowie, ze wzięliście się i realizujecie tak zacny projekt. Czekamy z niecierpliwością jak skończycie ogólny zarys to zróbcie jakis dobry trailer żebyśmy się jeszcze bardziej tym ciekawili :D chyba ze juz jest tylko ja jestem niedoinformowany :| powodzenia życzę w dalszych pracach.


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Strony: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21 22 ... 28    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry