Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 20 21 22 [23] 24 25 26 ... 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 431878 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #330 : 27 Sierpnia 2014, 16:29:36 »
Strefy kontroli wrócą, tylko odrobinę zmienią ich właściwości (albo nie). Póki co ubi zebrało się jedynie na wypominki i zachęca do tworzenia fanficków (in english please) i fanartów, żeby mogli co pokazać w czasie głosowania na sylwan lub fortecę.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #331 : 27 Sierpnia 2014, 17:24:50 »
Cytuj
Choć strefy kontroli, globalną rekrutację i portale miast bardzo lubiłam. Zapobiegało to takiej upierdliwej sytuacji "mag z 1 szkieletem odbija ci co chwila jakąś kopalnię na krańcu terytorium".
Portale w H6 praktycznie rozwalały sens strategi bo wszydtko się sprowadzało do Teleportowania się do miasta/Fortu i jego obrony. Gorzej było z atakiem gdy wróg cały czas "kampił" w ufortyfikowany mieście i ciężko było go dopaść i trzeba było kombinować z liczbą punktów ruchu bohatera tak by dopaść komputera.
 Strefy kontroli tez był lipne i powód do tego podałem wyżej bo już wolałbym lecieć na drugi kraniec mapy żeby pilnować kopalni aniżeli bawić się w kotka i myszkę.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #332 : 27 Sierpnia 2014, 17:32:57 »
Imho właśnie strefy kontroli i system portali zapobiegały bawieniu się w kotka i myszkę. Choć owszem, upraszczało to bardzo rozgrywkę.

Mogłam sobie spokojnie wyjść bohaterem głównym na wiking, w zamku zostawić jednego z jakąś małą armią i był spokój. Poboczny pilnował całego terytorium.

To co było głupie to łatwość nabicia poziomu bohaterom pobocznym oraz małe konsekwencje ich utraty ze względu na karczmę i jej system.

No i mam nadzieję, że system walki będzie jak w V, a nie VI gdzie został schrzaniony doszczętnie.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
adrian12543

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #333 : 27 Sierpnia 2014, 17:47:03 »
Strefy kontroli były akurat fajne, eliminowały to, o czym wspomnieliście wcześniej: legiony bohaterów z jednym szkieletem podbijających kopalnię i uciekających :).
Ale portale to już była lipa. Podobnie z globalną rekrutacją.

A jeśli chodzi o Nekropolis, to chciałbym klasycznie: z duchami, szkieletami, zombie (nie ghule) i Kościanym Smokiem jako czempion. Drugim mogłaby być Kostucha. Do tego jakiś Czarny Jeździec w elicie. Reszta obojętnie (chociaż tych Lamasu nie chcę na oczy widzieć).


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #334 : 27 Sierpnia 2014, 18:22:35 »
Jeśli chodzi o jednostki Nekropolii, to :
PODSTAWA - szkielety ( Co to za Nekropolia bez nich  ;) ) , Duchy i coś nowego  :D .
ELITA - Lisze, Wampiry i Rycerze Śmierci/Upiory z H5  ;).
CZEMPIONI- Moim zdaniem muszą być Kościane Smoki. Co do drugiego myślę że to może być jakiś Upadły Anioł, ponieważ ktoś kilka komentarzy wcześniej podał foto-przeciek z Belkethem z H6

Wiadomość doklejona: 27 Sierpnia 2014, 21:35:11
Czempioni:
Nekromanta

Nekromanta to bohater Nekropolii, więc raczej tego nie będzie jako jednostki  :)

Wiadomość doklejona: [time]27 Sierpień 2014, 21:35:07[/time]
Tak, każdy woli coś innego  :) .

PS. W Sylvanie jednostką był Myśliwy, a bohaterem łowca  :D
I Drobne pytanko :
          Jakiego czempiona z Przystani i Akademii byście wybrali ?
Przystań - Ten Wojownik/ Anioł   --- Ja Anioły
Akademia - Magiczny Ptak/ Tytan --- Chyba Tytani  :D


« Ostatnia zmiana: 27 Sierpnia 2014, 21:35:11 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #335 : 27 Sierpnia 2014, 19:36:03 »
Tak, każdy woli coś innego  :) .

PS. W Sylvanie jednostką był Myśliwy, a bohaterem łowca  :D
I Drobne pytanko :
          Jakiego czempiona z Przystani i Akademii byście wybrali ?
Przystań - Ten Wojownik/ Anioł   --- Ja Anioły
Akademia - Magiczny Ptak/ Tytan --- Chyba Tytani  :D

Dokładnie to jednostką był WIELKI ŁOWCZY, zaś bohaterem ŁOWCA

Co do wyboru Czempiona to (mam nadzieję) będzie zależeć od ich możliwości. Nie chciałbym żeby było tak jak w przypadku HIV gdzie w kilku przypadkach wybór był zbyt oczywisty. Osobiście jednak mój wybór będzie zarażony sympatią do Anioła w Przystani oraz do Tytana w Akademii :)

W zasadzie jeśli idzie o Necro, to zmienię tylko swój wybór z Zombie na Ghula. Te z szóstki były idealne. 


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #336 : 27 Sierpnia 2014, 19:52:13 »
Ja bym liczył aby w Nekropolii jako czempion pojawił się któryś z nich :
Są super zrobione ! Smok Upiorny pasuje do Nekropolii z H5, a Gnijący do tej z H6, więc mam nadzieje że jakiś będzie w grze . :)
Z twarzy Upiorny Smok przypomina mi Ylatha .  :huh:


« Ostatnia zmiana: 27 Sierpnia 2014, 19:56:43 wysłane przez flapdzak » IP: Zapisane
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #337 : 27 Sierpnia 2014, 20:38:09 »
Cytuj
I Drobne pytanko :
          Jakiego czempiona z Przystani i Akademii byście wybrali ?
Przystań - Ten Wojownik/ Anioł   --- Ja Anioły
Akademia - Magiczny Ptak/ Tytan --- Chyba Tytani

Za wcześnie by o tym mówić, nie znamy statystyk, ale ta obserwatorka chyba nie będzie latać, więc wybór jest bardzo, ale to bardzo oczywisty, no niestety, chyba, że Przystań będzie miała zaklęcia sponsorowane przez RedBulla ;). To trochę smutne, bo pograłbym tymi wojami, ich miecze i te twarze są epickie :D.
Co do Akademii hmm... zapewne Ptaki to będą papiery, no ale latają... ale tytani strzelają, poza tym mamy już 2 innych lataczy, więc chyba będę brał tytanów - klasycznie  ;D.


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #338 : 27 Sierpnia 2014, 20:48:30 »
Tak, Wojownicy wyglądają ( jak to powiedział "matikun"  :) ) Epicko, ale moim zdaniem on by się lepiej nadawał na elitę Przystani, niż czempiona. ( Takie pomocnicze pytanie ) Kto by wygrał ? Człowiek w zbroi z mieczem, czy Anioł z dwoma mieczami  :) . Na Elitę Przystani na miejscu Ubi dałbym jakąś " jednostkę nadnaturalną ".

PS. Może się to niektórym wydawać dziwne i niestrategiczne, ale niektórzy tak robią ( jak ja ) - Ja wybieram jednostki po wyglądzie, a nie po statystykach  :) . ( Chociaż ten Wojownik i Magiczny Ptak są super i szkoda mi ich "odrzucić"  :()


IP: Zapisane
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #339 : 27 Sierpnia 2014, 21:21:24 »
Cytuj
Kto by wygrał ? Człowiek w zbroi z mieczem, czy Anioł z dwoma mieczami
Ilość mieczy nie ma decydującego znaczenia - świetny wojak z jednym mieczem wygra ze słabiakiem z dwoma  ;) Poza tym wygrałby anioł, ale należy pamiętać, że w dwóch pierwszych Herosach to właśnie gość z mieczem był tym najmocniejszym ^^


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Pafik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Put In

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #340 : 27 Sierpnia 2014, 21:37:17 »
Wybór czempiona będzie chyba zależał od stylu gry.
Wolisz atak (Mieczysław) czy wskrzeszanie (Aniela) ?
Wolisz ostrzał (Stytanisław) czy atak przez całą mape (Jerzyk) ?

Co do Nekro to Lamasu fajnie pasował jako takie spaczone gryfy więc jak dla mnie by był niezły.
1 poziom - szkieletory, zombie i duchy
2 poziom - lisz, wampir + lamasu/ czarna konnica
3 poziom - smok lub kostucha ( w piątce wraz z czartami wyglądały najlepiej na swoim poziomie.

Ciekawe czy Ubi wróci do 2 alternatyw z 5 czy też poczeka aby dodać to w dodatku z inną frakcją ?

Co do zmian to strefa kontroli nie jest złym pomysłem bo daje szanse na zaistnienie specjalnych budynków jak w 6 - walka na swoim terytorium daje plusy -> miły akcent choć najmilszym było by ulepszanie siedlisk jak w WoG-u.


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #341 : 28 Sierpnia 2014, 10:43:11 »
Cytuj
Kto by wygrał ? Człowiek w zbroi z mieczem, czy Anioł z dwoma mieczami
Ilość mieczy nie ma decydującego znaczenia - świetny wojak z jednym mieczem wygra ze słabiakiem z dwoma  ;) Poza tym wygrałby anioł, ale należy pamiętać, że w dwóch pierwszych Herosach to właśnie gość z mieczem był tym najmocniejszym ^^

Mi nie chodziło o to, że ten z większą ilością mieczy wygrywa. Po prostu to był taki + . Miałem na myśli "Kto wygra - Człowiek czy Anioł ?" (Oczywiście że Anioł, a to że ma dwa miecze niema większego znaczenia )


IP: Zapisane
boo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #342 : 28 Sierpnia 2014, 11:05:31 »
Armię Nekropolis widziałbym tak:
Trzon:
* szkielety z "6" - tutaj bez żadnych zmian, bardzo mi się podobali
* zombie - stylizowani na regularną armię, nie zwykłe mięso armatnie, wyposażeni w stalowe zbroje, spiczaste "tatarskie" hełmy oraz dzierżący miecze i podłużne tarcze, względnie szybcy (posunięci jeśli chodzi o rozkład, przypominający bardziej oblepione mięsem szkielety niż swoich grubych i powolnych pobratymców z "5")
* kultyści - jednostka strzelająca, banda wychudzonych osobników rzucających fiolkami z kwasem/toksyną, po ulepszeniu zdolna do leczenia/wskrzeszania innych nieumarłych, biedacy marzą rozpaczliwie by zostać prawdziwymi nekromantami ;-)
Elita:
* lammasu - zmieniłbym jedynie nieco ich wygląd by przypominały bardziej nieumarłą chimerę niż sfinksa i zmodyfikował statystyki (na ciut wytrzymalsze)
* wampirzyce! - powiedzmy nie męskiemu szowinizmowi ;-) Wprowadźmy krwiożercze pannice na pole bitwy!
* lisze - to już klasyka, a ciągłe zmiany ich wyglądu w kolejnych częściach serii są na tyle duże by uniknąć znudzenia
Legendarne:
* mroczni rycerze - jednostka, której mi najbardziej brakowało, w wersji ulepszonej koniecznie wyposażeni w wampiryczny atak, co do wyglądu można użyć modelu z "5" - był imho bardzo klimatyczny
* widmowe smoki - jak ten, którego nam przedstawił kilka postów wyżej kolega flapdzak :)


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #343 : 28 Sierpnia 2014, 13:19:58 »
Imho nie ma sensu robić sobie wizji jednostek, ale co chciałabym zobaczyć.

1. Szkielety - bo to tradycja. I koniecznie kościani łucznicy, koniecznie.
2. Ghule - były szybką i mobilną jednostką, bardzo fajną. Zaś zombie... Rzadko kiedy ich na polu bitwy ruszałam, bo mi się nie chciało.
3. Duchy - tradycyjna i fajna jednostka.
4. Wampiry - lubię tę jednostkę w nekropolii. Jest dobra. Ale nie chcę pań wampirzyc, bo pewnie będą wyglądały jak tanie prostytutki albo inne Edwardy. Ale wampir bardziej Dracula, a nie nieumarły Geralt.
5. Lisze - dobra jednostka strzelająca. Ale niech nie wygląda jak szaleni naukowcy z VI.
6. Upiór bądź Chavalier la Mort.
7. Jakieś nieumarłe smoczki. Fajnie wyglądają i są smokami.

Jedno jest pewne - nie chcę widzieć żadnych Lamasu i innych sfinksów. Ta jednostka to był niewypał, który psuł klimat.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #344 : 28 Sierpnia 2014, 13:27:38 »
Cytuj
4. Wampiry - lubię tę jednostkę w nekropolii. Jest dobra. Ale nie chcę pań wampirzyc, bo pewnie będą wyglądały jak tanie prostytutki albo inne Edwardy. Ale wampir bardziej Dracula, a nie nieumarły Geralt.

Niee... Drakula nie pasuje do hirołsów, nie ten klimat, szczególnie ten w IV. To już bardziej chyba pasował ten Nosferatu z III. Najlepsze wampiry są w V-ce i w VI-ce. Blady mężczyzna w zbroi z długimi włosami i koniecznie z mieczem! To ostrze mnie urzekło! Wampirzyca? No nie wiem, chyba nie, chociaż zależy jakby ją wykonali ;).


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
Strony: 1 ... 20 21 22 [23] 24 25 26 ... 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry