Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 50 51 52 [53] 54 55 56 ... 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 431905 razy)
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #780 : 06 Listopada 2014, 00:13:57 »
Wiecie ja tam zawsze uważałam loch za jedną z twardszych frakcji. Mieli mieć mocnego kopa w ataku i niezłą obronę,a le mało ich się dostawało. Być może źle odbierała ją, ale w h5 zdecydowanie czuć było że minotaury to tanki i to z pier***nięciem. Furie również nie umierały tak łatwo.

Nie będę płakać niezależnie co wygra, bo po prostu chcę sobie pograć w tę część i denerwuje mnie jak czytam komentarze pod głosowaniem "jak wygra to to ja się żegnam z serią". Dziecinada.


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #781 : 06 Listopada 2014, 01:05:06 »
Nie ukrywam mojego oburzenia, o tyle o ile Sylvan był mi nieco obojętny, bo nie przepadam za tą frakcją i ostateczny wynik nie miał dla mnie większego znaczenia, mimo że miałem swojego faworyta, to w kwestii Lochu jestem co najmniej wkurzony. Jest to moja ulubiona frakcja obok Nekropolis, a wszystko wskazuje na to, że Loch może stać się dla mnie niegrywalny. Co do argumentacji, że jeśli opcja X wygra, to nie kupuję gry. U mnie taki czynnik nie ma aż tak dużego znaczenia, będę czuł niesmak, ale u mnie zadecydują 2 rzeczy, które wystąpią praktycznie przed samą premierą - stan budżetu i wrażenia z bety. W przypadku wygrania Tarczy będę ciekaw czy da się grać, a kto wie, czy to nie właśnie ja się mylę, bijąc się o Tysiąc Twarzy Malassy? Będę zniesmaczony, ale i ciekawy. W każdym razie, jeśli do 1/2 nie przejdzie TTM, to mój głos leci na Ostrze z Cieni. :P


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #782 : 06 Listopada 2014, 08:02:12 »
Cytuj
W każdym razie, jeśli do 1/2 nie przejdzie TTM, to mój głos leci na Ostrze z Cieni.
Powiem tylko jedno...  :yahoo:
Ostrze to według mnie najlepszy line-up- Super elity ( Każdym bym lubił grać - Minotaury, Bezimienni z H6 byli Super, a Jednorożce z małą nutką cienia będą  cudowne (mam taką nadzieję  ^_^) !
Czempioni- Super. Ten line-up ma najlepszych  ;D .
Co do podstaw- Asasyni ( co to za loch bez tych chłoptasiów z pelerynkami  ;) ), Obserwatorzy ( No cóż, wolałbym te Tancerki Czakramów z H6, ale ci też są fajni) i Skirmisher ( Tak jak w przypadku jednorożców, mam nadzieję, że będą fajne)


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #783 : 06 Listopada 2014, 11:00:50 »
Albo też po prostu konta, które zostały założone do dnia, w którym zapowiedziano H7. To także by działało :P
Wystarczyłoby gdyby mogły głosować tylko te konta, które zostały założone przed rozpoczęciem głosowania.
Listopadowe screenshoty - piękne pejzaże:


Szkoda, że tylko pejzaże i nic z pola bitwy, ale i tak są bardzo ładne, choć z deczka nudnawe. :P
Edit:
Zatytułowałem je zamek pośród "pustyni" i morskie oko. ;D


Wiadomość doklejona: 06 Listopada 2014, 12:58:33
Wydaje mi się, że na pierwszym screenie z prawej strony przy stajni widać kawałek jakiejś jednostki Twierdzy. Jest tam, moim zdaniem, wykroczna noga w kolorze Orka, szara tarcza i końcówka nieco ciemniejszej, szarej maczugi. Nie wydaje mi się, żeby mogła to być jakakolwiek jednostka, którą już widzieliśmy.


« Ostatnia zmiana: 06 Listopada 2014, 12:58:33 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #784 : 06 Listopada 2014, 14:20:32 »
Na tych screenach coś przyuważyłem.

1. Jakaś chyba jednostka ( można ją znaleźć w górnym lewym rogu pierwszego zdjęcia ). Trochę taki żywiołak ziemi z H3
2. To chyba nie jednostka, ale... "coś" przed kopalnią
3. Hex zwrócił na to uwagę

Co do głosowania na line-up:
Ostrze - 35 %
Twarze - 31 %
Tarcza - 34 %


« Ostatnia zmiana: 06 Listopada 2014, 14:39:05 wysłane przez flapdzak » IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #785 : 06 Listopada 2014, 14:39:59 »
Na tych screenach coś przyuważyłem.

1. Jakaś chyba jednostka ( można ją znaleźć w górnym lewym rogu pierwszego zdjęcia )
2. To chyba nie jednostka, ale... "coś" przed kopalnią
3. Hex zwrócił na to uwagę
Ja zwróciłem uwagę na kawałem jednostki obok stajni z prawej strony a nie tego Kusznika w lewym górnym rogu - powiększ sobie tego screenshota to zobaczysz, choć tam jest dość kiepskie światło.


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #786 : 06 Listopada 2014, 14:55:39 »
Na tych screenach coś przyuważyłem.

1. Jakaś chyba jednostka ( można ją znaleźć w górnym lewym rogu pierwszego zdjęcia )
2. To chyba nie jednostka, ale... "coś" przed kopalnią
3. Hex zwrócił na to uwagę
Ja zwróciłem uwagę na kawałem jednostki obok stajni z prawej strony a nie tego Kusznika w lewym górnym rogu - powiększ sobie tego screenshota to zobaczysz, choć tam jest dość kiepskie światło.

Skopiuj URL mojego screenshota. Jest zmodyfikowany i zobaczysz co tam jest zaznaczone. Nr. 3 to to, co ty zobaczyłeś.
PS. W lewym górnym rogu to kusznik ?  :huh:


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #787 : 06 Listopada 2014, 15:33:59 »
@flapdzak
Wstaw ten obrazek na jakiś ogarnięte miejsce, bo pomysł z Chomikuj jest nietrafiony. Tinypic czy Imgur działają bardzo dobrze i szybko, więc po co na Chomika?


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #788 : 06 Listopada 2014, 17:51:48 »
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/sylvan-townscreen-vote-1

Kolejne głosowanie, tym razem na ekran miasta Sylvanu. ja chyba klasycznie wybiorę drzewko, choć drugi też jest bardzo ładny. A wy?


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
Karti

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82

Zobacz profil
« Odpowiedz #789 : 06 Listopada 2014, 18:21:29 »
Oba są rewelacyjne, ale mój głos wędruje na drzewo ;) Bardziej mi się podoba + małe wspomnienie z H5 :P


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #790 : 06 Listopada 2014, 19:09:25 »
Ja wolę leśne sanktuarium. Sylwan to miasto smoczycy Ziemi, czemu niby miało być zamknięte na drzewie otoczonym wodą? Tutaj nowa koncepcja mi się bardziej podoba.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #791 : 06 Listopada 2014, 20:06:24 »
Zagłosowałem na Leśne Sanktuarium, bo przypomina mi bardzo miasta elfów z Władcy Pierścieni i Hobbita. Jako że lubię Śródziemie, to taka inspiracja wcale nie wydaje mi się zła. Druga opcja też zapowiada się fajnie, aczkolwiek to nie ma prawa wyglądać fajnie w 2D. Gdyby te ekrany miast były animowane, jak w przypadku Heroesa V, to bym się wahał, ale obecnie wytworzył mi się w głowie faworyt.


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #792 : 06 Listopada 2014, 21:17:13 »
Ja na razie zagłosowałem na Drzewną Wyspa (a może Wyspę-Drzewo) - powiedziałem na razie, bo w ciągu tych 4 dni na oddanie głosu mogę zmienić zdanie. Powodów mojego wyboru nie podam, bo jest on podyktowany tylko bardzo subiektywnym odczuciem. :P

Przez to nowe głosowanie wielu zapomniało o tym:
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/dungeon-line-up-vote-important-information
W skrócie, wykryli sporo fałszywych kont, usuwają je na bieżąco co jednak nie odzwierciedla się w wynikach głosowania, oficjalne wyniki głosowania po przeliczeniu głosów jutro tj. 7.11 Piątek.

Wiadomość doklejona: 06 Listopada 2014, 21:26:50
A i zapomniałem jeszcze dodać, co się tyczy przyszłych głosowań, że powinna być możliwość zmiany głosu tylko raz lub dwa. A tak, w przypadku głosowań (w szczególności z trzema opcjami do wyboru) jest histeria, że ta lub inna opcja może przejść do następnej rundy lub wygrać i następują jakieś dzikie migracje głosów.
No i na koniec, Kimmundi wspomniał na HC, że pracują nad tym, żeby nie było widać rezultatu w trakcie głosowania.
A ja się pytam, nad czym tu pracować? :huh: Wprowadzenie takiej opcji chyba nie jest aż tak trudne.


« Ostatnia zmiana: 06 Listopada 2014, 21:26:50 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #793 : 06 Listopada 2014, 21:30:22 »
Widzę, że ludzie ciągną do nostalgii i głosują na drzewo. Z początku też chciałam, ale po poście TTTr96 uzmysłowiłam sobie, że ma rację. Te rysunki są śliczne ale wątpię aby podczas gry wyglądały dokładnie tak.

Sanktuarium ma większe możliwości ułożenia budynków podczas gdy drzewo będąc scentralizowane może nie dać takich efektów (tu się kłania disciples 2 i miasto elfów... ale ciii).

I tak trochę żałuję, że odchodzą od nieco indiańskiego klimatu. Idzie to w bardziej typowe wysokie elfy z różnych fantastyk.


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #794 : 06 Listopada 2014, 22:04:25 »
Głos poleciał  rzecz jasna na drzewo. Sanktuarium jest śliczne, epickie i bardzo przypomina te cudowne budowle Rivendell,... ale dla mnie drzewo zawsze było najlepszym typem siedliszcza nie tylko dla elfów, ale także ogólnie jako miasto. To w H5 było co najmniej piękne, nie inaczej zapowiada się to w H7. 

Co do Line-Up'u to głosowałem na Tysiąc Twarzy Malassy, wielkich różnic nie ma, a i sam loch jest dla mnie mocno obojętny, ale jako fan chcę brać aktywny udział w ostatecznym wyglądzie gry... to i głos oddałem. Są Minotaury, jest Troglodyta i Meduza... całkiem fajnie :D


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Strony: 1 ... 50 51 52 [53] 54 55 56 ... 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry