Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: co sądzicie o grze
wspaniała - 3 (50%)
dobra - 1 (16.7%)
morze być - 0 (0%)
nie podoba mi się - 2 (33.3%)
nie lubię takich gier - 0 (0%)
Głosów w sumie: 6

Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Call of Duty 1-5 dyskusja ogólna (Czytany 6736 razy)
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« : 01 Maja 2006, 14:20:50 »
Od niedawna mam grę Call of Duty 2.Jako że jest ona mniej legalna niż sklepowa wersja to przemilczę skąd ją mam.Oglądam ładny filmik włączam detale Medium 800x600 i gram.Pierwsze co idzię na oczy to wspaniała grafika.Te dymy te efekty pocisków.....Ale tez NAJWAŻNIEJSZA rzecz czyli grywalność.Tutaj ciągle się coś dzieję rozmaite okrzyki i nawoływania stumuluja do bitwy.Czujemy klimat wojny.Nie bawimy  się najnowszymi cackami i radosnymi headshotami.O nie..Tu czujemy strach i wiemy  że jesteśmy tylko małym trybikiem w wielkiej machinie wojny.
Gra mnie wciągnęła tak że dostałem ją 4 dni temu.a skończyłem ją dwa razy w większości na  Regular i 5 poziomów na Hardned(chyba tak to się pisze) oraz 2 poziomy na Veteran.Polecam polecam i jeszczę raz POLECAM.Jak dla mnie to jedyny minus to niektóre trudne levele.Acha.I jeszcze jeden fajny(według mnie of kors:P) szczególik.
Nie ma apteczek a zamiast tego jest tętno.Jeśli będą w nas mocno strzelali to będziemy mieli widok jak spod zakrwawionych okólarów i musimy odpocząć.Jest bardzo fajnie bo podnosi to adrenalinę.Na ekranie nie mamy stopnia życia bo tylko tętno jest sygnalizowane tylko w w/w sytuacjach a amunicja jest pokazywana tylko gdy strzelamy co potęguje wrażenie filmowości.
OCENA:92%

Plusy:

Grafika
Miodność
Tętno
Adrenalina podczas walki
Dźwięki
Wrażenie filmu
AI

Minusy:
poziom trudności(czasami bardzo trudne levele a innym razem strasznie łatwe)


PS.Wyszła mi mała recenzja. ^_^


IP: Zapisane
enya

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 02 Maja 2006, 23:33:02 »
No muszę przyznać, że naprawdę świetna gierka :)
Braciszek cały czas w nią gra ostatnio o ojcu nie wspomne heh ;)


IP: Zapisane

Mówią, że kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na 2 części...
Jedna z nich trafia do kobiety, druga zaś do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu drugiej połowy...
Połowy swojej własnej duszy. Połowy samego siebie!
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 03 Maja 2006, 10:49:28 »
Niedługo będe miał Far Cry.I też zrobię mała recenzję.Po demie sądze że będzie jak najbardziej pozytywna.Nawet lepsza niż CoD 2.
Acha.I witamy ponownie enya.Dawno cię tu nie widziałem.


IP: Zapisane
Sorja

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 18 Maja 2006, 15:30:40 »
CAll Of Duty 2 spoko gierka, ale jak większość innych gier szybko mi się znudziłą...Racje musze Wam przyznać w tym, że grafika jest zadowalająca...:D


IP: Zapisane
....::Być albo nie być...Oto jest pytanie:...
                                         :D :P
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 26 Listopada 2006, 20:16:43 »
Call of Duty 2 jest naprawdę spoko. Gra potrafiła wciągnąć. Ładna grafika, klimacik i muzyka. Jeden z najlepszych FPS'ów w jakie grałem.  Teraz czekam już na Call of Duty 3, która ma wyjść niebawem.


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 05 Grudnia 2006, 19:38:26 »
Ma wyjść niebawem...na konsole bo na PC w ogóle nie wychodzi.A ostatnio zagrywam się w Project Snowblind


IP: Zapisane
Krzysiek 1

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 261


to właśnie ja

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 31 Stycznia 2008, 13:17:47 »
co sądzicie o tej(Call of Duty 4 jak by ktoś zapomniał) grze ja zagrałem w nią tylko raz ale tak się wkręciłem że siedziałem przy kompie przez 7h non stop bez jedzenia i wychodzenia do wc oto okładka http://img1.gildia.pl/_n_/ggk/gry/call_of_duty_4/okladka-640.jpg

a to screen z gry http://www.2404.org/downloads/Call%20of%20Duty%204%20Modern%20Warfare/11842147289.jpg
mówię wam grafika jest doskonała


/ duże obrazki proszę podawać w postaci linków lub miniatur. Mógłbyś również napisać o niej coś więcej eg. dźwięki, muzyka, gameplay, itp. Luk


« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2010, 08:51:30 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Krzysiek 1

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 261


to właśnie ja

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 08 Lutego 2008, 10:53:40 »
Słuchajcie pisz o tym tu bo nie mam pomysłu jak rozwiązać ten problem.
Więc tak kupiłem sobie Call of Duty 4 Modern warfare (oryginał) za 90zł ale gdy zainstalowałem i zacząłem grać , gra przestała działać mianowicie mam misję aby udzielić wsparcia snajperskiego na drodze dochodzę do barierki i gra wyskakuje do pulpitu i mam następujący komunikat DirectX napotkał krytyczny błąd poszukaj informacji w pliku readme , ale tam niema nic na ten temat czy ktoś morze mi doradzić co zrobić żeby działało  :-\



IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 08 Lutego 2008, 10:56:34 »
Spróbuj przeinstalować Directa... albo grę. Ale raczej DX


IP: Zapisane
Krzysiek 1

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 261


to właśnie ja

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 08 Lutego 2008, 10:58:45 »
próbowałem ale to nic nie dało


IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 07 Marca 2008, 20:57:19 »
Krzysiek 1 miałem to samo co ty tez zajefajnie gra sie na necie ;)


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
RadQu

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 87


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 10 Marca 2008, 20:48:36 »
Ja teraz właśnie pocinam w Call of Duty 4. I musze przyznać jest troszkę lespze od Crysisa. Dlaczego? Nie wiem po prostu bardziej mi sie podoba  :)


IP: Zapisane
http://s13.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=49538<-- Proszę wejść na ten link. Gdy to zrobicie będę bogaty
POL_43

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 28 Lutego 2009, 17:39:50 »
Chciałbym zapytać Was co sądzicie o nowej odsłonie Call of Duty. Moim zdaniem jest ona bardzo dobra, trochę gorsza od "czwórki", ale nadal dobra. Jeszcze nie miałem okazji zagrać, ale skoro tryb multi jest podobny do czwórki to kupię na pewno. Póki co poczekam aż stanieje.
Czytałem wiele recenzji na jej temat i zbierała noty w okolicach 8 lub 9 na dziesięć.
A co wy miłośnicy strategii o niej sądzicie?


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 28 Lutego 2009, 19:52:33 »
Co ja sądze? Że jest to malutki mod do COD4, którego nam wciskali w momencie premiery za 150 ZŁOTYCH (nie licząc EK za 350). Sic!... Różni się od poprzedniczki tym, że do silnika gry zostały dodane takie funkcje jak krwawe odrywanie nóg, rąk i głów od reszty ciała. No i spartali fabułę, która stoi okrakiem pomiędzy klimatem COD1/2/3 i wartką akcją COD4. W praktyce wychodzi na to, że nie ma za grosz klimatu a większa dynamika jest w Puzzle Quest xD
I jak? Nadal chce się kupić? :>

Drobny błąd w tytule - młodsze części od Calla 4 nie mają numerków (jest CoD:WaW czy nadchodzący Call of Duty: Modern Warfare 2) ;)


IP: Zapisane
POL_43

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 28 Lutego 2009, 20:24:57 »
Co do 150 zł za tą grę to też uważam za przegięcie, ale z tym że jest to mod do CoD4 się nie zgodzę.
Jest tam dużo nowych pomysłów: sterowanie czołgiem w multi, wzywanie psów, nowe bronie (np. miotacz ognia), przechodzenie kampani w trybie kooperacji przez neta, bonusowa misja z zombi, 65 levelów dla żołnierza (w CoD4 było 55).
Co do klimatu to po części przyznaję Ci rację.
Tryb multi jest fajny i przede wszystkim ze względu na niego chcę mieć tą grę (jak potanieje).


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.122 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry