Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Konsola czy pc? Na czym chętniej ciupiesz?
Konsola
Pc
Nie jestem pewien
Nie robi mi to różnicy

Strony: 1 ... 6 7 8 [9] 10 11    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Gry na pc czy na konsole - dyskusja (Czytany 53588 razy)
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #120 : 03 Czerwca 2008, 18:09:38 »
Dla mnie to w ogóle nie jest wytłumaczenie, czemu ta gra nie nadaje się dla dużej grupy graczy. Poza tym ona powinna być od 16+. Krew się leje i łby odlatują. W Ameryce mają od szesnastu.
Nie tylko krew się leje RZEKAMI. Jest też coś więcej (przeczytaj na stronach), ale to plotki, niemniej jednak jeszcze nie przekonaliśmy się czy jest godny czołówki, a amerykanie są porąbani i to wszyscy wiedzą, nawet oni. WĄTEK SKOŃCZONY


IP: Zapisane
Evron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 124


Zobacz profil
« Odpowiedz #121 : 03 Czerwca 2008, 18:21:13 »
Cytuj
WĄTEK
NIE
Cytuj
SKOŃCZONY

Tylko że PEGI(Palnięci, Egoistyczni, Głupi, Idioci) pełno gier daje 18 zamiast sprawiedliwej 16. Przykładem tego jest AOC. Nie zdziwię się, kiedy wymyśli, żeby gry edukacyjne dla trzylatków były od osiemnastki.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #122 : 03 Czerwca 2008, 18:30:59 »
Cytuj
WĄTEK
NIE
Cytuj
SKOŃCZONY

Tylko że PEGI(Palnięci, Egoistyczni, Głupi, Idioci) pełno gier daje 18 zamiast sprawiedliwej 16. Przykładem tego jest AOC. Nie zdziwię się, kiedy wymyśli, żeby gry edukacyjne dla trzylatków były od osiemnastki.
Jak mówiłem WĄTEK SKOŃCZONY, odbiegasz od tematu, to nie jest temat o PEGI.


IP: Zapisane
Evron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 124


Zobacz profil
« Odpowiedz #123 : 03 Czerwca 2008, 18:34:20 »
Cytuj
odbiegasz od tematu, to nie jest temat o PEGI
Raz na jakiś czas można odbiec od niego.
Ale dobra teraz na poważnie. Może i jest nie za dużo tych MMO na konsolki, ale niektóre to całkiem fajne.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #124 : 03 Czerwca 2008, 18:38:21 »
Ale dobra teraz na poważnie. Może i jest nie za dużo tych MMO na konsolki, ale niektóre to całkiem fajne.
Chodzi o MMORPG. Są też MMOFPS i inne. A na pecety jest dużo MMORPG i są fajniejsiejsze  :rolleyes: .


IP: Zapisane
Evron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 124


Zobacz profil
« Odpowiedz #125 : 03 Czerwca 2008, 18:49:33 »
Zapomniałem wymienić jeszcze Hippasus i CrimeCraft. Aha, poza tym na konsole jest kilka hitów które (według mnie) nigdy nie trafią na PieCyki.


« Ostatnia zmiana: 03 Czerwca 2008, 18:54:47 wysłane przez Evron » IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #126 : 03 Czerwca 2008, 19:10:28 »
Zapomniałem wymienić jeszcze Hippasus i CrimeCraft. Aha, poza tym na konsole jest kilka hitów które (według mnie) nigdy nie trafią na PieCyki.
Tia, wymień je, bo na blaszaki można wszystko skonwertować (może z wyjątkiem paru gier na Wii), zaś na konsole nie wszystko. A to że nie powstaną z innych powodów to nie wina pecetów, tylko zidiociałych developerów, którzy nie pokładają nadziei w PC.


IP: Zapisane
Evron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 124


Zobacz profil
« Odpowiedz #127 : 03 Czerwca 2008, 19:26:31 »
Cytuj
Tia, wymień je, bo na blaszaki można wszystko skonwertować
Może i tak, ale np. taki Wipeout HD na PS3 w którym sterujesz swoim pojazdem za pomocą specjalnych funkcji Sixasis'a, nie dostarczy ci tyle tyle rozrywki kiedy nim sterujesz za pomocą klawy i mychy, ewentualnie za pomocą jakiegoś tam pada na PC. Albo nadchodzący Skate It w którym sterujesz za pomocą Wii Balance Board, a triki za pomocą ruchów Wiilot'em, na PC'ie będzie to zwykła podróbka Tony'go Hawks'a.


« Ostatnia zmiana: 03 Czerwca 2008, 19:42:22 wysłane przez Evron » IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #128 : 03 Czerwca 2008, 20:59:57 »
Ja w tej chwili konsolowcom zazdroszczę jednej gry to jest GTA IV gra jest wspaniała grafika,klimat muzyka po prostu trudno to orzec nic dziwnego że we wszystkich czasopismach z grami dostała najwyższe oceny ;D ja osobiście tez daje jej 10 na 10.Na szczęście inne fajne gry wyjdą na pc co są na konsoli to jest Turok,Devil Macray 4 i Mass Efect.Oczywiście je sobie kupie na gram pl ;D


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #129 : 04 Czerwca 2008, 13:15:15 »
Może i tak, ale np. taki Wipeout HD na PS3 w którym sterujesz swoim pojazdem za pomocą specjalnych funkcji Sixasis'a, nie dostarczy ci tyle tyle rozrywki kiedy nim sterujesz za pomocą klawy i mychy, ewentualnie za pomocą jakiegoś tam pada na PC. Albo nadchodzący Skate It w którym sterujesz za pomocą Wii Balance Board, a triki za pomocą ruchów Wiilot'em, na PC'ie będzie to zwykła podróbka Tony'go Hawks'a.
Ale to da się skonwertować, mimo iż straci na wartości, a np. Medievala nie przeniesiesz za cholerę na konsolę.


IP: Zapisane
Evron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 124


Zobacz profil
« Odpowiedz #130 : 04 Czerwca 2008, 16:14:33 »
Cytuj
Medievala nie przeniesiesz za cholerę na konsolę
A niby dlaczego?


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #131 : 04 Czerwca 2008, 16:26:34 »
A niby dlaczego?
Jeśli grałeś to zapewne wiesz- bez myszki w tej grze ANI RUSZ.


IP: Zapisane
Evron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 124


Zobacz profil
« Odpowiedz #132 : 04 Czerwca 2008, 16:29:33 »
Cytuj
bez myszki w tej grze ANI RUSZ
Można w nią grać na Wiilot'cie. Ma podobne funkcje co myszka.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #133 : 04 Czerwca 2008, 17:35:30 »
Można w nią grać na Wiilot'cie. Ma podobne funkcje co myszka.
MOŻNA, mogę to ja być królem świata i mieć 1000 samochodów. Ten kontroler jest słabo dostępny i z pewnością nie dorówna myszce, bo inaczej Medieval, czy inne strategie byłby już na konsole.


IP: Zapisane
Evron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 124


Zobacz profil
« Odpowiedz #134 : 04 Czerwca 2008, 18:20:35 »
Cytuj
inne strategie byłby już na konsole
Widać nie jesteś dobrze poinformowany, bo już są. A są to: Thrillville: Off the Rails, Age of Empires II: The Age of Kings, Heroes of Might & Magic, The Movies, Battlestations: Midway, Universe at War: Earth Assault, Star Trek: Legacy, The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth II, Warhammer 40,000: Squad Command, The History Channel: Great Battles of Rome, The Lord of the Rings: Tactics, Star Trek: Tactical Assault, The Settlers, SimCity DS, Zoo Tycoon DS, Star Trek: Conquest i przyszły Tom Clancy's Endwar.

Cytuj
zidiociałych developerów, którzy nie pokładają nadziei w PC
Bo wiedzą, że pełno gier na konsole, na PC straciłaby swoje najlepsze walory.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 [9] 10 11    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry