Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 369 370 371 [372] 373 374 375 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430235 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5565 : 10 Września 2012, 20:29:56 »
http://pl.wikipedia.org/wiki/Joanna_d'Arc
Jedna z największych kobiet tamtej epoki, postawiła Francję na nogi po okropnych porażkach w wojnie stuletniej, która później spalona na stosie za opór przeciwko anglikom stała się symbolem Francji.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5566 : 10 Września 2012, 20:32:46 »
Fakt. Aśka. W sumie zgadza się, ale chodziło mi o okres po Wielkich Odkryciach, czyli już nie średniowiecze.

Znalazłem kilka najbardziej popapranych kobiet tamtejszego okresu. Jak do tej pory króluje Maria Tudor i Medycejska Kaśka.  ;>



IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5567 : 10 Września 2012, 20:39:31 »
Wszyscy się jarają Batmanem, ja tam wole kogoś lepszego, przedstawiam wam Zubatmana (jeżeli wiesz co to pokemony to to ogarniesz)!

http://www.youtube.com/watch?v=TPr2OeRs1Jk&feature=g-u-u
http://www.youtube.com/watch?v=zUrqoI-vA8U&feature=plcp


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5568 : 10 Września 2012, 20:59:07 »
Co do dat to pewna nie jestem:
Maria Antonina, ale to póżniej
Kaśka Jagiellonka
Maria Teresa, czy jak jej tam (też póżniej)
Królowa Jadwiga
Sonka - żona Jagiełły
 A Joanna d'Arc to moja idolka  :D Pytanie dlaczego w szkole nie uczą o takich fajnych świętych?


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5569 : 10 Września 2012, 21:06:02 »
No to też zadam pytanie:
Jak po angielsku będzie brzmiało przysłowie: ,,Lepiej późno niż wcale.''?

Potrzebne mi to do karty. Tak swoją drogą, to osiągnąłem swój pierwszy sukces w tworzeniu kart. W konkursie sierpniowym zająłem 17 miejsce. Niby wydaje się niskie, ale zgłoszonych prac było sporo. Podsumowanie z sierpnia (ostatni post na tej stronie) :
http://mtgnews.pl/forum/viewtopic.php?f=56&t=43115&start=20


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5570 : 10 Września 2012, 22:17:06 »
Tak trzymaj Niedziel, dalej brnij i dawaj z siebie wszystko, bo tylko w ten sposób osiąga się sukces. Zaś co do powiedzenia, to nei wiem czy dobrze tłumaczę ale chyba to powinno brzmieć tak:
better late than never

Hej mam takie przemyślenie, czy te 1,1 miliona ezemplaży Wieśka 2 w 2011 roku to mało w stosunku do innych świetnych gier na pc? Bo jak patrzę po wynikach typu 3,6 miliona to patrzę, że W2 trochę w małej ilości się sprzedał, a w sumie bardzo dobra gra, pewnie jedna z najlepszych w ostatnim czasie...


« Ostatnia zmiana: 10 Września 2012, 23:27:51 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #5571 : 11 Września 2012, 07:39:34 »
Fast jak tak bardzo chcesz to sobie sprawdź tą Panią:
http://pl.wikipedia.org/wiki/El%C5%BCbieta_Batory

Cóż Reuelu odpowiadając na twoje pytanie kwestia rynku- Europejski małym jest bo sporo krajów prowadzi cenzury gier w porównaniu do Ameryki Północnej tj. USA i Kanada gdzie jest olbrzymi rynek zbytu i wielu znacznych producentów np ArenaNet, Activision-Blizzard, Ubisoft- Toronto oraz Microsoft, EA którzy mają wyrobioną markę podobnie też inne firmy ze świata Sony, Sega, Tecmo-Koei, NcSoft.
Ale nasz rodzimy CDProject RED jest na dobrej drodze by wyrobić markę w Europie by później zaatakować rynek amerykański a nawet i azjatycki. Iść myśl słów World is Enough ;)


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5572 : 14 Września 2012, 20:40:07 »
Filmik z wczoraj. Oglądałem go kilka godzin wcześniej, ale mówiąc szczerze nadal jestem w lekkim szoku.
Jeśli ktoś ma słabe nerwy, to niech nie ogląda! Może nie leje się krew, ale to jest takie, jakby to ująć, brutalne na swój sposób...:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=os-habmUBuU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=os-habmUBuU</a>
Wyjaśnienie:
Cytuj
Na filmie widzimy, jak nocą na pustym peronie jednej ze stacji pijany 38-letni mężczyzna zatacza się i spada na tory. Po chwili pojawia się postawny młody człowiek, który widzi leżącego. Zeskakuje do niego i wyciąga mu z kieszeni portfel i telefon. Następnie wdrapuje się na peron i odchodzi. Po siedmiu minutach na stację wjeżdża pociąg. Przejeżdża po leżącym.



IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #5573 : 16 Września 2012, 16:15:24 »
Jak to się stało że ten temat padł?


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5574 : 16 Września 2012, 19:17:35 »
Jak to się stało że ten temat padł?
W jakim sensie padł? Chodzi Ci o chwilową zawiechę obecnie czy może o zamknięcie go trochę wcześniej? Jeśli to drugie zaraszam na pw, napisz i wszystko wyjaśnię.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5575 : 19 Września 2012, 19:48:35 »
Był ktoś na Zoobotanice? Jeśli tak to jak oceniacie tegoroczną imprezę?
Moim zdaniem w tym roku było super! Zwłaszcza jeśli chodzi o ryby. W odróżnieniu od zeszłego roku w tym pojawiły się prawdziwe rarytasy, a między nimi Hypancistrus zebra L46 i wiele, wiele innych niezwykłych zbrojników. Również pod względem pielęgnic i krewetek było wiele niezwykłości.
Prócz części akwarystycznej na targach odbywała się wystawa kotów rasowych, organizowana przez CCW. W poprzednich latach nie było wystawy, tylko pokazy. Inne atrakcje to szeroki asortyment psów i gryzoni oraz przeróżnych rzeczy dla zwierząt.Miłośnicy gadów, płazów oraz "robali" też nie mieli powodów do narzekań.
Z roślinami też fajnie. Lubię te targi, bo mają one do zaoferowania wiele gatunków owadożerów i sukulentów.


« Ostatnia zmiana: 19 Września 2012, 20:29:03 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5576 : 24 Września 2012, 21:21:34 »
Kurdę, tak sobie zacząłem oglądać Batman TAS i stwierdzam, że Mark Hamil ma idealny głos do Jokera. Uwielbiam zwłaszcza jego śmiech, jest zabójczy. Co śmieszne, druga wybitna kreacja, którą stworzył jest zupełnym przeciwieństwem tego psychopaty, o wiele sławniejszego Luka Skywalkera.


« Ostatnia zmiana: 24 Września 2012, 21:28:03 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5577 : 27 Września 2012, 17:44:22 »
Pimpa rampam pum pum pum!




IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #5578 : 27 Września 2012, 18:29:31 »
 Y bumcykcyk.


IP: Zapisane

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5579 : 27 Września 2012, 18:31:39 »
Może utworzycie temat: "Jaka to melodia"?
;>


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 369 370 371 [372] 373 374 375 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry