Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 399 400 401 [402] 403 404 405 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430246 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6015 : 19 Grudnia 2012, 23:00:06 »
Ej naszła mnie taka refleksja, że w sumie jakby mnie ktoś atakował, to bym np nie sprzedał kopa w jaja, bo to takie niehonorowe. Jednak w sumie ten facet napadając mnie już sam w sobie jest niehonorowy, więc co za różnica?

Wiadomość doklejona: 19 Grudnia 2012, 23:00:55
Jak się nazywa gwałt na mężczyźnie?
Seks-niespodzianka.

Tyle, że kobiety nie skopią, raczej powalą okradną i pójdą, a facetowi to i wszystkie żebra połamać mogą, no i o wiele więcej jest przypadków śmiertelnych w takich sytuacjach u mężczyzn niż u kobiet.
Bo facet się częsciej stawia, niż taka kobietka kokietka :P


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #6016 : 19 Grudnia 2012, 23:04:12 »
Jak się nazywa gwałt na mężczyźnie?
Seks-niespodzianka.

Tyle, że kobiety nie skopią, raczej powalą okradną i pójdą, a facetowi to i wszystkie żebra połamać mogą, no i o wiele więcej jest przypadków śmiertelnych w takich sytuacjach u mężczyzn niż u kobiet.

@UP

Już widzę zwinną i szybką Cahan, która zaczęła od uchylenia się w bok, odskoku w tył i tu się skończyło, ponieważ gościu wyjechał jej z bańki. Szach-mat.
Początek wypowiedzi z seksem-niespodzianką => Hells style yeea!


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6017 : 19 Grudnia 2012, 23:05:20 »
Mnie właśnie też zżerają takie dylematy moralne "Czy zniżać się do poziomu tego gościa i zachować się niehonorowo".  Znaczy za niehonorowe w tym przypadku mam tylko uderzenie w okolice krocza, broń palna, sieczna i kłuta może być ^^


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6018 : 19 Grudnia 2012, 23:05:23 »
Ale jak mówiłem i podawałem dawniej przykład zdarzają się przypadki, że kobieta naprawde zgwałci faceta :> Rzadko ale się zdarza.

Wiadomość doklejona: 19 Grudnia 2012, 23:06:52
Mnie właśnie też zżerają takie dylematy moralne "Czy zniżać się do poziomu tego gościa i zachować się niehonorowo".  Znaczy za niehonorowe w tym przypadku mam tylko uderzenie w okolice krocza, broń palna, sieczna i kłuta może być ^^
No niby, jednak jeśli ten frajr nas atakuje i my mamy ryzykować zdrowiem dla honoru frajera, który nam chce spuścić łomot?


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6019 : 19 Grudnia 2012, 23:11:56 »
A tak wracając do sprawy kluczy, klucze gówno dają jeżeli twoja siła ciosu jest żałosna, przez skórę się nie przebiją, a starczy nawet bluza by zneutralizować ból.


@UP
Nie wiem jakbym postąpił w takiej sytuacji, jeszcze się w takiej nie znalazłem i mam nadzieje, że nie znajdę.
No ale jak on już nas napada to nie zaczyna od kopa w jajka, tylko subtelniej: 'Dawaj kasę albo wprdl".


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6020 : 19 Grudnia 2012, 23:29:39 »
Fenirze klucze na odsłoniętą skórę działają mniej więcej tak jak kastet. To nie ma przebić skóry, to ma zwiększyć siłę uderzenia i nie wali się w miejsca chronione grubą, mięciutką bluzą, tylko wali się w twarz- najlepiej oczy, nos. A umiejętnie użyte klucze na smyczy też mogą być przydatne. Kop w jaja (najlepiej kolankiem, ale front kicki też są niezłe), jeszcze raz i do widzenia.

I jakie odskoki w tył? Może jeszcze piruety do tego? Można się uchylić, można się zasłonić (jak ktoś umie). Szybkie kolanko w jaja (ktoś kto mnie napada raczej honoru nie ma, więc ja też nie będę) zazwyczaj załatwia sprawę. Jednocześnie wyprowadza się cios pięścią, by się przeciwnik na niej skupił, a nie na swoich atrybutach, które wkrótce dostarczą mu wspaniałych cierpień.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6021 : 19 Grudnia 2012, 23:35:10 »
Dziwne, że nie ma nigdzie wstawki Hellsa o wyłamywaniu ręki ze stawu barkowego- zawsze mi poprawia humor ;]

A do tematu tylko dodam pominięty gaz pieprzowy ;] Najlepsza proporcja bezpieczeństwo-redukcja obrażeń. No ale gazem nie wyłamiemy komuś stawu. Ach ten trzask!

A odnośnie kopnięcia w krocze to jest to jeden z podstawowych ruchów krav magi więc co kto lubi ale honoru to bym na ulicy nie szukał ;]


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6022 : 19 Grudnia 2012, 23:39:46 »
Swoją drogą drogą kasket dobra rzecz, do tego teleskopówka jest przydatna. W sumie znajomy z gimnazjum posiadał (to drugie) i zgodzę się, że napewno w razie ataku poprawia poczucie bezpieczeństwa.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6023 : 19 Grudnia 2012, 23:40:40 »
To kolanko naprawdę musiałoby być mocne, ponieważ wielu ( w tym ja ) mężczyzn po zaatakowaniu ich interesu, reaguje o wiele agresywniej, jeżeli gościu nie skończy na ziemi to... domyśl się.
Poza tym to wszystko ładnie wygląda na papierze i pokazach, tak naprawdę to skuteczna obronę może zapewnić jedynie broń palna i nic więcej. No chyba, że katana...
No i dochodzi czynnik psychologiczny, Cahan byłabyś w stanie uderzyć dresika kwadrata, wyższego od Ciebie o 2 głowy i 5x szerszego w barach?
(Ja byłbym, jestem strasznie skąpą osobą, nienawidzę tracić nic majątkowego, więc broniłbym się pewnie do utraty co najmniej przytoności.)


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6024 : 19 Grudnia 2012, 23:43:51 »
Akurat noże i pałki w niewprawnych rękach, przeciwko w miarę ogarniętemu przeciwnikowi mogą przynieść więcej szkody niż pożytku.

Fenirze raczej nie ma dresików wyższych ode mnie o 2 głowy. Raczej o 10 cm ;). Kopnięcie kolankiem i front kicki są dosyć silne (no chyba, że ktoś chce drugą osobę pogłaskać, a nie zasadzić jej kopa  :rolleyes:) i gwarantuję wylądowanie na ziemi lub przynajmniej zbięcie w pół, które daje czas na poprakę, rozwalenie nosa, czy pozbycie się oczu.

A z kataną nie możesz chodzić po ulicy, a na broń palną potrzeba pozwolenia. Gaz pieprzowy, o którym wspomnia Luk owszem, ale jakoś mało kto go ma.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6025 : 19 Grudnia 2012, 23:44:14 »
Tzn fakt faktem, że masywność wpływa na psychikę bo łatwiej się walczy z wypłoszem niż z jakimś frajerem, no to kwestia niezależnie od tego czy coś trenujemy czy nie. No inna kwestia, że osoba nie trenująca ma dodatkowy problem, bo nie ma zbytnio czym zniwelować siły poza sprytem.

Wiadomość doklejona: 19 Grudnia 2012, 23:46:48
Akurat noże i pałki w niewprawnych rękach, przeciwko w miarę ogarniętemu przeciwnikowi mogą przynieść więcej szkody niż pożytku.

Fenirze raczej nie ma dresików wyższych ode mnie o 2 głowy. Raczej o 10 cm ;)
Tak ale już nawet to daje przewagę, bo ciężej walczyć z kimś wyższym, a jak dojdzie dużo większa masa to nie za dobrze.


« Ostatnia zmiana: 19 Grudnia 2012, 23:46:48 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6026 : 19 Grudnia 2012, 23:47:13 »
Cahan sięgam do argumentu ostatecznego:
http://youtu.be/q3CwXEuO53s

Szach-Mat.



IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6027 : 19 Grudnia 2012, 23:51:59 »
Ten pan dostałby cegłą w łeb...
Szach-Mat  :>

A filmik zaiste ciekawy, ale nie jestem w stanie wytrzymać tych "ping pong pung ping pon gpeg hiusiu ksigi hui".


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6028 : 19 Grudnia 2012, 23:54:44 »
Dla kogo ciekawy dla tego ciekawy :P Fenir jak możesz puszczać takie okropieństwa. Na następny raz zastanów się zanim coś wrzucisz.

Cytuj
Ten pan dostałby cegłą w łeb...
Po co cegłą... masz jeszcze splot słoneczny no i ewentualnie, jak naprawdę ten gość może zagrozić twojemu życiu to cios w skroń.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #6029 : 20 Grudnia 2012, 18:28:01 »
http://www.youtube.com/watch?v=-lZIom_yErk

Szach-mat.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 399 400 401 [402] 403 404 405 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry