Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 455 456 457 [458] 459 460 461 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430227 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #6855 : 10 Listopada 2013, 00:21:07 »
A ja na ten przykład nie interesuje się herosami, a i tak jestem niesamowity.

Potwierdzone info.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6856 : 10 Listopada 2013, 00:26:00 »
Hmm... z tego co ostatnio zauważyłem działy na tym forum świecą pustkami, a zwłaszcza te o seriach M&M i HoMM. Co prawda od czasu do czasu ktoś w nich napisze ale co z tego skoro to sytuacja typu: nie rozumiem czego, gra mi crashuje, itp. a po udzieleniu odpowiedzi rozpływają się w nicości. Takich sensownych i tematycznie porządnych tematów i postów na tym forum zostało już niewiele. Jest tak z tego powodu, że większość ludzi interesujących się HoMM3 przebywa obecnie na Grocie, gdzie na ten temat i modów do owej gry, toczą się długie i bogate w argumenty dysputy, które z przyjemnością śledzę i jednocześnie uzupełniam w ten sposób wiedzę o tym uniwersum. Na Tawernie ludzie przebywają z niewiadomych nikomu powodów. Ci, którzy tutaj piszą i się udzielają w mniejszym lub większym stopniu, są tutaj głownie po to by porozmawiać, trollować innych, czy rozwijać swe zainteresowania, ludzie tutaj są po prostu...inni.

Są jeszcze Hells i Fast.... o nich musiałbym napisać jakąś książkę lub powieść, bo nie da się ich krótko opisać. :P


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6857 : 10 Listopada 2013, 00:43:43 »
A dla mnie jest to normalne. Ile można pisać o poprzednich częściach serii? Udowadniają to choćby fora o Disciplesie 2, gdzie w wyniku chłamu jakim jest trzecia część serii, od dawien dawna nie ma dyskusji o grach z serii, jedynie co ratuje fora to społeczności jakie się wokół nich wytworzyły. Najwidoczniej w przypadku naszej strony problem leży w 6 części, która nie jest w stanie zapełnić miejsca po poprzedniczkach.
Na Tawernie zaś ludzie przebywają, bo moim skromnym zdaniem mamy całkiem fajną społeczność.


« Ostatnia zmiana: 10 Listopada 2013, 00:48:59 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6858 : 10 Listopada 2013, 00:55:05 »
Prawda. Bo o Heroesach zbytnio nie gadamy. :P


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6859 : 10 Listopada 2013, 01:09:35 »
Trzeba przyznać, społeczność jest tutaj bardzo fajna i, co najlepsze, zróżnicowana.
A co do pisania o poprzednich częściach, to zgodzić się niestety muszę, praktycznie wszystko zostało o nich już napisane, a co nie zostało, to już nie zostanie. Chociaż jeszcze niedawno coś tam mówiło się tutaj o HVI, a głównie narzekało na Antona i jego kampanię :>, ale jednak trochę czasu już od tego momentu minęło.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6860 : 10 Listopada 2013, 13:25:26 »
Według Groty:

W TAWERNIE NA DNIE OCEANU ŻYJĄ RU RU RURKOWCE I ONE TAM BEZPIECZNIE ŻYJĄ I GRAJĄ W HEROES V


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #6861 : 10 Listopada 2013, 13:39:01 »
A nie było tam Islandii przypadkiem?


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6862 : 12 Listopada 2013, 16:38:14 »
Nie sądzę, by tam była Islandia, ale może mnie coś ominęło. Wydawało mi się, że to jakaś mniejsza wyspa.


« Ostatnia zmiana: 12 Listopada 2013, 16:40:29 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #6863 : 12 Listopada 2013, 17:47:48 »
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6864 : 12 Listopada 2013, 19:22:20 »
Okaleczyłem tydzień, zabiłem niedzielę. ;_;


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6865 : 12 Listopada 2013, 19:23:33 »
Znając życie w ciągu dwóch tygodni się zrespi...


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6866 : 12 Listopada 2013, 21:15:23 »
LLoyd jest geniuszem.
http://youtu.be/aPLE8nN8vsI


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #6867 : 12 Listopada 2013, 21:15:39 »
Hellscream okaleczył kiedyś Ziemię.


Później powiedzieliśmy, że to był ruch płyt tektonicznych, ale ja wiem jak to było z tą Pangeą.

Myślisz, że Niedziel w ogóle się zrespi? ;_____;


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6868 : 12 Listopada 2013, 21:24:16 »
Napstrykałem bana na przeszło 60 adresów IP, to będzie trudniejsze niż wygrzebanie się z jakiejś jaskini. ;>


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6869 : 13 Listopada 2013, 21:02:43 »
Hej, mam takie pytanie. Ogólnie powróciłem do H4 i wszystko spoko, tylko poziom trudności tyci za słaby. Na początku poszedłem na średnio zaawansowanym kampanię ładu, to się przenudziłem jeśli chodzi o walki. Teraz byłem na zaawansowanym i tak średnio na jeża był problem. Grał ktoś na wyższych poziomach trudności i zdradzi mi czy warto brać eksperta czy z miejsca strzelać w chempiona?


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 455 456 457 [458] 459 460 461 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry