Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 479 480 481 [482] 483 484 485 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430234 razy)
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7215 : 10 Marca 2014, 22:15:53 »
Samoocenę, to ja za wysoką mam :P.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #7216 : 10 Marca 2014, 22:26:10 »
Co wy wiecie o wygórowanym ego...  :rolleyes:


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #7217 : 13 Marca 2014, 17:54:19 »

BECOZ POLAND IS MENSKA!


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #7218 : 13 Marca 2014, 18:46:13 »
Nie lubię żadnej z tych nacji, mogę nie być z nimi w friendship :D




IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7219 : 13 Marca 2014, 21:57:00 »
Który analfabeta to zrobił?


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7220 : 13 Marca 2014, 22:19:45 »
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23003
Ktoś ciekawy tego tytułu równie gorąco co ja? Moja pozytywna opinia rośnie, gdy słucham wypowiedzi developerów, gdzie wszystko wydaje się iść tak jak powinno. Nie dostaniemy kolejnej rozpierduchy, zamiast tego będzie survival horror, gdzie będzie można co najwyżej uciekać czy odwracać uwagę ksenomorfa. Wszystko idzie w kierunku pierwszego pierwszego Obcego, klimat wylewający się z grafik i muzyki jest niesamowity. Fabuła też jest ciekawa, bowiem kierować będziemy nie byle kim, tylko córką Ellen Ripley, która próbuje znaleźć na odpowiedź co się stało z jej matką. Powiem szczerze, że po przeniesieniu Wiedźka na rok przyszły, to ta gra razem z nowym gackiem będzie dla mnie faworytem tego roku.


« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2014, 22:57:01 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #7221 : 13 Marca 2014, 22:59:03 »
Cóż najlepiej obrazuje moje odczucia ten wpis. Przeczytajcie...

Cytuj
Po tym wpisie już wiem, że nie będzie to dobra gra. Obcy nie może być taki jak Amnesia czy Outlast, że mamy się chować, bo nie mamy możliwości walki. W Obcym właśnie musi być walka, mnóstwo krwi, szeroki arsenał broni, dużo ksenomorfów, a nie ukrywać się przed nimi. Musi być dynamika, a nie powolne zwiedzanie statku... Gra będzie dnem

...i obróćcie o 180 stopni.

Gościu chyba w życiu Ósmego pasażera Nostromo nie widział. Przyznam szczerze, że zmiana konwencji z tępej strzelaniny na walkę o przetrwanie jest bardzo ciekawa, w miarę wierna pierwszemu filmowi i ogólnie rzecz ujmując dużo lepsza niż wałkowane któreś już raz z kolei bieganie z wykrywaczem ruchu i grzaniem z karabinu prawie-pulsa-joł!-cyjnego w obcych, którzy nawet nie próbują się chować tylko falami wyłażą prosto pod lufę bo gramy na easy albo na normalu (zresztą na hardzie jest to samo, tylko szybciej biegają so...).

Fakt, faktem zdecydowanie wolę predatora od obcego, ale od czasu próby zespolenia tych uniwersów (poniekąd udanej, poniekąd nie) obserwuję obydwie strony i ich poczynania.

Cóż. Dla mnie i tak najważniejszą grą póki co pozostaje Kingdom Come: Deliverance, lecz i na tę będę spoglądał (o ile znajdę czas).


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #7222 : 13 Marca 2014, 23:29:06 »
Jeśli chodzi o klimat jak w pierwszym filmie o Obcym, to gra robi pozytywne wrażenie. Jeśli zaś chodzi o fabułę to już podoba mi się trochę mniej. W drugiej części jasno było powiedziane, że córka biologiczna Ripley od iluś tam lat nie żyła. Po prostu zanim jej matka Ellen wróciła, jej córka umarła ze starości. Jednakże na upartego idzie sensownie to wytłumaczyć. W sumie w drugiej części mogli Ripley okłamać, co do losu jej córki, albo po nieudanych poszukiwaniach Amanda wróciła na ziemię i spokojnie zdążyła sobie umrzeć. Zresztą nieważne zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie dobrze się zapowiada.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7223 : 13 Marca 2014, 23:37:33 »
http://www.youtube.com/watch?v=meNE4CPtnCo&feature=player_embedded
Tu Fast masz teaser trailer, naprawdę podoba mi się, że twórcy uderzają w klimat, a nie jak to określiłeś w tępą siekaninę, czego przesytem było Alien: Colonial Marines. Zresztą idąc drogą zabijania więcej ksenomorfów pominęli tyle szczegółów, że ich wręcz zbojkotowano.

Tu zaś mamy nadzieję na ciekawsze podejście do obcego, podejścia do klimatu jaki powinien mu towarzyszyć, przybliżenie do tego powinno się rozgrywać rzeczy w tym uniwersum, czyli ala survival horror, nie John Rambo.

Swoją drogą o ile z obcym próbuje się coś zrobić, to predatora odsunięto w tył, choć gry z nim na moje oko mają nie mniejszy potencjał.

Edit Niebieskooki: Najprawdopodobniej chodzi o te opcje, bo chyba oczywiste, że nie spotkamy się z Ellen Ripley, która poleciała kapsułą ratunkową gdzieś daleko od statku.


« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2014, 23:40:12 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #7224 : 14 Marca 2014, 09:50:13 »
Najlepszym dowodem na to, iż Obcy z założenia nie powinien być strzelaniną jest choćby fakt, że przez cały film mordę ksenmorfa w pełnej okazałości widzimy tylko przez parę minut. Reszta to gra z widzem i budowanie klimatu. Dat's simple.


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #7225 : 15 Marca 2014, 17:24:36 »
Jeśli ktoś chciałby sobie sprawdzić swoje IQ to znalazłem fajny teścik:

http://www.cda.pl/gry-online/25294b3/Darmowy-Test-IQ

Niezależnie od wyniku ten test służy bardziej zabawie, niż faktycznie weryfikuje poziom Aj Kju ale rozwiązać nie zaszkodzi  ;).


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #7226 : 18 Marca 2014, 21:37:28 »
To jest zbyt ważne i zabawne, żeby mogło pozostać niezauważone:

https://www.youtube.com/watch?v=AxOVW2CNw7Q


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7227 : 18 Marca 2014, 22:48:54 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FM3Kj2JLd1c" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FM3Kj2JLd1c</a>

<znicz>

Tego nie da się inaczej określić. Quo vadis mój Ty świecie?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #7228 : 18 Marca 2014, 22:56:27 »
Żenada.

Chcą zdobywać ,,głosy" poprzez atak na inne ugrupowania? To brzmi mniej więcej tak:
,,Nie mamy na siebie pomysłu, ani nic ciekawego w sumie nie mamy wam do przekazania, ale pamiętajcie, że Kaczka jest gorsza, więc w sumie jesteśmy fajną alternatywą i mniejszym złem. Plisssski głosujta na nas"

Z tego miejsca pozdrawiam Cahan i nawiązuje do naszej ostatniej rozmowy o Palikocie. To nie jest polityk koniunkturalny? To jest polityczny słabeusz. Dlaczego zamiast emitowania swojego programu czy czegokolwiek innego ładuje wuje w pupę innym ugrupowaniom? Bo widocznie na więcej go nie stać. Nie wiadomo w co ręce włożyć, coby jakiś tam elektorat zgarnąć...


EDIT: BTW. Co jeszcze miesiąc temu mogliśmy zobaczyć? Palikota, który starał się przodować na głównego inicjatora swego rodzaju porozumienia pomiędzy klubami i zawieszenia broni ze względu na ,,innowacje" na Ukrainie. Teraz znowu leci z taką bombą.

Może to zemsta za - słynne skądinąd - niepodanie ręki Palikotowi przez Kaczyńskiego ;> W sumie...


« Ostatnia zmiana: 18 Marca 2014, 22:59:32 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7229 : 18 Marca 2014, 23:14:27 »
Dobra, cofam. Spot jest dobry, bo ładne dziewczyny. Stopy też mają chyba ładne, ale to by musieli zbliżenie dać.



A tak wracając do poważnego tonu, to:
Żenada.

Chcą zdobywać ,,głosy" poprzez atak na inne ugrupowania? To brzmi mniej więcej tak:
,,Nie mamy na siebie pomysłu, ani nic ciekawego w sumie nie mamy wam do przekazania, ale pamiętajcie, że Kaczka jest gorsza, więc w sumie jesteśmy fajną alternatywą i mniejszym złem. Plisssski głosujta na nas"
Generalnie to +miliard. Ten spot to chyba najlepsze podsumowanie poziomu kultury, na jaki spadła nasza rzeczywistość polityczna. Pomijając już, że ten spot tak na dobrą sprawę nie zawiera ŻADNYCH konkretów.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Strony: 1 ... 479 480 481 [482] 483 484 485 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry