Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Kto jest dla was lepszy:Archanioł czy Czarny smok?  (Głosowanie skończone: 30 Lipca 2011, 14:50:08)
Archanioł - 28 (5%)
Czarny smok - 15 (2.7%)
Głosów w sumie: 19

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 12    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes III - ogólna dyskusja (Czytany 69938 razy)
Agreel

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #45 : 18 Lipca 2007, 10:16:22 »
Mnie najbardziej denerwują harpie....i to wszystko.


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #46 : 23 Lipca 2007, 22:42:09 »
jareQ> przeczytałam go juz na początku rejestracji ale jak coś to sobie go przypomnę, dzieki. a tak powracając do tematu to mnie denerwuje to, że jednostki dungeonu są słabe. ale na szczęście zostało to zmienione w V heroskach   :D


IP: Zapisane
szynszyl92

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 24 Lipca 2007, 01:16:40 »
Mnie denerwuje to, że po jednostki neutralne, jesli chce się je mieć trzeba jeździć do ich siedlisk co tydzień.


IP: Zapisane
ILS

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 28 Lipca 2007, 21:17:48 »
Ja mialam 35k chochlików, a kiedy indziej z 30k szkieletów, ale to było kiedyś. Jeżeli chodzi o bossy, dochodziłam z ilościami tylko do dziesiątek, może raz mi się zdarzyło dociągnąć do setek, nic więcej... Reszta, to normalne i przeciętne liczby.


IP: Zapisane
W tym wszystkim chodzi o krew[/span], [span style=\'color:gray\']pot[/span] i [span style=\'color:blue\']łzy...
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #49 : 28 Lipca 2007, 22:00:22 »
U mnie niestety były dwa nieduże rekordziki-168 magmowych smoków i 117 tytanów. Kiepsko.


IP: Zapisane
troglodyta

*****

Punkty uznania(?): -2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 353


protektor!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 28 Lipca 2007, 22:28:35 »
ja mam czym się pochwalić miałem 928 feniksów grałem bardzo długo feniksów dochodzi najwięcej na tydzień z wszystkich jedsnostek 7 poziomu i jeszcze pod zamkiem miałem domek(czy cuś w tym stylu) z rekrutacją ognistych ptaków i je ulepszałem na feniksy


komentował to troglodyta .. jupi !! <skacze> auu !!moje lewe pół jaja !


IP: Zapisane
marecci

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 03 Sierpnia 2007, 10:59:32 »
witam ponownie i ponownie atakuje z pewnym pytaniem (przy okazji, dzięki za pomoc w temacie o artefaktach... )


ale zaczne od początku...

otóż w homm3 gram już tylko i wyłącznie w jeden sposób. Siadamy z kumplem co jakiś czas przy jednym kompie i gramy w trybie "na zmiane". zawsze razem w sojuszu i zawsze przeciwko 2-3 graczom komputerowym tez w sojuszu (na najwyzszym poziomie trudnosci).

no i po kazdej takiej wygranej przez nas grze jest oczywiscie wpis z pewna uzyskana liczba punktow. No i tu wlasnie nastepuje maly zonk - nie potrafimy obczaic od czego KONKRETNIE uzalezniona jest ilosc punktow jaką sie zdobywa. Zawsze mamy wynik albo z przedzialu 430-440, albo z przedzialu 480-490, ale jak wspomnialem nie wiemy do konca od czego jest to uzaleznione.

domyslamy sie, ze:
- te wyzsze wyniki sa wtedy gdy odpowiednio wczesnie wykopie sie i zainstaluje grala
- tym wyzszy wynik im szybciej skonczona gra
- wazne jest na jakim poziomie ma sie bohaterow i jak silne ma sie armie na koniec gry
- byc moze wazne jest by obskoczyc w trakcie gry wszystkie smocze utopie i zrobic jak najwiecej questow

w kazdym razie, tak jak wspomnialem, sa to tylko nasze domysly i tak na prawde nic nie wiemy na pewno. No i stad wlasnie ten temat  tutaj i prosba do w Was czy wiecie moze cos w tej kwestii?

pozdrawiam,



IP: Zapisane
T-Rex 5t

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Władca Tytanów i Błyskawic

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 03 Sierpnia 2007, 15:49:36 »
CO????????????????



IP: Zapisane
NIC NIE RÓWNA SIĘ Z SIŁĄ PIORUNA

                                                   



http://www.streetofrace.com/start.php?p=zarob&user=426515  - To Dopiero Super Gra!
szynszyl92

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 03 Sierpnia 2007, 17:11:37 »
Z tego co ja się orientuje to zależy od czasu gry (ile graliście) i na jakim poziomie byli komputerowi przeciwnicy.


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 03 Września 2007, 16:40:47 »
Głupi bohowie (z wyglądu).


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
benny144

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 03 Września 2007, 18:14:13 »
Cytuj
co wy macie do herosow 3 sa odjazdowe i fajne udane bardziej niz 1,2,4(ale nie 5 /lol/ )
[snapback]8314[/snapback]
Zgadzam się, ale jedna rzecz jest wkurzająca to, że bohater nie może atakować, bo jeśli skończy mu się manna nic nim nie zrobisz!


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
matiozo

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 03 Września 2007, 18:33:29 »
ja to najdluzej gralem w heroski 3 chyba /huh/ i dla mnie wciaz to naaaaaaaaajlepsza czesc a no i zeczywiscie glupie to z bohaterem


« Ostatnia zmiana: 03 Września 2007, 18:35:00 wysłane przez matiozo » IP: Zapisane
Nic nie jest prawdziwe wszystko jest Dozwolone
Krzyżowiec

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 15 Września 2007, 11:45:33 »
Co mnie denerwuje?? Trudno będzie bo chyba nic mnie nie denerwuje, chociaż nie jest coś wkurza mnie to jak walczę sobie z wrogiem i albo tak wróg ucieka albo zabija mi powiedzmy 20 kuszników i byebye. To mnie denerwuje.


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
troglodyta

*****

Punkty uznania(?): -2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 353


protektor!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 02 Listopada 2007, 14:41:07 »
To że komputer na swojej turze , skacze cały czas przez teleporty(zazwyczaj) , i można się zanudzić , bo nie wiadomo kiedy skończy. Jeszcze mnie wkurza brak opcji - kup wszystkie jednostki... Więcej rzeczy chyba nie...


IP: Zapisane
Pieter

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Młody forumowicz

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 12 Listopada 2007, 18:11:53 »
Mnie denerwuje brak ograniczeń w sprawie wrota wymiarów i miejski portal. Są po prostu za dobre i niekiedy są lepsze niż kod(najlepszy przykład w kampanii Pogromca smoków z AB). Na szczęście tego już nie ma w V.

Reszta to cudo ;)


IP: Zapisane
"Chowam się w zbroi... Zielenieję z zazdrości."
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 12    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry