Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Tribes of the East demo/full- wrażenia (Czytany 39821 razy)
gaza

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 150


Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 18 Listopada 2007, 07:17:11 »
W ToE w ToE...Ciężko doszukać się błędów i usterek w tym nowym dodatku:)
Dla mnie jedynie AI komputera można by podnieść i popracować nad tym. Brakuje takiego chamstwa i cwaniastwa z jego strony ( np. podkradanie kopalni ) jeśli tak to ująć można:) No i w bitwie też czasem są bezsensowne ruchy, choć gdyby nie te niektóre scenariusze byłyby nie do przejścia. Pierwsza misja ostatniej kampanii daje ostro w kość:) Polecam załączyć Heroic jeśli wybieracie inne poziomy.


IP: Zapisane
zawodowca

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 21 Listopada 2007, 21:13:15 »
Rasa orków wymiata! Najlepsza rasa w HoMM5!


IP: Zapisane
Bądź brutalny, bądź silny, a wygrasz.[/b][/color]
Orzi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 204


Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 21 Listopada 2007, 23:18:36 »
Tak to się zawsze na początku wydaje, ale bez przesady. Cała siła orków to rage i trzeba go umiejętnie wykorzystywać.


IP: Zapisane



gaza

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 150


Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 22 Listopada 2007, 02:04:43 »
No właśnie ten Rage to potęga. Wczoraj byłem świadkiem jak 350 Szamanek w pojedynkę zabija łącznie grubo ponad tysiąc piekielnych psów, cerberów a na deser 300 ulepszonych sukub. Te pieski cały czas uderzają a sukuba strzela. Tylko, że Szamanka ma ponad 4000 Blood Rage i uderzenie 900 piesków zabija w przedziale 10-20 a uderzenie Szamanki po rzuceniu Battlecry kasuje po 300:)
Sam nie wierzyłem bo byłem pewien porażki a tu z 350 zostało ponad 200....


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 22 Listopada 2007, 09:30:56 »
350 Szamanek w pojedynkę zabija łącznie grubo ponad tysiąc piekielnych psów, cerberów a na deser 300 ulepszonych sukub. Te pieski cały czas uderzają a sukuba strzela. Tylko, że Szamanka ma ponad 4000 Blood Rage i uderzenie 900 piesków zabija w przedziale 10-20 a uderzenie Szamanki po rzuceniu Battlecry kasuje po 300:)
Sam nie wierzyłem bo byłem pewien porażki a tu z 350 zostało ponad 200....
Skoro już wdajemy się w statystyczne szczegóły to powiedz mi czy zwróciłeś uwagę na poziom, a przede wszystkim statystyki bohatera orków i demonów... Bo z tego co tu napisałeś wnioskuje że był to po prostu pojedynek nowicjusza z starym weteranem... Weteran z przykładowo atakiem 12 w starciu z nowicjuszem z obroną np. 3 może mieć 3-krotnie słabszą armię a i tak wygra...


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
gaza

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 150


Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 22 Listopada 2007, 17:12:55 »
Jasne, że to uwzględniłem. Statystyki po stronie Szamanki to 33 ataku i 30 obrony a po stronie piesków 32 ataku i 33 obrony więc piesek ma lepsze...Podbijając zamki wypuszczasz tylko Cyklopa do przodu,który rozwala bramę i ładujesz mu Rage przez Heroesa, Szamanka rzuca Haste a Cheftain przyspiesza mu ruchy. Sam ten Cyklop jest w stanie zabić wszystkich którzy są za murami. Lutuje po dwóch lub po trzech a choćby przeciwnik uderzał dwoma jednostkami bo tylko tylko się zmieści w przejściu i na dodatek strzelał to efekt żaden bo właściwie nic mu nie robi. Zamiast zabijać 10 na kolejkę zabija 2. Nie wspominając już jeśli Cyklop osiągnie trzeci poziom Rage...
Zresztą sam się przekonasz jak będziesz szedł ostatnią misję kampanii. Stosunek sił barbarzyńcy do demona jest jak 1 do 5 po przywołaniu jednostek  a mimo to barbarzyńca rozgniata go jak robaka choć jest minimalnie słabszy w statystykach.



« Ostatnia zmiana: 22 Listopada 2007, 17:17:51 wysłane przez gaza » IP: Zapisane
Dr Wiktor Wektor

****

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 04 Grudnia 2007, 10:04:58 »
Dodatek rewelacyjny!

A Barbarzyńcy są imba - miażdżą inne rasy might (blood rage pochłania za dużo obrażeń), ale z drugiej strony nie mają w ogóle szans z Magią Mroku.

Powinni zmniejszyć ilość pochłanianych przez blood rage obrażeń i dać szamankom cleansing na poziomie przynajmniej advanced (chociażby zamiast haste), w ten sposób Shatter Dark Magic będzie miało jakiś sens (zakładając że w ogóle się na ten talent trafi ;p). Obecnie jak Ork widzi że walczy z nekrusem to już może rezygnować z dalszej gry ;p


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 04 Grudnia 2007, 12:52:53 »
No właśnie ten Rage to potęga. Wczoraj byłem świadkiem jak 350 Szamanek w pojedynkę zabija łącznie grubo ponad tysiąc piekielnych psów, cerberów a na deser 300 ulepszonych sukub. Te pieski cały czas uderzają a sukuba strzela. Tylko, że Szamanka ma ponad 4000 Blood Rage i uderzenie 900 piesków zabija w przedziale 10-20 a uderzenie Szamanki po rzuceniu Battlecry kasuje po 300:)
Sam nie wierzyłem bo byłem pewien porażki a tu z 350 zostało ponad 200....


no tu to sie zgadzam. szamanka to jedna z najpotężniejszych jednostek w grze. serio. podejrzewam że jest lepsza nawet od smoka widmo. a magia orków the best.


IP: Zapisane
Św. Drakoni

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 04 Grudnia 2007, 14:38:50 »
Moje wrażenia z dema: strasznie się wykrzacza, i łazi też jakoś tak wolniej niż podstawka czy kuźnia. Może to i wina mojego staruszka, ale chyba silnik aż tak bardzo nie zmienił się w stosunku do KP??
Ale poza sprawami technicznymi - mistrzowska robota :D
..choć nadal brakuje mi kontynuacji sagi Ironfistów


IP: Zapisane
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #69 : 14 Grudnia 2007, 12:07:12 »
Pytanie moje brzmi: Gdzie tam można demo ściągnąć? Bo ja nic takiego nie widze



IP: Zapisane




[img width=3
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #70 : 14 Grudnia 2007, 12:28:02 »
Cd Action z listopada albo poniższe linki:


http://www.gamershell.com/download_21173.shtml

http://www.worthdownloading.com/game.php?gid=2873

http://www.fileplanet.com/180397/180000/fileinfo/Heroes-of-Might-&-Magic-5:-Tribes-of-The-East-Demo%20

http://files.filefront.com/Heroes+of+Might+Magic+V+Tribes+of+the+East+Demo/;8645571;/fileinfo.html

http://games.internode.on.net/filelist.php?filedetails=11886

http://download.boomtown.net/en_uk/articles/art.view.php?id=14915

http://downloads.gamezone.com/demos/d19975.htm




IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 16 Grudnia 2007, 15:40:55 »
ja tam demo juz nie gram mam pełną wersje
 



IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
adamos112

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 79

Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 17 Grudnia 2007, 18:37:35 »
no ful naprawde i ti jakie ful wrażenie :o :o :o


IP: Zapisane
KaVaaa

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 13 Stycznia 2008, 14:50:51 »
Gaza, muszę przyznać, że Twoje posty wprost niesamowicie opisują ten dodatek. Juz nie mogę się doczekać kiedy w niego zagram i jako nekromanta "rozdupie" orków :D

Mógłbyś mi opisać umiejętnośc alternatywnego ulepszenia lisza? Szukałem na heroesofmightandmagic.com, ale tam nic nie jest napisane. Chodzi mi o to "rise dead".
I czy ktos moglby mi powiedziec, ktore ulepszenia w necro są lepsze i dlaczego? Juz ze statystyk widzę, ze alt. szkieletora jest wprost genialny.


« Ostatnia zmiana: 14 Stycznia 2008, 14:51:53 wysłane przez KaVaaa » IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #74 : 13 Stycznia 2008, 15:07:17 »
Cytuj
Mógłbyś mi opisać umiejętnośc alternatywnego ulepszenia lisza? Szukałem na heroesofmightandmagic.com, ale tam nic nie jest napisane. Chodzi mi o to "rise death"
Wskrzeszenie umarłych:
Tutaj jest wszystko wypisane.
Na Tawernie jednak zabrałko opisu nowego Lich'a. ;)


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry