Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 14    Do dołu Drukuj
Wnioski o rangę przyjaciela (Czytany 61754 razy)
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 27 Sierpnia 2008, 10:17:25 »
Pewnie się nie zakwalifikuję no ale cóż
Staram się udzielać na forum i to nie tylko w Hyde Parku. Nikomu się chyba nie naraziłem  :) a i parę razy pomagałem w przechodzeniu misji ( a, że nikt z moich porad chyba nie korzystał to już nie moja wina )


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 27 Sierpnia 2008, 15:41:56 »
Czyli puki co:
- Kama skreślamy,
- Ptakuba nie może zniżyć swojej rangi,
- Tosiek + odemnie i - od Johnego oraz 0 od Neramira
- Asir to samo co wyżej...
- Zehir + od Khazia ^_^


« Ostatnia zmiana: 27 Sierpnia 2008, 15:55:30 wysłane przez Szałas » IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 27 Sierpnia 2008, 17:21:12 »
To i ja jeszcze się wypowiem, jeśli można.:> Co do Zehira15 i Tośka - jako tako mogliby tą rangę otrzymać, bo w niczym nie "krzywdzą" dobrego wizerunku Tawerny. Co do Asira i KaMa - Moim zdaniem ta ranga im się nie należy. Tak jak powiedział smith, bardzo krótkie posty i ogromy spamu, a do poprawy nie sądzę żeby doszło w miarę szybko(głównie KaM). Dlatego ja jestem przeciwna do nich jako Przyjaciół.


IP: Zapisane
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 27 Sierpnia 2008, 20:11:23 »
Hmm... Panowie adminowie prosili o zaostrzanie rygoru, by uczynić tę rangę bardziej awangardową, więc postaram się wypełnić ich prośbę :P Miałbym jeszcze pewne zastrzerzenia do przyznania rangi Tośkowi, wg mnie jednak to On byłby pierwszą osobą do jej otrzymania. Zehirowi natomiast jeszcze bym jej nie przyznał, przyro mi, ale staram się patrzeć całkowicie objektywnie na całokształt usera  :P Więc pozostaje Tosiek.


« Ostatnia zmiana: 27 Sierpnia 2008, 20:14:30 wysłane przez Neramir » IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 28 Sierpnia 2008, 00:08:08 »
Czy Johny się zgadza by dostał range?
Ja swoje zdanie na ten temat już wyraziłem, nie lubię się powtarzać. Jest nas trzech (przyjaciół), wy poparliście Tośka, ja nie. Jest 2:1 więc zostałem przegłosowany, dobrze rozumuję? Jeśli tak, to Tosiek może otrzymać rangę przyjaciela :)


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : 28 Sierpnia 2008, 07:49:00 »
Osboiście wolałbym, by wybór osób do tej rangi odbywało sie poprzez jednogłośne głosowanie. Uczyniłoby ją bardziej prestiżową, jednak to tylko propozycja.

Słow kilka na temat stopniowania rang. Friends i Gm są równe. Przyjecie do obu grup zalezy od jej posiadaczy, więc w tej kwestii są identyczne. Pozostałe rangi zależa od pewnych obowiązków, jak praca na forum i stronie, dlatego stoją wyżej w hierarchii ;]


« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2008, 08:45:08 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 28 Sierpnia 2008, 08:18:10 »
Może małe podsumowanie.

Magmowy Smok
Zehir15

To moi kandydaci na przyjaciela.
Uzasadnienie. Posty są ok. Nie spamują raczej. W przypadku smoka wysoki staż. Oboje pomagają jak mogą.
Zatem proszę o rozpatrzenie wniosku o przyjęcie chociażby jednego z nich.


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 28 Sierpnia 2008, 10:18:16 »
To ja w ten sposób:

Magmowy Smok- po przeanalizowaniu postów stwierdzam że to prawie sam Hyde Park, występują również posty w innych tematach, ale jest ich mało, są one krótkie- jednozdaniowe, stwierdzające-niewiele uzasadniające, podobnie jak u Asira. Co innego w zeszłym roku, wówczas ładnie się rozpisywał, przekonywał, dużo wyjaśniał, sam się od niego paru rzeczy dowiedziałem ^_^ Wtedy kwalifikował się dla mnie jak najbardziej
do rangi przyjaciela. Jeśli chce zostać Przyjacielem Tawerny, musi wrócić do zeszłorocznej formy. Moje zdanie- NARAZIE NIE.  :huh:

Zehir 15- Wcześniej go jakoś nie dostrzegłem, ale po parszywym zaglądnięciu do jego profilu i bezczelnej ocenie postów, muszę przyznać że jest zupełnie w porządku :) Wystukał troszkę całkiem sporych, rozwiniętych wpisów, którym w sumie niczego nie brakuję. Jedynym mankamentem jest niski staż, przez to nie mam poczucia "gwarancji" że zostanie z nami dłużej, utrzyma wysoki poziom i kulturę, etc. Może powiem tak: niech napisze jeszcze z 15 dobrych postów, to będzie miał u mnie pełne poparcie :). Narazie się wstrzymuję ^_^

Jestem za surowy?
Panowie adminowie prosili o zaostrzanie rygoru, by uczynić tę rangę bardziej awangardową
To mam na swoje usprawiedliwienie :diabelek:


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Fehu
Pożeracz Kamieni

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 489


To tylko sen. Nikt nam go nie odbierze...

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 28 Sierpnia 2008, 10:30:11 »
To może i ja się jeszcze wypowiem:

MAGMOWY Smok - ja również, podobnie jak mój przedmówca, dostrzegłem, iż poziom postów Smoka spadł w ostatnich miesiącach. Kiedyś faktycznie była to zupełnie inna osoba. Uważam, że na dzień dzisiejszy, MAGMOWY nie zasługuje na rangę Przyjaciela. Musiałby się sporo poprawić.

sojlex - tutaj nie mam żadnych wątpliwości - za mały staż, zbyt niska, jak na Przyjaciela, jakość i poziom intelektualny postów no i kilka drobnych incydentów ze spamem... Nie popieram wniosku.

Zehir15 - faktycznie, prezentuje sobą dość wysoki poziom kultury i inteligencji, a jego posty zwykle są rozwinięte, poparte odpowiednimi argumentami i na temat. Jednakże mały staż i kilka incydentów ze spamem, póki co, skreślają - według mnie - jego szanse na zostanie Przyjacielem.

Tosiek - moim zdaniem, Tosiek zasługuje w pełni na rangę Przyjaciela. Nigdy nie splamił się żadnym spamem i jego staż na forum jest wystarczający. Jego posty są zawsze na temat i z sensem, a poziom kultury osobistej stanowi wzór dla co poniektórych użytkowników. W pełni popieram wniosek!

KaM - tutaj sytuacja jest jasna - posty krótkie, często nie na temat i liczny spam. Nie popieram wniosku.

Dziękuję.


« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2008, 10:33:50 wysłane przez Fehu » IP: Zapisane
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 28 Sierpnia 2008, 11:00:32 »

Jestem za surowy?
Nie, Johny :) Sądzę, że chyba o to chodzi, jeżeli ta ranga ma stać się czymś na poziomie. Nie zgodzę się z Tobą tylko jeśli chodzi o Tośka, ale co do pozostałych kandydatów- obecnie-  jestem z Tobą całkowicie jednomyślny. Oczywiście kandydatura nie jest jednorazowa, każdy może się poprawić i zasłużyć na Przyjaciela. ;) I mam nadzieję, że każdy z trzech adminów  zgodzi się z tym, że bez objektywności nie osiągniemy zamierzonego celu.  :)


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : 28 Sierpnia 2008, 14:04:54 »
Zrobił sie bajzel, trzeba jednak i to moderować.

Koniec ze skadaniem wniosków na nowych przyjaciól do momentu, aż nie podejmie sie decyzji co do złozynych do tej pory:

Zehir15
KaM
sojlex
MAGMOWY Smok
Asir
Tosiek

Teraz niech sie wypowiedzą konkretnie osoby będące w grupie przyjaciól na temat tych osób (nawet raz jeszcze), innych postów nie chce widziec.


« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2008, 14:52:16 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 28 Sierpnia 2008, 18:01:27 »
Zehir15 - niegadzam się
KaM - niezgadzam się
sojlex - niezgadzam się
MAGMOWY Smok - zgadzam się
Asir - niezgadzam się
Tosiek - zgadzam się


IP: Zapisane
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 28 Sierpnia 2008, 18:29:11 »
To napiszę raz jeszcze, że zgadzam się only na Tośka, ale widzę, że już otrzymał tę rangę  :P Więcej osób narazie nie mogę poprzeć. Narazie ;) Przykro mi, takie jest moje zdanie.


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 28 Sierpnia 2008, 20:33:02 »
Aktualnie nie zgadzam się na nikogo więcej na rangę Przyjacielską. Obserwuję, dam znać kiedy ktoś w moim widzimisię przypasuje do tej rangi.


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Tosiek

*****

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Wiadomości: 355


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 28 Sierpnia 2008, 21:17:57 »
Skoro już dostałem przyjaciela to może też się wypowiem. Popieram Johnnego, ale jako tako nadają się Magmowy i Zehir. Poczekamy jakiś czas i wtedy się lepiej oceni, bo teraz jak to powiedział Johhny nikt nie zasługuje na range.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 14    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 14 zapytaniami.
                              Do góry