Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Galeria Użytkowników vol. 2 :D (Czytany 2327 razy)
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« : 21 Lutego 2011, 01:14:32 »
Może zabrzmi to aż nazbyt oficjalnie, ale chciałabym ogłosić wszystkim osobom, które interesują się nie tylko rysunkiem, fotografią, rzeźbą ale także innymi dziedzinami sztuki, że dzięki Jarqowi (chwała mu za to! :)) powstała ponownie galeria użytkowników :) Na dodatek zdecydowanie lepsza od swojej poprzedniczki, więc tu się należą jednemu z naszych adminów nie tyle co podziękowania a ogromne brawa i seria pochwał, on zresztą o tym wie :)
Galerią mam zaszczyt zajmować się ja i na obecną chwilę ma już w sobie kilka kategorii i przykładowych prac z mojej strony, tak aby każdy mógł zobaczyć jak to mniej więcej wygląda.

Jedną z głównych kategorii jest oczywiście Tawerniany Kącik Artystów razem z paroma podkategoriami reprezentującymi poszczególne, zrealizowane już tematy. Obok nich znajdą się jak wiadomo kategorie skupiające prace każdego użytkownika jaki będzie miał ochotę taką mieć. :)

Tutaj macie bezpośredni link do galerii ---> KLIK

Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszam :) Żeby nie było wątpliwości, galeria jest udostępniona do oglądania wszystkim, także gościom serwisu, dlatego osoby, które chciałyby aby ich prace zostały umieszczone w galerii proszę, by wysyłały mi je na mój email, jednak wcześniej niech je podpiszą swoimi inicjałami, nickiem albo tak jak chcą byleby nie zostały odebrane jako "bezpańskie", mam nadzieję, ze rozumiecie co mam na myśli.

mój email---> oliwia784@wp.pl

Wszelkie wątpliwości jak najbardziej można pisać do mnie na pw, jeżeli takowe by się pojawiły. :)


« Ostatnia zmiana: 21 Lutego 2011, 01:22:56 wysłane przez Oliwsen » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 21 Lutego 2011, 10:56:32 »
Świetnie to wygląda, o niebo lepiej niż wrzucone na stronę. Do tego powinien być link graficzny (button banner) na głownej gdzieś na wysokości menu "Ankieta" po lewej bo ten w menu może nie wystarczyć, jesli brać pod uwagę poprzednia galerię. Do tego news obowiązkowy. ;)

Takie osobne wydzielone miejsce mogłoby powstać na opowiadania coś w stylu http://lota.celestialheavens.com/.


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 12 Marca 2011, 23:20:36 »
Ponieważ nie odpisano na moje pw, a milczenie oznacza zgodę, więc publikuję prace niezwiązane z fantasy ;)

Jeśli nie łaska zerknąć na swoje wiadomości, to i odpisanych tam nie zobaczysz. Jeżeli już ktoś chce mieć własny album w galerii, wypadałoby żeby prace były ZWIĄZANE Z FANTASY. Zresztą przeczytaj uważniej co do samego zakładania galerii jeszcze raz pierwszy post. Chociaż na chwilę obecną z samą stroną obiektu o jaki toczy się dyskusja jest coś nie tak. :)

Edit: Galeria już działa - Jareq koksie dzięki :)


« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2011, 21:32:46 wysłane przez Oliwsen » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry