Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 10    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampania Twierdzy (Czytany 55854 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : 17 Listopada 2011, 20:51:31 »
U mnie bugów nie było w tej misji.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 18 Listopada 2011, 06:41:22 »
Z tego co wiem trzeba mieć 500 kryształów.

Przecież po zdobyciu 250 kryształów pojawia się czerw którego trzeba ubić i oznacza to koniec misji :niepewny:.


IP: Zapisane
Anatema

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : 20 Listopada 2011, 12:49:08 »
Z tego co wiem trzeba mieć 500 kryształów.

Przecież po zdobyciu 250 kryształów pojawia się czerw którego trzeba ubić i oznacza to koniec misji :niepewny:.


Potwierdzam. Właśnie skończyłam ostatnią misję Sandora i również dopiero po zdobyciu 500 kryształów pojawił się Czerw Otchłani.
Ogólnie misja jest dosyć prosta, ale strasznie nużąca ...
Gdyby nie targowiska i wymiana pieniędzy na kryształy, to trzeba by było bardzo długo czekać.


IP: Zapisane
white

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : 08 Grudnia 2011, 21:41:59 »
Nie. Musisz po prostu się bronić. Trochę to żmudne, ale w końcu przybędzie Mukao. Jednak - o ile się nie mylę - na mapie nie może być żadnego innego bohatera Świątyni.

witam serdeczeni

właśnie minął mi 13 miesiąc w barbarzyńskiej siódemce na poziomie łatwym i ile jeszcze mam się bronić? Przeszedł ktoś tą misję na łatwym poziomie??


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : 08 Grudnia 2011, 21:57:47 »
Powinien się pojawić, chyba, że nie przybyłeś jeszcze do wszystkich weteranów.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : 12 Grudnia 2011, 19:55:43 »
Jak zbierzesz odp. ilość kryształów to Czerw rozwali ci pierwsze miasto, a wtedy wystarczy wejść do niego i trafiasz do podziemi, gdzie się kryje.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : 12 Grudnia 2011, 21:09:59 »
Nie, on najpierw niszczy 1 kopalnię, potem chyba drugą (ale tego nie jestem pewna), a dopiero potem miasto, a przynajmniej tak było u mnie.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : 12 Grudnia 2011, 23:06:47 »
Owszem, owszem, lecz poza klejnotami nic w tych podziemiach nie znajdziesz, z wyjątkiem tego pod miastem. Tam jest czerw, bo to ostatni obiekt jaki zaatakował.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : 19 Grudnia 2011, 22:26:37 »
Ludzie, błagam o pomoc, gram na trudnym w ostatnią misję Twierdzy. Ja mam mało wojska, wróg ciągle mnie najeżdża, otworzył sobie portale, a ja nie mam kryształów, by je zamykać (bo niby skąd, jak dopiero wybudowałem wszystkie budynki rekrutacyjne i część ulepszyłem). Jakieś rady?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : 19 Grudnia 2011, 23:10:55 »
On ma te portale na jednej z wysp. Jak to podbijiesz i utrzymasz to będziesz w sumie miał spokój. Nawet jeśli w tym czasie podbije twój zamek to, go później odbijesz.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : 20 Grudnia 2011, 16:57:47 »
On ma te portale na jednej z wysp. Jak to podbijiesz i utrzymasz to będziesz w sumie miał spokój. Nawet jeśli w tym czasie podbije twój zamek to, go później odbijesz.
Masło maślane, trzeba było od razu napisać- podbij wszystkie wrogie zamki, to będziesz miał spokój. Wolałbym konkret. Udało mi się już podbić 2 miasta, ale... zbudziłem czorta. Znaczy się, z ostatniego zamku wyruszył na mnie bohater z tysięczną armią. Próbowałem ją rozgromić, no ale nic- pokonał mnie, zostało mu 324 rodzicielki i 38 czartów, więc nie rozgromię go zbyt szybko. Skurczybyk wziął mi moje artefakty :/


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : 20 Grudnia 2011, 17:28:29 »
Na twoim miejscu to bym wrócił do momentu tuż sprzed walki i ciągnął go za sobą, aż do miasta i sprowokuj go do zaatakowanie Cię w mieście- wtedy będziesz miał większe szanse.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : 20 Grudnia 2011, 19:24:36 »
Na twoim miejscu to bym wrócił do momentu tuż sprzed walki i ciągnął go za sobą, aż do miasta i sprowokuj go do zaatakowanie Cię w mieście- wtedy będziesz miał większe szanse.
Znalazłem inny sposób, udało mi się znaleźć inny zapis gry ( chwała auto-zapisom). Wróg zamiast najechać mnie raz, a dobrze to nasyła na mnie bohatera ze słabą armią, który skacze od portalu po wyspę z kopalnią smoczej krwi. Trochę mnie wkurza, ale wolę to niż ruszenie wroga z całą potęgą, jeszcze tak z 2-3 zbiory wojsk i będę mógł podbić ostatni zamek pomarańczowych. Ciekaw jestem, czy na mapie znajduje się zamek czerwonych.. chyba nie.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : 22 Grudnia 2011, 19:16:50 »
Zamku czerwonych nigdzie nie znalazłem, a przepłynąłem cyklopem całą mapę. Pojawiali się jedynie z portali piekieł, których nawtykali na całej mapie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : 22 Grudnia 2011, 19:42:48 »
Dałem radę z tą misją i udało mi się przejść całą kampanię. Po czerwiu spodziewałem się większej walki.. pokonałem go w 1 turze.. ruchem 3 jednostek. Już bardziej wymagający byli bohaterowie demonów.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 10    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry