Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Witam (Czytany 3368 razy)
Dharak

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Shadow Dragon

Zobacz profil
« : 31 Sierpnia 2011, 19:25:24 »
Jestem nowy na forum, ale przeglądałem je czasem, jak jeszcze nie miałem konta i chciałbym się przywitać z całą społecznością. Jak widzicie mój nick to Dharak. Lat mam 15. Lubię sobie czasem porysować. Interesuje mnie tematyka takich gier, jak HoMM.

PS. Chyba już był taki temat, to przepraszam, ale chciałem się przywitać.

PS2: Może w tym temacie każdy nowy forumowicz będzie mógł się przywitać? Ale nie wiem, czy Administracja się zgodzi...


« Ostatnia zmiana: 01 Września 2011, 14:28:31 wysłane przez Dharak » IP: Zapisane
Unfortunately, life is nothing but trouble and worry.
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 31 Sierpnia 2011, 19:27:10 »
Fajnie. Witam serdecznie młody człowieku  ^_^.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 31 Sierpnia 2011, 20:01:48 »
Witaj w Tawernie Dharak. Życzę ci sukcesów w Heroesach i miłego pobytu na forum. Pozdrawiam  :)


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 31 Sierpnia 2011, 20:07:23 »
Witaj, mam nadzieję, że wyniesiesz z tego forum wiele ciekawych doświadczeń, które pozwolą Ci poznać siebie samego, np. że Twoja interpunkcja stoi na dość wysokim poziomie, ale nie przyzwyczajaj się- jeszcze Cię złapię na błędzie ^^.

Pozdrawiam.


« Ostatnia zmiana: 31 Sierpnia 2011, 20:10:10 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 31 Sierpnia 2011, 20:47:43 »
Hej! Bardzo się raduje, że dołączył ktoś do nas nowy! Na forum znajdziesz multum tematów i ciekawych userów, z którymi gadać można nawet całą noc! A więc, zapraszam, do postowania i działu Hyder-park. Radzę przeczytać regulamin, byś wiedział jak nie dostać ostrzeżenie

P.S. Sylath, darowałbyś sobie ;)


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 01 Września 2011, 09:01:06 »
PS. Chyba już był taki temat, to przepraszam, ale chciałem się przywitać.
Heloł ;)

Cóż, też widziałam coś podobnego... uważaj na Żółte Wojowniczki Mocy czyli moderatorów ;D i na takiego jednego w czerwonym co mu nic nie pasuje ;)

Pozdrawiam. ;)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 01 Września 2011, 10:26:05 »
Fajnie. Witam serdecznie młody człowieku  ^_^.
młody człowieku ^^ A ty już takie stary ;P Choć w sumie fakt obu nam będzie w przyszłym roku już wybijać osiemnastka, choć ja muszę poczekać do grudnia :/ No ale przynajmniej będzie śmiesznie ;D

Zaś co do Ciebie młody człowieku ^^, to witam na forum, rogość się jak u siebie w domu ;p Tylko chipsów nie rozwalaj po podłodze bo wówczas wojna ;D A tak szczerze to postaraj się po prostu trzymać zgodnie z regulaminem, a wówczas nie ważne, admin czy moderator Cię nie tknie. Taka rada na początek pisz rozbudowane posty, czyli więcej niż jedna linijka.


IP: Zapisane
wojtusownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 01 Września 2011, 10:32:49 »
Cześć Dharak! Mam nadzieję, że spodoba ci się to forum.
Życzę sukcesów w herosach, a w razie problemu większość odpowiedzi jest tutaj.


IP: Zapisane
Życie to zmiany, chaos, ochyda, cierpienie.
                Śmierć to spokój, porządek, wieczne piękno.

                                    NECROPOLIS
freyda
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Niech moc będzie z wami w trudnych chwilach walcz

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 01 Września 2011, 12:51:28 »
Witam cie Dharak miło cie z nami mieć bardzo się ciesze do dołączyłeś do naszego grona fanów Heroes ale możesz rozmawiać o innych grach jest też cześć przeznaczona na tematykę opowiadań wierszy fantasty i tym podobnych powodzenia życzę ci miłych wrażeń w grze jak i z innymi członkami tawerny biz


Pozdrawiam Freyda ^^


IP: Zapisane
ciało jest tylko powłoką cielesną dopiero duch osiąga pełne zbawienie

Niech chwała będzie czcicielą pajęczego aspektu Ashy
moc jej będzie trwać na wieki a cienie będą rządzić światem

śmierć ma sens dopiero wtedy gdy dokonasz wyznaczonych ci przez boga celów


Asha pożera wszystko
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 01 Września 2011, 18:08:38 »
Bądź pozdrowiony czcigodny Dharaku. Jest nam nadzwyczaj miło, że zawitałeś w nasze progi. Mam wrażenie, że będziesz szanowanym członkiem naszej dobrotliwej (lub nie  ;D) społeczności. Osobiście bardzo serdecznie wita cie Tazol, Grandmaster of Poker! Zagramy w karty?

 
Fajnie. Witam serdecznie młody człowieku  ^_^.

Oj Psychuś, Psychuś, tak wielka jest granica wiekowa między wami!

Twoja interpunkcja stoi na dość wysokim poziomie, ale nie przyzwyczajaj się- jeszcze Cię złapię na błędzie ^^.

Pozdrawiam.

Misterny plan Sylatha rusza! Strzeżcie się dyslektycy i dysortograficy (W sumie dysortografia to z grubsza też dyslekcja), Sylath jest na wojennej ścieżce!

Pośmialiśmy się, popiliśmy, wyleczyliśmy kaca... no ale co ja moge o tym wiedzieć? Trzymajcie się Orkowie, Elfy i inne Humanoidy!


IP: Zapisane
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 03 Września 2011, 19:12:05 »
Witam i przypominam, żeby myć zęby pastą Spromultix, tylko 999,99 za tubkę, funtów oczywiście. Cóż, zawsze dobrze, że jest nowy user, będzie z kim pogadać, mam tylko nadzieję, że nie będziesz trollował, bo tego nie lubię, i odzywał się co najmniej tak często jak ja, czyli niezbyt często swoją drogą. Ale co najmniej.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 03 Września 2011, 20:36:08 »
Ja również witam nowego usera, jak również gratuluję podjęcia się wyzwania kreatora sygnatur :)


IP: Zapisane
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 10 Września 2011, 19:17:00 »

PS2: Może w tym temacie każdy nowy forumowicz będzie mógł się przywitać? Ale nie wiem, czy Administracja się zgodzi...

Nie sądze, żeby się zgodzili, bo już był taki temat (co z resztą już napisałeś).


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 10 Września 2011, 20:17:02 »

PS2: Może w tym temacie każdy nowy forumowicz będzie mógł się przywitać? Ale nie wiem, czy Administracja się zgodzi...

Nie sądze, żeby się zgodzili, bo już był taki temat (co z resztą już napisałeś).
Zresztą nie sprawiedliwie zamknięty.. czemu? Bo "święta krowa" Ptakuba se spamował/ dyskutował/ czy jak kto woli i nasz wspaniałomyślny ".. cnotliwy paladyn" Martin zamknął temat, a szkoda :(
P.S. Mam nadzieję, że nikt tego nie traktuje jako jakiegoś obrażania/ zgryzoty, itp. Tylko ubolewam nad zamykaniem tematów, które powinny być, bo są one częścią Tawerny, to tylko narzekanie :(


« Ostatnia zmiana: 11 Września 2011, 08:53:38 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 12 Września 2011, 16:49:31 »
Witaj Dharak. Jeśli lubisz Heroesy to dobrze trafiłeś. Życzę samych sukcesów i pamiętaj: Masz jakiś problem lub chcesz porozmawiać - napisz


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry