Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 452 453 454 [455] 456 457 458 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036454 razy)
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6810 : 15 Czerwca 2012, 14:02:01 »
Nie było mnie tu sporo czasu(fizycznie, bo przeglądam stronę i forum bardzo często), ale pragnę się wtrącić i dodać, że w newsie i dyskusji, pojawiła się informacja, że najnowszy dodatek pojawi się do ściągnięcia w formie elektronicznej. Oczywiście, jest to prawda, natomiast jest jedno małe ale, jeśli chodzi o nas, Polaków.

Myślę, że jest to bardzo istotna informacja dla wielu osób, które nie są zainteresowane elektornicznym rozszerzeniem. :)
Cytat:


"Fani “hirołsów” radujcie się. Ubisoft ogłosił, że już za kilka tygodni do sprzedaży trafi sporych rozmiarów rozszerzenie do Might & Magic: Heroes VI – Pirates of the Savage Sea. Polski oddział francuskiego koncernu poinformował natomiast, że rodzime wydanie gry będzie inne niż wszystkie, bo pudełkowe! "


Kilka wątpliwości więc, będzie dzięki temu rozwiannych :) ;)
[Jeśli już ktoś podał tę informację to przepraszam, ja nigdzie jej nie zauważyłem]

CENA: 39,90 ZŁ :)


« Ostatnia zmiana: 15 Czerwca 2012, 14:12:08 wysłane przez Adaskop » IP: Zapisane

Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6811 : 15 Czerwca 2012, 14:20:12 »
Jeśli już ktoś podał tę informację to przepraszam, ja nigdzie jej nie zauważyłem
Można ją znaleźć na naszej stronie głównej - oczywiście :)
http://www.tawerna.biz/czytaj_newsa_350_-piraci--rowniez-w-pudelkach.html

Zgadzam się, dla mnie to świetna wiadomość z dwóch powodów. Pierwszy - dowodzi to, że "Piraci" nie są jakimś małym DLC, tylko porządnym dodatkiem. Drugi - choć czasami nie mam wyboru, o wiele bardziej wolę kupować gry w tradycyjnej formie. Poza tym, nie każdy ma dobre łącze (w tym ja - 2mg/s) i w dniu premiery musiałbym parę godzin ściągać klienta, a w tym wypadku mogę być pewny, że kurier punktualnie przyniesie mi grę i będę mógł ją spokojnie zainstalować.


« Ostatnia zmiana: 15 Czerwca 2012, 14:22:15 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6812 : 15 Czerwca 2012, 14:59:37 »
Jeśli już ktoś podał tę informację to przepraszam, ja nigdzie jej nie zauważyłem
Można ją znaleźć na naszej stronie głównej - oczywiście :)
http://www.tawerna.biz/czytaj_newsa_350_-piraci--rowniez-w-pudelkach.html


Czyli zostaje mi maleńska satysfakcja, że byłem te kilkanaście minut wcześniej. ;)

A co do reszty twojej wypowiedzi, absolutnie się zgadzam. Ja także wolę kupić gry w formie tradycyjnej, do postawienia potem na półkę, obok reszty swojej kolekcji. Dla mnie to, że gra akurat w Polsce będzie wydana w formie pudełkowej to wiadomość na tyle dobra, że zdecyduję się na jej zakup jak tylko pojawi się w sklepach, mimo, iż od Heroes VI mam już dłuższą przerwę(Może akurat to sprawi, że do tej gry wrócę, zwłaszcza,że wiadomość o wprowadzeniu nowych ekran miast wydaje się być kusząca).  :)


IP: Zapisane

Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6813 : 15 Czerwca 2012, 15:38:14 »
Raczej nie kupię tej gry (a napewno nie od razu po premierze). 9,99 euro to nie jest dużo jak na rynek strefy euro. Dla mieszkańców takiej np. Francji 1 euro to jak dla Polaka 1 zł. Jednak polska cena dodatku składającego się z jednej kampanii to dla mnie za dużo. Fajnie, że w pudełku, ale w te 10 godzin gry to ja nie wierzę. To może być tak jak z Wiedźminem II- gra na długie godziny... szast, prast i po robocie. Zresztą co to jest "10 godzin gry"-  3 dni umiarkowanego grania w praktyce.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
gryfheroes6

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 83

Zobacz profil
« Odpowiedz #6814 : 15 Czerwca 2012, 15:45:29 »
Ja osobiście kupię pudełko w wakacje by mieć więcej czasu na "konsumpcję" gry :D tylko ciekawe, czy z niej można będzie grać też w podstawową część Heroesów, że nie będzie tak jak w dodatkach do Heroes 5, ale np. jak w trójce. Miło,że w końcu pomyślano o tym, im więcej takich rzeczy tym lepiej

Wiadomość doklejona: 15 Czerwca 2012, 15:48:37
A dodając: nigdy nie kupuję gier przez neta które  trzeba ściągnąć, gdyż z uwagi na złe jakości stron (przykładem ubi, gdzie nic nie działa, czy EA), czasem ściągając grę, net się zawiesza, a kod np. jest tylko jednorazowy, dlatego lepiej mieć do kolekcji wszystkich Heroesów ten dodatek, pozdrawiam


« Ostatnia zmiana: 15 Czerwca 2012, 15:48:37 wysłane przez lichen9 » IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #6815 : 15 Czerwca 2012, 16:38:35 »
No tak, zawsze kiedy mam szlaban na kompa dzieje się najwięcej (to były przecież tylko dwa dni) a tutaj już pierwsza grywalna wersja forge, dowiaduje się że jednak biorę udział w fanday i już niedługo pierwszy dodatek do H6 z jednym z moich ulubionych trójkowych bohaterów (zaraz po Yogu i Christianie). Wszystko fajnie tylko znowu kieszonkowe 2 miesięcy pójdzie na gry.
Przyznać trzeba jedno, nowa firma spisała się na medal gdyż w dość niedługim czasie wyda ekrany, dodatek i jakieś niespodzianki. Myślę że Black Hole nie zrobiło by tego do lipca, nawet do rozpoczęcia roku szkolnego.


« Ostatnia zmiana: 15 Czerwca 2012, 16:45:28 wysłane przez fandor510 » IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6816 : 15 Czerwca 2012, 18:01:51 »
Sorry, ale nie wierzę, żeby to Limbo (czy jak tam się nazywa ta firma) zrobiło ten dodatek. Na pewno to BH przygotowało to wszystko, a Limbo przyszło tylko na gotowe. Wprowadzili tylko trochę poprawek i już volia: dodatek gotowy.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #6817 : 15 Czerwca 2012, 19:22:44 »
Nie uważam tak jak ty. Jak by limbo brało to co zrobił wcześniej BH to byśmy dostali loch zamiast ekranów. Myślę że sami się postarali. Z resztą czy to na razie takie ważne? Ważne że wychodzi DLC też w wersji pudełkowej i ekrany miast.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #6818 : 15 Czerwca 2012, 20:11:10 »
A wiecie co mnie zastanawia? Czy jeśli wydadzą to jako wersję pudełkową, to czy są szanse że będzie działać jako dodatek indywidualny (jak Dzikie Hordy) i czy (i jakie) będzie nowe miasto...

Ok sorry widzę że temat miasta był poruszany...


« Ostatnia zmiana: 15 Czerwca 2012, 20:16:53 wysłane przez sojlex » IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6819 : 15 Czerwca 2012, 22:03:09 »
Nie uważam tak jak ty. Jak by limbo brało to co zrobił wcześniej BH to byśmy dostali loch zamiast ekranów. Myślę że sami się postarali. Z resztą czy to na razie takie ważne? Ważne że wychodzi DLC też w wersji pudełkowej i ekrany miast.
Tak, z pewnością. To, że BH pracowało nad Lochem nie oznacza, że nie pracowało nad czymś jeszcze.


IP: Zapisane
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #6820 : 15 Czerwca 2012, 23:24:49 »
Lol ludzie, to będzie pare map i broń rodowa (może któraś z już istniejących, ale jeszcze nieodblokowana), może artefakty. Nie wiadomo, czy będą jakieś nowe neutralne jednostki albo jakiekolwiek wstawki filmowe (chyba, że na silniku gry). Poza tym nowe acziwmenty i pewnie cechy rodowe. To naprawdę nie jest dużo i coś co nowy producent mógł ogarnąć na szybkości.

Swoją drogą wersja pudełkowa cieszy.


IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #6821 : 15 Czerwca 2012, 23:50:05 »
Akurat co do producenta i jego zdolności nie będę się wypowiadał o tyle co do samego pomysłu na dodatek już spróbuję. Mógłbym siać defetyzm, że na pewno zepsują balans dodając jakieś koksiarskie bronie rodowe czy osiągnięcia ale na szczęście większość gier gra się bez bonusów rodowych. Wolałbym dodatek za 15-20 Euro z jakimś zamkiem a nie taką popierdółkę, ale jak mówię - nie chcę siać defetyzmu, dobrze, że coś się ruszyło, choć powiem Wam, że taki zamek Piratów byłby naprawdę ciekawy ;) (gdyby był, a nie będzie, hehe)

Proponuję rozeznać się w temacie w rozsądnym czasie po premierze i kupić lub nie. Ja tak zrobię.


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Voymir
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


Per Mortis Ad Gloria!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6822 : 16 Czerwca 2012, 01:26:29 »
Ode mnie póki co Limbic i Ubisoft na ten moment mogą liczyć na słowa pochwały - Ubisoft za ukłon w stronę polskich klientów i wydanie tej pudełkowej wersji, a Limbic za oczywiście przygotowanie tego dodatku, jeśli oczywiście zrobili tę lwią część tej roboty ;8-P A dla nas wszystkich - fanów Heroesów, to dobra wiadomość - wreszcie coś się rusza, powoli bo powoli, ale jednak.


« Ostatnia zmiana: 16 Czerwca 2012, 02:01:42 wysłane przez Voymir » IP: Zapisane
Audaces Fortuna Iuvat!
gryfheroes6

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 83

Zobacz profil
« Odpowiedz #6823 : 16 Czerwca 2012, 09:37:16 »
Ale Ubi mogło by się postarać o jakąś książkę z serii M&M, tak jak np. Assassin's Creed do wszystkich części gry. Takie urozmaicenie mogły bo wiele wnieść do rozgrywki, co wy na to? Ja jestem jak najbardziej za, tym bardziej że cała seria HM&M to legenda i warta jest większego rozpowszechnienia (u mnie ze szkoły to tylko chyba ja gram np. w serię Heroes, mało kto grał w V, więcej w III, albo to tylko okazyjnie). Pozdr


IP: Zapisane
GGnat

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #6824 : 16 Czerwca 2012, 09:38:15 »
Szczerze mówiąc ( a raczej pisząc ) bardzo mnie te wiadomości ucieszyły.
Powrót tak kultowej i lubianej postaci jak Crag Hack naprawdę raduje .
Ponad to ukazanie screenów ekranów miasta też powoduje uśmiech.
Szkoda że nie będzie nowego miasta ale jakoś poczekamy na nast. zamki
Ps Ubisoft wreszcie się wziął do roboty




IP: Zapisane
Strony: 1 ... 452 453 454 [455] 456 457 458 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry