Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 27 28 29 [30] 31 32 33 ... 78    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Instalacja, błędy, komunikaty itp (Czytany 466177 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #435 : 24 Grudnia 2011, 19:51:34 »
Nekropolia najsilniejsza? Duchy mają bardzo słabe leczenie, wampiry bardzo słabe mają wyssanie życia, szkielety i ghule nie powalają swoimi obrażeniami, ani też Lamasu, który mało do czego jest zdatny. Dla mnie bardzo wyrównany jest poziom frakcji. Ewentualnie powiedziałbym, że Świątynia jest trochę mocniejsza, ale i nie najgorsze są Twierdza, Nekropolia i Przystań. Moim zdaniem mogliby trochę wzmocnić Inferno.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Jedrek134

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18

Zobacz profil
« Odpowiedz #436 : 25 Grudnia 2011, 11:27:38 »
A zapisujesz w folderze Might & Magic Heroes VI\Scenario, w Moich Dokumentach?


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #437 : 25 Grudnia 2011, 13:34:48 »
Tak i mimo wszystko jest klapa. ;/ Ustawilem nawet graczy na mapie, ale i tak się nie zapisuje...


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
KubicaFan
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 20


Zobacz profil
« Odpowiedz #438 : 25 Grudnia 2011, 15:27:42 »
Witam
Mam podobny problem i nie chciałem zakładać nowego tematu.
Chodzi o to, że zainstalowałem Herosy na komputerze brata i chciałem się zalogować na swoje konto i zaraz po tym gra każe wpisać mi klucz :/ Ale dlaczego? Przecież nie zakładam nowego konta tylko loguje się na swoje na którym już był wpisywany klucz. Oczywiście jak już wpisze, to wyskakuje komunikat, że klucz został już użyty.


IP: Zapisane
BartiX
(BartekDragon)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #439 : 25 Grudnia 2011, 15:47:48 »
Rozwiązanie jest proste.
1 Klucz = 1 Konto
Jednak na tym jednym koncie można grać na dowolnym komputerze.


IP: Zapisane
BartiX
(BartekDragon)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #440 : 25 Grudnia 2011, 15:50:05 »
To dziwne, może zapisz z rozszerzeniem .scr powinno działać. Może jednak nie ustawiłeś jakiś potrzebnych rzeczy np. spawn point początkowy...


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #441 : 25 Grudnia 2011, 16:18:51 »
Otworzyłem zrobioną mapę z internetu, wszystko z niej usunąłem i się zapisała. Jestem baaaaardzo zły na ten edytor...


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
KubicaFan
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 20


Zobacz profil
« Odpowiedz #442 : 25 Grudnia 2011, 16:49:21 »
No tak mam 1 konto na którym był zarejstrowany klucz. Zainstalowałem gre na komputerze brata i mam się zalogowac na swoje konto. Wpisuje login, haslo. Wszystko ok, a zaraz wyskakuje okienko, żebym wpisal klucz :(


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #443 : 25 Grudnia 2011, 19:34:14 »
Wszystkie frakcje są równie dobre. Każda jest na swój sposób unikalna i to się nie podoba osobom, które chcą ustalać taktykę na jedno kopyto uniwersalną.

Grałem w kampanię wszystkimi frakcjami i mogę powiedzieć jedno. Są one podobne tylko pod względem bohaterów czyli bez wyssania, życia, leczeń, reinforcements (nie mam pojęcia jak się to po polsku zwie - posiłki, wsparcie?), kontrataku ani rusz każdą z frakcji.
W każdej są jednostki słabsze jak i mocniejsze. W każdej mamy jednostki których używam w każdej bitwie jak i takie, którymi ruszamy jak już wróg jest mocniejszy. A to dopiero stwierdzam po rozgrywce z AI. jak się MP zacznie to będzie jeszcze więcej możliwości.

Szał orków jest zabójczy jeśli wie się jak go używać. Tym bardziej zdolność bohatera mocy na drodze krwi, który jednej jednostce podnosi szał o dwa lvle oraz przedłuża działanie o 2 tury. Honor nieźle pomaga na słabe hp i obronę jednostek chociaż razem z łzą ashy, lodowymi pannami oraz zaklęciom wody praktycznie można wrogich wojowników unieruchomić. No a brama, guardian angel i nekromancja też się przydają choć najciężej je załadować. Głównie problem jest w tym, ze działają na jedną jednostkę (poza 4 poziomem nekromancji).

Tak więc jak dla mnie każdy "znawca", który zaczyna się rozpisywać, że nie ma balansu i jedna frakcja góruje nad inną to po prostu słaby gracz młócony przez lepszych albo po prostu słaby gracz bo najlepsi potrafią wyciągnąć sporo z najsłabszych frakcji. Ja sobie zapamiętałem jedno zdanie: "Nie ma słabszych i lepszych postaci/frakcji, są tylko bardziej skomplikowane oraz proste w prowadzeniu". I myślę, że porządny gracz z tym się zgodzi.
Poza tym trochę dziwne, że ten sam użytkownik zakłada dwa tematy, jeden o upadku gry a drugi o kolejnych dodatkach.

Ogólnie ja polecam nie czytać porad typu używanie każdą frakcją Arachne. Faktycznie jest łatwiej ale nic się nie nauczy takim typem gry. Ja tego miecza użyję tylko jak nekropolią gram bo wiadomo, ta frakcja na tym bazuje. A to i tak rzadko bo wolę bohaterów magii. Tak więc popróbujcie mieczy i kosturów typowo dla danej frakcji, które wydają się beznadziejne a miło was zaskoczą. Czasami zaskoczenie przeciwnika w MP nietypową taktyką (nawet jeśli słabszą) daje dużo więcej niż powtarzanie schematów gdyż najnormalniej w świecie na wszystko jest sposób i nawet najlepszy build da się pokonać sposobem.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Boski Tron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #444 : 25 Grudnia 2011, 20:26:36 »
Jeśli chodzi ogólnie o założenie tego wątku to też zgadzam się z Kokoju. Z tym że jak słusznie zostało to zauważone, gra ma dopiero 2 m-ce, więc pisanie o umieraniu Heroes'ów jest nad wyrost. Poza tym przytaczanie w języku angielskim listy błędów jest niestosowne na polskim Forum. Nie będę się rozpisywał dlaczego i pisał o przykładach, ponieważ to oczywiste. A poprawienie tego wszystkiego to "nie jak pierdnięcie w kij", jak to powiedział pewien druid w sadze Wiedźmin 1. Odkąd gram zawsze dziwią mnie ludzie którzy piszą krytycznie od momentu wydania jakiejś gry a czasami jeszcze w wydaniach bety. Uważam że dobra krytyka prawdy się nie boi. I słusznie. Znam nawet takich graczy co szybko przechodzą grę, krytykują i oczekują następnej wersji, bez dokładnego zapoznania się ze szczegółami gry.

Moje zdanie jest następujące: Daję czas twórcom, bo wiem że nie da się wszystkiego wyłapać. Nawet podczas testowania przez beta testerów.


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #445 : 25 Grudnia 2011, 21:59:45 »
Gra umiera wtedy gdy maleje zainteresowanie nią. Kiedy starzy gracze odchodzą od niej a nowych nie widać. Kiedy na półkach sklepowych jej nie widać. Najczęściej dzieje się tak w wyniku starzenia albo wyjścia jakieś nowszej wersjie, sequela etc. Więc nie zgadzam się z takim ostrym określeniem tego wątku. Faktycznie, Ubisoft może denerwować, gdyż wydał grę dziurwą jak ser i łata ją bardzo powoli, ale z tego co czytam i codziennie zaglądam na te forum(w gre nie gram aktualnie i jeszcze trochę czasu grać nie będę, ale planuję za jakiś czas wrócić do niej) to zainteresowanie nadal wzbudza. Wyniki sprzedaży również nie są tak złe, jak zapowiadali niektórzy pesymiści. Poza tym jest jedną z bardzo chętnie kupowanych gier na święta tak więc przesadzony jak dla mnie wątek.


IP: Zapisane

Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #446 : 25 Grudnia 2011, 22:05:59 »
Wyniki sprzedaży również nie są tak złe, jak zapowiadali niektórzy pesymiści.
To bardzo ciekawa informacja, możesz podać źródło?

Gra dziurawa jak ser? Coś takiego mówi człowiek, który tak mało czasu spędza przy H6? Skąd o tym wiesz? Ja mam na liczniku najnowszego Hirka ponad 160 godzin i nie spotkałem ani jednego błędu. Jakby było tyle bugów, to recenzje gry byłyby o wiele gorsze.


IP: Zapisane
Damian7777

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 81


wierszo - pisarzo - leń

Zobacz profil
« Odpowiedz #447 : 26 Grudnia 2011, 10:17:05 »
Wyniki sprzedaży również nie są tak złe, jak zapowiadali niektórzy pesymiści.
To bardzo ciekawa informacja, możesz podać źródło?

Gra dziurawa jak ser? Coś takiego mówi człowiek, który tak mało czasu spędza przy H6? Skąd o tym wiesz? Ja mam na liczniku najnowszego Hirka ponad 160 godzin i nie spotkałem ani jednego błędu. Jakby było tyle bugów, to recenzje gry byłyby o wiele gorsze.



Grownock to nie bądź nigdy beta testerem żadnej gry jeżeli w Heroesie nie jesteś w stanie dostrzec żadnych bugów :). Czyli te setki bugów ( ilość ciagle sie powieksza bo są odkrywane nowe ) to coś wyssanego z palca tak ?

Poza tym jeżeli chodzi o recenzje to sprawa przedstawia się następująco. Jestem przekonany, że było wielu recenzentów którzy po prostu nie mieli wystarczającego doświadczenia w świecie Heroesa. Nie wspominając już o tym, że mamy bardziej wiarygodne i mniej wiarygodne (czytaj. KASA ) recenzje.


« Ostatnia zmiana: 26 Grudnia 2011, 10:20:04 wysłane przez Damian7777 » IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #448 : 26 Grudnia 2011, 10:46:05 »
Wyniki sprzedaży również nie są tak złe, jak zapowiadali niektórzy pesymiści.
To bardzo ciekawa informacja, możesz podać źródło?

Gra dziurawa jak ser? Coś takiego mówi człowiek, który tak mało czasu spędza przy H6? Skąd o tym wiesz? Ja mam na liczniku najnowszego Hirka ponad 160 godzin i nie spotkałem ani jednego błędu. Jakby było tyle bugów, to recenzje gry byłyby o wiele gorsze.

Niestety w niektórych sprawach fanatyzm jest zły panie Grownock:). Pana uwielbienie serii Hirołs nie może przyćmiewać tego, że gra została wydana pełna bugów. Od premiery szóstki na samym tym forum pojawiło się setki, tysiące wątków z błędami. Ja prywatnie natknąłem się już na jeden uniemożliwiający grę w kampanii orków(opisywałem to nawet tu w jednym z wątku, i dowiedziałem się, że ten błąd nie tylko mnie dotyczy) co zresztą zgłaszałem pomocy technicznej Ubisoft. Sam prywatnie byłem z nimi w kontakcie trzykrotnie z powodu wszelkiej maści bugów. Poza tym jeśli wielu, bardzo wielu użytkowników ma z grą problem, to jak można powiedzieć, że się nie widzi błędów...
Może ja i inni gramy w inną grę.
Dziwne brzmią takie oskarżenie od osoby która z Hirołsami związana jest tak bardzo, a widzi setki wątków na tym forum oraz na innych odnośnie błędów. To co Damian7777 powiedział wyżej, nikt sobie tego z palca nie wyssał.
Pozdrawia

[EDIT 1]
Offtop odnośnie tego, że gra została jakoś super ciepło przyjęta:
Recenzje:
Średnia ocen: 77/100
Użytkownicy:
Średnia ocen: 6,5/10
Źródło:www.metacritic.com


« Ostatnia zmiana: 26 Grudnia 2011, 11:04:37 wysłane przez Adaskop » IP: Zapisane

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #449 : 26 Grudnia 2011, 12:56:51 »
Nie popadajcie z skrajności w skrajność. Adaksop, muszę cię rozczarować, ja miałem w całej grze tylko 2 bugi i tylko 1 miał znaczący wpływ (bug w kampanii Twierdzy). Widocznie zależy tu od sprzętu..

"Offtop odnośnie tego, że gra została jakoś super ciepło przyjęta:
Recenzje:
Średnia ocen: 77/100
Użytkownicy:
Średnia ocen: 6,5/10"

Ale większość jest zadowolona... Nie szukaj dziury w całym. Gra nie jest idealna, ale jest bardzo dobrą grą z ciekawą fabułą.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 ... 27 28 29 [30] 31 32 33 ... 78    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry