Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Czy warto kupić Dawn of War 2? (Czytany 3443 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« : 27 Listopada 2011, 19:37:05 »
http://www.youtube.com/watch?v=f0m28yz6kmg
Chciałem się spytać jak oceniacie 2 część serii i czy polecacie ją. Co prawda jest to póki co bardziej patrzenie w przyszłość bo obecnie nie mam kasy na gry, jednak warto się zapoznać z waszą opinią. Ja czytałem, że podstawka była dość lipna, jednak dodatki wszystko naprawiają. Z drugiej strony chciałbym znać fabułę, więc w sumie może poczekać na opcję, gdzie będę mógł kupić podstawkę ze wszystkimi dodatkami naraz... o ile w ogóle się opłaca, bo może się mylę. Tak więc czekam na wasze opinie...


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 28 Listopada 2011, 14:10:38 »
Ojeny jeny, kto nagadał Ci, że podstawka jest lipna? W tej chwili kupisz bardzo tanio jedynke ze wszystkimi dodatkami, co bardzo polecam- kapitalna gra single i online, mnogość ras, rtsowy rozwój- budowniczy, duże oddziały, kapitalne surowce- energia z generatorów i rekwizycja z przejmowanych punktów. Jednakże, jeśli wolisz bardziej rpg z najmowaniem małych oddziałów, nacisk na rozwój bohatera i dużą mobilność (oraz lecisz na grafike), to kup  dwójkę z dodatkiem chaos rising, lub od razu z retribution ( kampania dla wszystkich ras). Ja posiadam wszystkie gry z serii dawn of war - jedynka ze wszystkimi dodatkami, jak i dwójka ze wszystkimi dodatkami. Grałem długo w obie gry, dwójkę i dodatek przeszłem, w jedynce dark crusade przeszłem tau, więc mogę się wypowiadać ;) Ogólnie polecałbym jedynkę, ale jak już mówiłem- co kto woli :)

FOR THE GREATER GOOD...
DEATH TO THE FALSE EMPEROR.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 28 Listopada 2011, 14:41:28 »
Andre, ja grałem w jedynkę i mam wszystkie do niej dodatki ;) Dlatego zresztą się zastanawiam nad kontynuacją gry. Jednak mam wątpliwości, bo przeczytałem recenzję, która mocno po podstawce jechała, więc się pytam... przykładem może być choćby te...
http://www.youtube.com/watch?v=pK3r5BAaBnM
http://www.youtube.com/watch?v=IEGkkSd4bV4


« Ostatnia zmiana: 28 Listopada 2011, 15:23:53 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 28 Listopada 2011, 19:28:09 »
Grę kupiłem za 10 zł, co jest przy nowych grach śmiesznymi pieniędzmi. Poza tym gra jest dobra i szczerze dla fanów serii polecam.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 28 Listopada 2011, 21:20:38 »
Ojno, dwójka jest dobra, ale trzeba dodatki, jeśli chcesz grać w multi, bo tak to będziesz psioczył ;) Ale kampanie są niezłe, naprawdę polecam...


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 28 Listopada 2011, 21:34:17 »
Grę kupiłem za 10 zł, co jest przy nowych grach śmiesznymi pieniędzmi. Poza tym gra jest dobra i szczerze dla fanów serii polecam.
Kupiłeś 2 część Dawn of War za 10 zł?!

A co do Ciebie Andre to wiesz sam nie wiem. Mi na multi nie zależy, ja zawsze lubię grać sam w gry ;) Jednak lubię tą grę i jak już miałbym coś kupować, to wszystkie dodatki. Tyle, że być może jak na dzisiejsze realia opcja podstawki z 2 dodatkami za 116 zł to nie jest tak źle, to obecnie nie wiem czy nawet na tyle mogę sobie pozwolić...
Do tego przypomniałem sobie, że Diablo 3 ma wychodzić na początek przyszłego roku, więc chyba sobie poczekam aż ta gra stanieje ;)


« Ostatnia zmiana: 29 Listopada 2011, 15:38:23 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 28 Grudnia 2011, 13:50:00 »
Wybacz, źle doczytałem. Część II zakupiłem za 10 zł. Mój błąd.  :rolleyes:


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 28 Grudnia 2011, 15:05:09 »
Wybacz, źle doczytałem. Część II zakupiłem za 10 zł. Mój błąd.  :rolleyes:
Człowieku, gdzie ty to kupiłeś??


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 28 Grudnia 2011, 17:30:53 »
Wybacz, źle doczytałem. Część II zakupiłem za 10 zł. Mój błąd.  :rolleyes:
Człowieku, gdzie ty to kupiłeś??

Requel
Może to nie jest oferta za 10 zł, ale znalazłem coś takiego. Ceny są już od ok 14 zł, zaś za wersję z dodatkami musisz zapłacić coś koło 35 zł.
Dawn of War II:
-http://www.notebookmarket.pl/product_info.php?products_id=10255
Dawn of War II Złota Edycja:
-http://www.gram.pl/sklep/pc/tps-warhammer-40-000-dawn-of-war-ii-zlota-edycja?utm_source=ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=sklep

Oraz coś co powinno cię uszczęśliwić, czyli wersja z bodajże wszystkimi dodatkami za 49 zł :):
http://www.gram.pl/sklep/pc/pk2-warhammer-40-000-dawn-of-war-ii-antologia


« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2011, 17:34:34 wysłane przez Adaskop » IP: Zapisane

Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 28 Grudnia 2011, 17:32:43 »
Raczej już tak nie kupisz, ale w Biedronce. Chodzę sobie po sklepie i spoglądam, że są gry za 10 zł. Z ciekawości zerkam i patrzę: Tropico 3, Dawn of War II... Czemu nie kupić? Jednak raczej już tej promocji nie ma... kupowałem na przełomie października i listopada chyba.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry