Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Edytor Map (H5) - złe animacje (Czytany 1155 razy)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« : 21 Lipca 2014, 20:46:57 »
Witajcie! :)

Mam niemały problem z edytorem do HoMM5 Dzikie Hordy- może znajdzie się tutaj ktoś, kto mi pomoże.

Gdy kilka miesięcy temu zainstalowałem Heroesy na nowym laptopie i włączyłem edytor to zauważyłem, że animacje postaci na mapie są bardzo spowolnione. W grze taka sytuacja nie występowała. Postanowiłem więc sprawdzić, czy mam aktualne sterowniki karty graficznej (AMD Radeon HD 7670M) oraz pobrać patch do gry. Gdy już to zrobiłem to włączyłem edytor i wszystko już było cacy (sterowników do karty nie pobierałem, bo miałem aktualne).

I przez te kilka miesięcy miałem spokój. Dzisiaj włączyłem edytor i problem znowu się pojawił. Cóż radzicie?


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 21 Lipca 2014, 21:45:32 »
To sprawdź te karte i inne jeszcze raz, może znówu podziała i będziesz miał na parę miechów spokój ;D

Miałem to dawno temu, ja tylko reinstalowałem sam edytor, a potem za jakiś długi czas miałem to znowu, wtedy spolszczyłem edytor i tak działa po dziś dzień.


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.021 sekund z 14 zapytaniami.
                              Do góry