Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Robienie stron internetowych (Czytany 869 razy)
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« : 21 Lutego 2020, 17:16:16 »
Siemanko,
Ostatnio forum trochę podupadło, ale jako że jestem człowiekiem który lubi się łudzić  ^_^ , to liczę na jakąś pomoc (czy to porada tekstowa od którego przydaje się forum, czy to ewentualne porady na dc, jakby ktoś był chętny). Przejdę może jednak do rzeczy.

Jestem na drugim roku studiów informatycznych na specjalizacji programowania. Generalnie problemów póki co nie mam, z samego programowania dużo robiłem w javie, trochę mniej w c/c++(ale generalnie nie znoszę tych języków) no i w c# bardzo podstawowo.
Semestr się dopiero zaczął, ale wykładowca zadał nam już projekt grupowy (ekipa trzyosobowa). Generalnie zajęcia z tego projektu będą, na których nam ten wykładowca będzie pomagał w miarę możliwości - ale jak już wspominałem - termin końcowy to koniec semestru, który wypada na koniec maja-początek czerwca. Gość nas mega wystraszył, że projekt będzie najbardziej wymagającym dotychczas dla nas - i w sumie ma rację.
Generalnie zadał nam do wykonania tego projektu 20 podpunktów, które mamy wykorzystać (szczegóły tych podpunktów mogę wysłać indywidualnie w wiadomości prywatnej). Zaczynamy się właśnie ze znajomymi ugadywać jak w tym projekcie wykorzystać większość (bo już o wszystkie chyba bić się nie będziemy) podpunktów. Wpadliśmy na pomysł zrobienia strony internetowej. Coś a'la forum dla naszego roku studiów. Pomysł wydaje się całkiem w porządku, bo z perspektywy czasu udzielałem się już na takowych dosyć dużo (chociażby ta cała tawerna <3). Kwestia też wyboru języków: Z javą mieliśmy najwięcej do czynienia, z phpem bardzo mało (a widzę, że to forum na nim powstało), c/c++ (proszę, nie), javascript wygląda jak opcja, ale czy będzie odpowiednia(tego nie wiem?).
Toteż jest z mojej strony zapytanie - czy ktoś może przy czymś takim kiedyś siedział i ma jakieś cenne wskazówki jak bardzo jest to czasochłonne, od czego zacząć, czy sensownie jest zaczynać takie przedsięwzięcie na js? Ewentualnie najużyteczniejsze frameworki do tego?


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry