Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
BattleForge (Czytany 5835 razy)
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« : 31 Marca 2009, 19:03:33 »
Wyszła nowa gra. Jeszcze nie ma polskiej lokalizacji ale można już pograć. Ja to właśnie czynie z demo (oryginał dojdzie za jakiś czas). Mam nadzieje że choć kilu z was zna już tę grę, grał może w demo, ma oryginał lub uczestniczył w beta-testach.
Podzielcie się tym co wiecie. ^_^



IP: Zapisane
minastir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 04 Kwietnia 2009, 18:39:50 »
A więc tak brałem udział w całych beta-testach i zamierzam kupić grę.Battlefroge to karcianka strategiczna i MMO w jednym ,gra się PVE jak i PVP.W grze dostępne są 4 typy kart Mrozu,Natury,Ognia,Cienia które kupujemy za BFP.Właśnie z powodu BFP wielu gry nie kupiło ponieważ są zbyt drogie około 80 zł (2250BFP) (zwłaszcza że ustalony kurs euro przez nich sprawia że BFP są o wile droższe dla nas niż dla sąsiadów).Za "udział" w grze płacimy jednorazowo (nie jak WoW co miesiąc).Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej wejdzcie na "http://www.battleforge-polska.pl/".


IP: Zapisane
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 04 Kwietnia 2009, 20:27:47 »
Ta strona jest żałosna. Jestem zarejestrowany i nic z jej przejrzeniu nowego się nie dowiedziałem. A co do BFP to faktycznie są drogie ale bonusowe 3000 na start mogą zadowolić na chwilkę. Plus w grze jest tylko 200 kart a korzystać można z 20 więc miarowe sprzedawanie innym kart daje szanse na zapoznanie się ze wszystkimi bez większych trudów.

Powiedz więcej o Becie... jak bardzo różni się od oryginału?


IP: Zapisane
minastir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 04 Kwietnia 2009, 20:47:44 »
A więc w becie w miarę upływu czasu dodawali nowe karty dopiero w połowie marca można było "pobawić się" wszystkimi kartami http://www.bfcards.info/ .Głównym zadaniem bety było pozbycie się błedów których było z początku mnóstwo , wprowadzali coraz to nowsze łatki aby sie ich pozbyć.Gdy dodawali nowe kart naszym zadaniem było ich testowania np."parasite swarm"przejmował kontrolę nad każdą jednostką błędnie z definicja na karcie itp.Testowalismy mapy , kupno boosterów np.zdarzały sie wybrakowane.Beta nie różni sie bardzo od oryginału, zmieniali interfejs ale nic drastycznie.


IP: Zapisane
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 04 Kwietnia 2009, 21:15:47 »
Pierwsze info już jest... ale Bustery musieliście kupować? Czy po prostu wam przesyłali?


IP: Zapisane
minastir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 04 Kwietnia 2009, 22:15:33 »
Nie, boostery kupowalismy sami żeby ten system przetestować.Na początek mieliśmy 2000 BFP ( z czego wiele osób tworzyło sobie więcej nowych kont i przesyłali na główne) z czasem gdzieś w lutym i marcu żebyśmy mogli wykorzystać nowe karty dawali jendorazyowo po 3000 BFP.


IP: Zapisane
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 05 Kwietnia 2009, 08:03:30 »
Ale kupowaliście za własne środki?


IP: Zapisane
minastir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 05 Kwietnia 2009, 12:18:35 »
Nie,Boostery można było tylko kupować za punkty które dali nam twórcy gry, nie było możliwości dokupienia za własne pieniądze punktów.Dopiero wprowadzili to w oryginale.


IP: Zapisane
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 05 Kwietnia 2009, 14:34:06 »
O jeszcze jedno (choć nie ostatnie)... mam demo, kupuje oryginał... powiedziane zostało że na start dostaniemy 3000 pk. czy to zostanie dopisane do mojej postaci z dema czy muszę zrobić nową? A i co z brakującymi kartami z dema? Dojdą do mojej postaci?


IP: Zapisane
minastir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 05 Kwietnia 2009, 15:32:23 »
No to tak, postać będziesz mógł użyć bo twój nick jest przypisany do konta EA.Twoje punkty jak i karty zostana skasowane i będziesz miał 3000BFP oraz po 16 początkowych kart z każdej "rasy".Osoby które brały uział w becie dostają Fire dancera http://battleforge.gamona.de/images/galerie/pics//101_render_firedancer_special_s.jpg tego ulepszonego.

« Wiadomość doklejona z: 05 Kwiecień 2009, 15:19:13 »

Kiedys widziałem temat "Jak zamienic Demo na oryginał" ale teraz nie mogę znaleźć :/.Znalazłem tylko to "Starting this week, there is an official BattleForge demo that you can download if you are still on the fence about the purchase. With the demo, you get one of the four decks and a couple of the missions to complete. If you decide to go for the full version you can unlock the demo and all your progress is carried over. "

Nie dubluj postów. Opcja "Zmień" się kłania. /egzeq


« Ostatnia zmiana: 05 Kwietnia 2009, 18:07:38 wysłane przez egzeq » IP: Zapisane
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 05 Kwietnia 2009, 16:54:11 »
uff kamień z serca...  :)
Odblokuje mi się reszta... uf... Ale co to? Zapraszam innych też do rozmów... ^_^
Dzięki Minastir.


IP: Zapisane
minastir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 10 Kwietnia 2009, 10:13:29 »
Na Gram.pl ukazała się recenzja gry Battleforge która dogłębniej analizuje grę , z pewnością będzie przydatna dla osób które niewiele wiedzą o grze.
http://www.gram.pl/art_8ATrHu4_BattleForge_recenzja.html

PS:Oficjalna strona Battleforge zorganizowała konkurs na najlepszy screenshoot.W konkursie mogą brać udział wszyscy także użytkownicy dema.Screenshoot musi być zrobiony w Forge'u a zdjęcia przesyłamy na adres BattleForge@ea-ct.de do 16.04.2009.
Demo można ściągnąć tu : http://na.llnet.battleforge.ea.com/u/f/eagames/battleforge/battleforge/retail/installer/BattleForgeInstall.exe


« Ostatnia zmiana: 10 Kwietnia 2009, 10:21:34 wysłane przez minastir » IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 28 Kwietnia 2012, 15:23:34 »
odkopuje temat, od czasu ostatniego postu wyszły 3 edycje, battleforge jest f2p a punkty na battleforge.com są tak tanie, że rodzice nawet nie zauważą gdy kupisz sobie 500 bfp z ich karty kredytowej.
krótki opis zmian.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry