Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jaką grę mi polecacie? (Czytany 2169 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« : 03 Grudnia 2010, 07:22:16 »
Chciałbym zagrać w jakąś ciekawą grę on-line, żeby było w tej grze postać maga/ lub coś mago-podobnego. Także by nie była płatna, znacie jakieś dobre?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 03 Grudnia 2010, 13:58:34 »
Runes of Magic to jedyna gra poza metinem tego typu w którą kiedykolwiek grałem (pomijając 4 Story, które mi się nie podobało).
Rozbudowany edytor postaci, kupa misji i ogólnie gra cacuszko. Niestety można się zniesmaczyć tą grą przez pache. Zanim mogłem w nią ostatnio zagrać musiałem wgrywać przez 7 godzin pache. Jak grałeś to wiesz o co chodzi, a jak nie to sprawdź.


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 03 Grudnia 2010, 15:33:25 »
Jak dla ciebie to Metin i Tibia będą w sam raz.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 03 Grudnia 2010, 15:39:03 »
Jak dla ciebie to Metin i Tibia będą w sam raz.
"Ech... pieprzycie cały czas o jednym. Mam bardzo niskie zdanie o Hadrianie, jednak patrząc na Wasze niektóre posty, też robi mi się niedobrze...
Zamiast wybijać się nad Jego poziom, to czasem IMHO się do niego zniżacie."
Naprawdę to ciebie też się tyczy zniżyłeś się do poziomu Ganji. Tylko te uszczypliwe komentarze? A czemu akurat Metin i Tibia?
Tazol jakoś umiał wytłumaczyć, no słucham cię Regeth, czemu akurat te 2 gry online będą w sam raz dla mnie?...


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 03 Grudnia 2010, 17:57:28 »
Zagraj sobie w "Jak dobrze wkurzyć ludzi" też gra całkiem fajna i Uwaga! za darmo(ironia). A tak ogólnie to polecam bitwę o krzyż online oraz LoL- dobra gierka takie wowo postaciowa podobna grafika i niezła grywalność -za darmo, tylko jeden szkopuł trzeba grać 24h na dobę jak w Metina czy Tibię, żeby podexpić i kupić nowe postacie w sam raz....A za jakiś czas wyjdzie a może już wyszło Lotr online za darmo.


« Ostatnia zmiana: 03 Grudnia 2010, 18:27:41 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 03 Grudnia 2010, 18:13:32 »
LoL ( HoN to praktycznie to samo) nie jest na podstawie WoWa, a Warcrafta3: DoTa ( fanowski mod-mapa), więc nie wprowadzajcie ludzi w błąd.


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 03 Grudnia 2010, 18:26:52 »
A ty czytaj dobrze, napisałem, że grafika jest podobna do wowa czyli world of warcraft- chyba każdy skojarzy z warcraft 3. A ja w to gram więc nie wprowadzam go w błąd.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 03 Grudnia 2010, 20:13:59 »
Bardzo mu pomagacie :D

Trza pogrzebać: Shantiya czy jakoś tak, Rappelz, możesz spróbować 4 Story ( Mi się ta gra nie podobała, ale może dla tego, że jej nie rozumiałem ).  Trzeba szukać... na przykład na plemiona trafiłem przypadkiem, a grałem w to ok. 3 lata z przerwami wciągając przy tym wszystkich kumpli.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 06 Grudnia 2010, 15:32:39 »
Dzięki Tazol za pomoc, no i tobie też Psycholu. Jednak nadal nie jestem zdecydowany, coś tam popatrzałem, jednak kilka mi tez nie podeszły, zwłaszcza Tibia, to raczej gra dla Regetha. Pomyślę trochę jeszcze, spróbuję coś poszukać, a jak na razie zamykam.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 14 zapytaniami.
                              Do góry