Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Który system jest najlepszy?
Windows - 12 (66.7%)
Linux - 4 (22.2%)
Mac - 2 (11.1%)
Inny (podaj, jaki) - 0 (0%)
Głosów w sumie: 18

Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Linux, Windows, czy Mac? (Czytany 4737 razy)
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« : 17 Września 2011, 21:59:25 »
Jaki system jest dla was naljepszy? Który system waszym zdaniem najlepiej funkcjonuje? Bo moim zdaniem Windows, bo moim zdaniem jest najłatwiejszy w obsłudze.


IP: Zapisane
Lexen

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Widzę noc co dzień

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 17 Września 2011, 22:11:24 »
Jesli chodzi o szybkosc to Linux, na przegladanie internetu i dlugie trzymanie baterii Macbook a Windows dla gieromaniaków



IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 09 Października 2011, 14:01:45 »
Według mnie Windows. Praktycznie w Heroesy zacząłem grać na Windows 98 a dodatkowo jak napisał Widmax jest najłatwiejszy w użytkowaniu.

Pozdrawiam


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 09 Października 2011, 16:42:00 »
Mac wymiata. Co prawda nie sprawdzałem na własne oczy, jednak nasłuchałem się dość na temat tego o ile wyprzedza pod każdym względem Windowsa ;)


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 09 Października 2011, 18:01:46 »
Wiedza na temat technologii nakazuję powiedzieć, że MAC natomiast sam stosuję PC oparty na Windows od 97 roku i mimo narzekań nie zmieniam, także niech będzie, że Windows :)


IP: Zapisane

Alorin

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 09 Października 2011, 19:52:17 »
Mac wymiata. Co prawda nie sprawdzałem na własne oczy, jednak nasłuchałem się dość na temat tego o ile wyprzedza pod każdym względem Windowsa ;)
Także wiele słyszałem na temat wielkiego MAC`a. Tylko że teraz liczy się prędkość i prostota. W tym Windows jest lepszy. A jedynym plusem linuxa jest nieopłacalność robienia wirusów na niego.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 09 Października 2011, 20:20:23 »
Mac wymiata. Co prawda nie sprawdzałem na własne oczy, jednak nasłuchałem się dość na temat tego o ile wyprzedza pod każdym względem Windowsa ;)
Także wiele słyszałem na temat wielkiego MAC`a. Tylko że teraz liczy się prędkość i prostota. W tym Windows jest lepszy. A jedynym plusem linuxa jest nieopłacalność robienia wirusów na niego.
Widzisz ja bym tego tak nie ujął. Mac i Windows to jak porównywanie hmm... szlachcica i mieszczanina. Myślę, że choć mac nie jest popularny jak Windows, to ze względu na to iż jest o wiele lepszy, o wiele więcej kosztuje i zyski z niego są nie mniejsze, więc w niczym nie ustępuje Windowsowi.


IP: Zapisane
Idarion

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 126


Amicus stultorum similis efficietur

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 09 Października 2011, 20:28:31 »
Co do Linuxa... Ciekawy artykuł pojawił się ostatnio w cd-action. I jak się okazuje, jest też dobrym oprogramowaniem dla zwykłych graczy :) Choć faktem, pojawiają się problemy (w WoW'ie nie ma dźwięku). Ja jednak mimo wszystko zostaję przy Windowsie xD


IP: Zapisane
bos778

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 22 Stycznia 2012, 23:34:13 »
Ja posiadając ubuntu 11.04 mogę grać w większość nowszych gier i system jest stabilniejszy o wiele bardziej niż windows.


IP: Zapisane
IWAN12

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 24 Stycznia 2012, 23:33:48 »
Ja osobiście używam Windowsa już od kilkunastu lat. Teraz mam Windows 7 i jeszcze nigdy mi się nie zawiesił. Na systemie pracuje mi się dobrze i nie narzekam. Za namówieniem kilku kolegów i nauczyciela próbowałem eksperymentować z tak szeroko zachwalanym Linuxem, ale nie potrafię go ogarnąć. Mimo rzekomej prostoty nie jestem w stanie nic wielkiego na nim zrobić. Dlatego pozostaję przy Windowsie.


IP: Zapisane
Ryuu

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Yamiryuu

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 29 Kwietnia 2012, 20:26:02 »
Hym... Windows vs Mac vs Linux, chyba odwieczna walka o panowanie nad sprzętem. Mimo, iż muszę używać windowsa (nałogowy gracz), moje serca, oraz głos lądują przy słowie Linux. Kiedy pierwszy raz zasiadłem do Ubuntu, zmieniło się moje postrzeganie na temat pracy z pctem. Polecam taką przygodę :)


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 26 zapytaniami.
                              Do góry