Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 17    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Bugi i błędy forum (Czytany 83902 razy)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #135 : 28 Kwietnia 2010, 22:23:02 »
Zmieniłem na "wysłane" ponieważ ta zmienna była także używana w innych miejscach. Usunąłem także podwójne "w w".
Dzięki pablossd za zgłoszenie ;)


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : 11 Maja 2010, 17:56:40 »
Myślę że nie jest to jako taki błąd, lecz raczej... ,,niedopisanie" :
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,236.0.html :P
Trzeba by to uzupełnić o admina Meta, paru innych i o dopisanie rang takich jak Ambasador, zwykły moderator czy elitarny redaktor  :P


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : 11 Maja 2010, 18:41:02 »
Myślę że nie jest to jako taki błąd, lecz raczej... ,,niedopisanie" :
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,236.0.html :P
Trzeba by to uzupełnić o admina Meta, paru innych i o dopisanie rang takich jak Ambasador, zwykły moderator czy elitarny redaktor  :P

No tak a jak już to uaktualnienie gdyż pojawiło się kilku nowych w ekipie oraz pozmieniały się rangi tym którzy już w niej byli. ;)


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #138 : 11 Maja 2010, 18:52:57 »
To zmienimy razem z resztą zmian. Cierpliwości ;]


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : 25 Maja 2010, 14:01:52 »
Hmm... Ostatnio zwróciłem uwagę, że przy ikonie skypa z prawej strony posta nie wyświetla się ikona Dostępny, mimo że cały czas jestem dostępny...  :huh: sama nazwa skypa jest chyba dobra, po po kliknięciu ikony wyskakuje:
http://img215.imageshack.us/i/screenfyw.jpg/
 :P


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #140 : 25 Maja 2010, 20:12:11 »
To chyba normalne, że nie możesz rozmawiać sam ze sobą przez skype.
Co do braku wyświetlania Twojego statusu musisz zaznaczyć odpowiednią opcję w:
Opcje -> Ustawienia prywatności - i stawiasz ptaka przy: "Pozwól na wyświetlanie mojego statusu w sieci"


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #141 : 25 Maja 2010, 20:40:53 »
Hm... Może być to klasycznym przykładem noobstwa, ale nie mogę znaleźć w swoim profilu  :-\
...Opcje -> Ustawienia prywatności...
Czy może chodzi o:
Modyfikuj Profil->Ustawienia konta->Pokaż innym swój status online?
http://img522.imageshack.us/i/screenri.jpg/
Nawet jeśli to jest odptaszkowane to ikona się nie zmienia... :/

OPCJE W SKYPE a nie na forum!

Uh...Sorry że tak namieszałem...  ;)


« Ostatnia zmiana: 26 Maja 2010, 07:06:10 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #142 : 25 Maja 2010, 22:09:16 »
OPCJE W SKYPE a nie na forum!


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #143 : 08 Czerwca 2010, 22:10:46 »
Hm... nie wiem jak to nazwać... jest to taki problem dość natury osobistej...  :-\

http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,2305.0.html

W powyższym temacie (tak na marginesie to ktoś powinien dostać jakieś upomnienie za odświeżanie starych topików) znalazłem takiego posta... to jest ten przedostatni w 1 stronie...  :) i właściwie bym go nie znalazł gdyby ktoś go nie odświeżył... no otóż tam jest post niejakiego pablossd'a...  :huh: Czy to ja? Bo nie dość, że nie da się kliknąć nicku, aby otworzyć informacje, to po sprawdzeniu swoich wiadomości nie mam żadnych z 13 czerwca... Czy to jakiś błąd z moim kontem, czy po prostu inny użytkownik?  ^_^



« Ostatnia zmiana: 09 Czerwca 2010, 12:53:42 wysłane przez Cepek » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #144 : 08 Czerwca 2010, 22:41:42 »
myślę, ze to po prostu inny użytkownik, zauważ, ze jest z małej litery, podejrzewam, że dostał bana i THE END


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #145 : 09 Czerwca 2010, 12:53:56 »
Hm... nie wiem jak to nazwać... jest to taki problem dość natury osobistej...  :-\

http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,2305.0.html

W powyższym temacie (tak na marginesie to ktoś powinien dostać jakieś upomnienie za odświeżanie starych topików) znalazłem takiego posta... to jest ten przedostatni w 1 stronie...  :) i właściwie bym go nie znalazł gdyby ktoś go nie odświeżył... no otóż tam jest post niejakiego pablossd'a...  :huh: Czy to ja? Bo nie dość, że nie da się kliknąć nicku, aby otworzyć informacje, to po sprawdzeniu swoich wiadomości nie mam żadnych z 13 czerwca... Czy to jakiś błąd z moim kontem, czy po prostu inny użytkownik?  ^_^


Dziwna sprawa , wiadomość jest w każdym bądź razie wysłana z takiego samego IP jaki ty posiadasz , nie mogę jednak dać ostrzeżenia autorowi tego postu, musisz zapytać Loczka , on dodał swój komentarz niżej owego postu.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




wilk111

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #146 : 20 Czerwca 2010, 21:47:33 »
Zgłaszam błąd na forum który zgłosiłem już w temacie o stronie głównej ale powiedziano mi żebym tu się zgłosił, moja wiadomość z tamtego tematu:

Cytuj
Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale chodzi o to że gdy jestem na forum i wchodzę w prywatne wiadomości to jest tam taka tabela w której jest napisana data wysłania,temat wiadomości i to do kogo pisaliśmy tyle że zamiast "do" jest napisane "to".Nie wiem czy dość jasno



IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #147 : 21 Czerwca 2010, 22:28:08 »
Poprawione. Dzięki za zgłoszenie :)


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #148 : 24 Czerwca 2010, 15:45:48 »
Tak... :) Nie wiem, czy to celowe zamierzenie Adminów, czy coś mam może nie tak z profilem, ale od jakiś 2 tygodni mam cały czas zaznaczony na ,,Nieprzeczytane" dział I turniej Heroes V... :P przejrzałem wszystkie nieprzeczytane wątki w tym dziale, a mimo to nadal ikona świeci się na żółto... ;)

Edit: W sensie że ikona Heroes V jest cały czas w kolorze... :)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #149 : 24 Czerwca 2010, 23:07:15 »
Możliwe, że coś przeoczyłeś ;) Aby ikona "zgasła" kliknij na stronie głównej forum obok nazwy działu "Turnieje" na "Nieprzeczytane" i następnie na "ZAZNACZ JAKO PRZECZYTANE". Powinno zgasnąć.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 17    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry