Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Beznadziejność gier on-line (Czytany 44223 razy)
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 04 Stycznia 2008, 20:33:37 »
Tobiasz - (jeśli dobrze pamiętam) w regulaminie pisze że za obrażanie innych userów jest jakaś kara.

CO mi to da że będę I w rankingu... Mam gdzieś czy jest takie coś Guild Wars - nie kręci  mnie to...i o tobie też można wiele rzeczy napisać, ale na pewno nie to, że grzeszysz inteligencją...

Tak poza tym: chcę autograf...! jeśli umiesz pisać... ręcznie...takiego z kompa nie chce!

I to nie jest obraza, ale wyrażanie wątpliwości... 



IP: Zapisane
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 04 Stycznia 2008, 20:40:14 »
Tobiasz - (jeśli dobrze pamiętam) w regulaminie pisze że za obrażanie innych userów jest jakaś kara.

CO mi to da że będę I w rankingu... Mam gdzieś czy jest takie coś Guild Wars - nie kręci  mnie to...i o tobie też można wiele rzeczy napisać, ale na pewno nie to, że grzeszysz inteligencją...

Tak poza tym: chcę autograf...! jeśli umiesz pisać... ręcznie...takiego z kompa nie chce!

I to nie jest obraza, ale wyrażanie wątpliwości... 

Oceniasz gry online po zagraniu w jakąś tam Tibie i chcesz na jej podstawie ocenić cały gatunek. Błąd! Najpierw zagraj chociaż w te gry co wymieniłem w poprzednim poście chociażby na trialu. Nikt ci nie każe być w pierwszym rankingu, ale jeśli chcesz się wypowiadać na ten temat to musisz zagrać. Poza tym mam to gdzieś czy cię to uraziło, ale głupotę trzeba tępić.


« Ostatnia zmiana: 04 Stycznia 2008, 20:45:40 wysłane przez Tobiasz » IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 04 Stycznia 2008, 20:56:07 »
Śmieszny jesteś... naprawdę... twoje wyjaśnienia też...

Pisałam już mnie to nie kręci - więc mam gdzieś co ty myślisz o takich grach...wyraziłam swoje zdanie każdy ma prawo, więc nie wiem o co sie tak rzucasz... Szkoda słów. I nie uraziłeś mnie... na takich ludzi nie zwracam uwagi. I skończmu to, pora wrócić do tematu, bo nie długo trzeba będzie przechrzcić go na Beznadziejność Tobiasza.



« Ostatnia zmiana: 04 Stycznia 2008, 21:02:53 wysłane przez Saph » IP: Zapisane
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 04 Stycznia 2008, 21:00:29 »
Śmieszny jesteś... naprawdę... twoje wyjaśnienia też...

Pisałam już mnie to nie kręci - więc mam gdzieś co ty myślisz o takich grach...wyraziłam swoje zdanie każdy ma prawo, więc nie wiem o co sie tak rzucasz... Szkoda słów. I nie uraziłeś mnie... na takich ludzi nie zwracam uwagi. I skończmu to, pora wrócić do tematu, bo nie długo trzeba będzie przechrzcić go na Głupota Tobiasz.

Nie mam zamiaru się powtarzać już wcześniej napisałem. Jak chcesz coś ocenić dany gatunek gry to zagraj w więcej gier danego gatunku, a nie tylko jedną.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : 04 Stycznia 2008, 21:01:14 »
Cytuj
Zabłysłeś. <LOL>
Zabłysnąłeś...

Cytuj
Poza tym mam to gdzieś czy cię to uraziło, ale głupotę trzeba tępić.
A co samobójcą jesteś?

W sumie nie mam nic do dodania. Podpisuje sie pod przedmówczynią, Amen.


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 04 Stycznia 2008, 21:02:28 »
Ja też się nie mam zamiaru powtarzać, więc kończmy offtop.

P.S. Czy ja grałam tylko w jedną? Co Duch Św. jesteś i wszystko wiesz?...nie, nic nie wiesz... I nie cytuj mnie, bo się czuję jak P. Coelho...

Luk -  ;D Amen.

Yhhh... jakieś religijny ten post... Duch św. i amen...hmmm... 



« Ostatnia zmiana: 04 Stycznia 2008, 21:06:01 wysłane przez Saph » IP: Zapisane
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 04 Stycznia 2008, 21:05:27 »
Ja też się nie mam zamiaru powtarzać, więc kończmy offtop.

P.S. Czy ja grałam tylko w jedną? Co Duch Św. jesteś i wszystko wiesz?...nie, nic nie wiesz...

Luk -  ;D Amen.

Yhhh... jakieś religijny ten post... Duch św. i amen...hmmm... 

Można wywnioskować, że nie masz pojęcia i tyle.


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 04 Stycznia 2008, 21:08:22 »
Koniec offtopu - znasz takie słowo jak koniec? Jeśli nie to zajrzyj do słownika, a jeśli tak, to się porostu nie wysilaj i tu nie pisz... Wystarczająco się pośmiałam. :D Nie lubię nabijania postów, ale to było w obronie własnej. ;D




« Ostatnia zmiana: 04 Stycznia 2008, 21:10:39 wysłane przez Saph » IP: Zapisane
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 04 Stycznia 2008, 21:14:03 »
Koniec offtopu - znasz takie słowo jak koniec? Jeśli nie to zajrzyj do słownika, a jeśli tak, to się porostu nie wysilaj i tu nie pisz... Wystarczająco się pośmiałam. :D Nie lubię nabijania postów, ale to było w obronie własnej. ;D


Dla twojej głupoty nie. Wystarczająco miałem bekę z napisanych głupot przez ciebie.


« Ostatnia zmiana: 04 Stycznia 2008, 21:17:14 wysłane przez Tobiasz » IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 04 Stycznia 2008, 21:23:51 »
Jak zwykle....lepiej zwalić na kogoś... ja się przynajmniej przyznałam bez bicia :P. I nie jestem głupia, mimo iż jestem blondynką, co do ciebie...to warto sie zastanowić...

I proszę o zablokowanie możliwości wypowiadania w tym temacie mi i jemu, bo to nigdy się nie skończy. Ale nie chcę być uciszona tak jak Troglodyta.



« Ostatnia zmiana: 04 Stycznia 2008, 21:27:11 wysłane przez Saph » IP: Zapisane
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 04 Stycznia 2008, 21:27:07 »
Jak zwykle....lepiej zwalić na kogoś... ja się przynajmniej przyznałam bez bicia :P. I nie jestem głupia, mimo iż jestem blondynką, co do ciebie...to warto sie zastanowić...
Kto tu mówi o zwalaniu winy. Wypisujesz głupoty, więc krytyka się należy.


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 04 Stycznia 2008, 21:28:52 »
O zwalaniu winy: napisałeś ze to wszystko przeze mnie... wiec jak mam to rozumieć...
Poza tym pisałam już, nie cytuj mnie...

Głupoty dla ciebie... o gustach sie nie rozmawia.



IP: Zapisane
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 04 Stycznia 2008, 21:31:44 »
O zwalaniu winy: napisałeś ze to wszystko przeze mnie... wiec jak mam to rozumieć...
Poza tym pisałam już, nie cytuj mnie...

Głupoty dla ciebie... o gustach sie nie rozmawia.

Już napisałem wcześniej co na ten temat sądzę. Próbujesz się bronić, ale ci to nie wychodzi.


IP: Zapisane
Mohikanin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 701


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 04 Stycznia 2008, 21:34:28 »
Ciekawy temat ciekawy. Dziwne, że jeszcze się w nim nie wypowiedziałem. Tu jeszcze nie dotarł mój spam  ;D

No to powiem tak, choć bęzei to nie na temat, bo uważam gry on-line za świetne. Młuce całe dnie w ET (Wolfenstein Enemy Territory), które jest za darmo i jakoś nie może mi się znudzić przez 2 lata i HMM V choć w to już nie przez neta. Narazie czekam na polską wersję. Jakoś gra z innymi "ludźmi" bardziej wciąga i wolniej się nudzi niż single player. Choć są wyjątki nie przeczę. Ale jak to się ładnie mówi, one tylko potwierdzają regułę.



IP: Zapisane

Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 04 Stycznia 2008, 21:36:53 »
Tobiasz - za to tobie wszystko wychodzi...twoja elokwencja mnie powala jak grom z jasnego nieba... twoje argumenty robią z mózgu puzzle (jak mawia Luk ;D), Perykles przy tobie to nie wypał...jesteś boski po prostu.  ;D ;D ;D


Mohikanin - zależy co kto lubi... Mnie to nie pociąga ;). Musi Ci się podobać skoro w to tyle grasz. ;)



« Ostatnia zmiana: 04 Stycznia 2008, 21:39:03 wysłane przez Saph » IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry