Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 11 12 13 [14] 15 16 17 ... 19    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 107689 razy)
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #195 : 13 Kwietnia 2008, 16:01:20 »
Cytuj
.Co odejdę na 2 dni od zamku czy 3 to idzie już atak.Może i drugim bohaterem Godrykiem doszedłbym tam no ale armie ciągle mi rozpierniczają

Niech Godryk cały czas siedzi w zamku,  a Izka plądruje mapę. Armie podziel po połowie dla dwojga bohaterów (Godryk i tak będzie miał stały dochód jednostek z zamku).

Cytuj
W dodtaku po całej mapie krąży mi jeden władca demonów z legionem sukkubusów i 50 arcydiabłami.No nic zaatakowałem go żeby nie biegał i nie zajmował mi kopalni a on mnie zjechał jak psa !!!

Jak mogłeś im pozwolić aż tak się rozmnożyć? No chyba, że grasz na heroicznym, ale na tym poziomie też nie wyobrażam sobie walki z taką armią. Może za długo zwlekałeś...

Cytuj
obeliski są chornione i po drodze jest dść dużo stworków

Obeliski są słabo chronione, przynajmniej na normalu, jak masz problemy to zmniejsz sobie poziom trudności.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Crack Hack

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 95


REMEMBER ME !!

Zobacz profil
« Odpowiedz #196 : 13 Kwietnia 2008, 16:30:35 »
wole grać na pro-tamte są dla noobów
A cóż robiłem dość przyzwoitą armię a te demony się rozmnożyły jak nie wiem nie moja wina,nawet się nie mogłem ruszyć koło zamku.Podzielić po połowie jak podziele to nie utrzymam zamku.


IP: Zapisane



Zamknij oczy tylko nie umieraj....
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #197 : 13 Kwietnia 2008, 21:12:08 »
Napisz jaką Masz armie i który to miesiąc gry to może coś Ci doradze.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Sylana

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 84


Liczy się tylko tu i teraz.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #198 : 14 Kwietnia 2008, 08:57:57 »
Ja mam chyba coś z grą lub z poradnikiem,bo:
 :( :huh: >:( :/ :niepewny: OK,atakuje mnie Agrael, potem kolejny kolo...I tu się zaczyna: nie znalazłam Łzy Ashy,a zaatakował mnie trzeci Lord demonów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Please,pomóżcie mi!!!!!!!!!!!!
(w razie czego piszcie: sofija11@gmail.com)

Zacznijmy od tego momentu, bo do tej pory chyba sobie radziłaś. Dobra atakuje Cię Agrael, dalej z twojej wypowiedzi wnioskuję, że wygrywasz, zostawiasz Godryka w zamku, a Izabelą idziesz zdobyć skład rudy, tartak, ewentualnie jeszecze kopalnie klejnotów i 2 Wojskowy Posterunek Przystani. Po tych dość sprawnych działaniach lecisz do zamku i czekasz tam aż do ataku 2 Lorda Demonów. Oczywiście jeśli wcześniej dobrze zarządzałaś jednostkami i budowałaś ile wlezie to z pewnością pokonałaś Lorda Demonów. Po jego pokonaniu otrzymujesz zadanie znalezienia łzy Ashy. Zostaw połowę swojej armii Godrykowi aby miał się czym bronić w razie niezapowiadanego ataku, a Izabelę pokierój na północny wschód do pierwszego obelisku. Drugi znajduje się gdzieś na środku mapy na "zgniłej dróżce". A trzeci na południowym zachodzie w pobliżu podziemi. Mapka się odsłoni i będziesz mogła odszukać łzę (miejsca dokładnie ci nie opiszę, bo jest losowe). Oczywiście chroń i rozbudowywuj Dunmor i zbieraj jednostki. gdy wykopiesz Łzę, zanieś ją do zamku, wybuduj Strażnika Elratha, przekaż jednostki Izabeli i czekaj na 3 Lorda Demonów. Po jego pokonaniu odsłoni się przed Tobą nowy cel...
Dalej powinnaś poradzić sobie sama, jeśli nie napisz tu to ktoś ci pomoże.


Wiesz,ja tak zrobiłam,że zostawiłam izabelę w zamku a godrykiem buszuję!!!!!!!!!!! :P ;>

Chyba nie czytaliście DOKŁADNIE!
To wygląda tak:
- atak Agraela - wygrywam
- atak drugiego demona - wygrywam
I atakuje mnie TRZECI demon, choć nie odsłoniłam nawet jednego obelisku - o znalezieniu Łzy Ashy nie mówiąc!!! - wygrywam, po czym grasuję po mapie odsłaniając teren - atakuje mnie jakiś Lord - jestem Dead!
(sorry za CL w takich ilościach)



IP: Zapisane
"... Gdy możesz zdobyć wszystko, czego pragniesz, wypowiadając kilka słów, cel nie ma znaczenia, liczy się tylko podróż."
                   Christopher Paolini
                               Najstarszy
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #199 : 14 Kwietnia 2008, 19:19:16 »
Cytuj
Chyba nie czytaliście DOKŁADNIE!
To wygląda tak:
- atak Agraela - wygrywam
- atak drugiego demona - wygrywam
I atakuje mnie TRZECI demon, choć nie odsłoniłam nawet jednego obelisku - o znalezieniu Łzy Ashy nie mówiąc!!! - wygrywam, po czym grasuję po mapie odsłaniając teren - atakuje mnie jakiś Lord - jestem Dead!
(sorry za CL w takich ilościach)

Sylana, mam pytanie na jakim poziomie trudności grasz? Jak nie możesz przejść tej misji, a widzę, że już od pewnego czasu nie możesz to zmniejsz sobie poziom trudności.
Dobra, przeżywasz atak Agraela, zajmujesz najbliższe źródła surowców (nie oddalając się zbytnio) i wracasz do zamku. Przed demonem nr 2 broń się Izabelą. Mam nadzieję, że w poprzedniej misji ("Pułapka") rozwinełaś ją na maxa (22 lev.), co będzie bardzo pomocne w tej 5-tej misji. Gdy odpierasz demona nr 2 podziel sprawiedliwie armie pomiędzy bohaterów (Izabelę i Godryka) i wyrusz szukać obelisków. Nie zwlekaj, bo są słabo chronione. Pierwszy jest wcale nie chroniony, 2 chronią kościani łucznicy (łatwizna), a 3 chyba chowańce. Godryk niech koczuje w zamku i wykupuje sobie jednostki ile wlezie, bo czasem niespodziwanie może pojawić się w okolicy Lord Demonów (czasem z pokaźną armią) i podbić zaniedbany zamek i zabić Godryczka. Idź tylko do obelisków i nie "grasój po terenie" tylko od obelisków po łze, wykopki i do zamku. Przekaż Izabeli wojska Godryka i czekaj na Demona, do mnie przyszedł jakiś słabiak po iluś tygodniach, pokonałem go bez strat (no prawie). Poradzisz sobie z nim. Po wygranej walce odsłoni się przed tobą kolejne zadanie...
Mam nadzieje, że pomogłem i że sobie wreszcie poradzisz z tą misją, bo po kilku próbach jest banalna.


« Ostatnia zmiana: 14 Kwietnia 2008, 19:22:02 wysłane przez Timothy » IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #200 : 14 Kwietnia 2008, 19:48:45 »
Bo mogą cię atakować dobre armię. ale to nie te. ta właściwa przyjdzie około po 2 tygodniach od znalezienia łzy Ashy.


« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2008, 07:10:54 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #201 : 14 Kwietnia 2008, 20:16:35 »
Bo mogę cię atakować dobre armię. ale to nie te. ta właściwa przyjdzie około po 2 tygodniach od znalezienia łzy Ashy.

U mnie wróg znacznie dłużej zwlekał, przyszedł gdzieś po miesiącu. A ja co mogłem zrobić? Gromadziłem, gromadziłem i gromadziłem armie oczywiście z błogosławieństwem Ashy (i z wybudowanym zamkiem co również zwiększa ilość jednostek) i doszło do tego, że pojedynek okazał się śmieszny.
Ale równie dobrze jak Khaziu powiedział wróg może przyjść wcześniej i trzeba się bardziej postarać w walce, ale też nie powinno być bardzo trudno.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #202 : 15 Kwietnia 2008, 07:13:07 »
Tak. w początkowej wazie polecam dojść do zamku. znaczy cytadele już przed 1 bojem możesz zbudować. 3 wieże po naszej stronie wiele dają. aczkolwiek jak Timothy mówi armie demonów jakby nie patrzeć są małe. zależy od umiejętności gracza. myślę że nasze rady ci pomogły. powodzenia w grze.


IP: Zapisane
Sylana

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 84


Liczy się tylko tu i teraz.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #203 : 15 Kwietnia 2008, 13:19:52 »
Cytuj
Chyba nie czytaliście DOKŁADNIE!
To wygląda tak:
- atak Agraela - wygrywam
- atak drugiego demona - wygrywam
I atakuje mnie TRZECI demon, choć nie odsłoniłam nawet jednego obelisku - o znalezieniu Łzy Ashy nie mówiąc!!! - wygrywam, po czym grasuję po mapie odsłaniając teren - atakuje mnie jakiś Lord - jestem Dead!
(sorry za CL w takich ilościach)

Sylana, mam pytanie na jakim poziomie trudności grasz? Jak nie możesz przejść tej misji, a widzę, że już od pewnego czasu nie możesz to zmniejsz sobie poziom trudności.
Dobra, przeżywasz atak Agraela, zajmujesz najbliższe źródła surowców (nie oddalając się zbytnio) i wracasz do zamku. Przed demonem nr 2 broń się Izabelą. Mam nadzieję, że w poprzedniej misji ("Pułapka") rozwinełaś ją na maxa (22 lev.), co będzie bardzo pomocne w tej 5-tej misji. Gdy odpierasz demona nr 2 podziel sprawiedliwie armie pomiędzy bohaterów (Izabelę i Godryka) i wyrusz szukać obelisków. Nie zwlekaj, bo są słabo chronione. Pierwszy jest wcale nie chroniony, 2 chronią kościani łucznicy (łatwizna), a 3 chyba chowańce. Godryk niech koczuje w zamku i wykupuje sobie jednostki ile wlezie, bo czasem niespodziwanie może pojawić się w okolicy Lord Demonów (czasem z pokaźną armią) i podbić zaniedbany zamek i zabić Godryczka. Idź tylko do obelisków i nie "grasój po terenie" tylko od obelisków po łze, wykopki i do zamku. Przekaż Izabeli wojska Godryka i czekaj na Demona, do mnie przyszedł jakiś słabiak po iluś tygodniach, pokonałem go bez strat (no prawie). Poradzisz sobie z nim. Po wygranej walce odsłoni się przed tobą kolejne zadanie...
Mam nadzieje, że pomogłem i że sobie wreszcie poradzisz z tą misją, bo po kilku próbach jest banalna.

Gram na normalnym. A co ?


IP: Zapisane
"... Gdy możesz zdobyć wszystko, czego pragniesz, wypowiadając kilka słów, cel nie ma znaczenia, liczy się tylko podróż."
                   Christopher Paolini
                               Najstarszy
Crack Hack

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 95


REMEMBER ME !!

Zobacz profil
« Odpowiedz #204 : 15 Kwietnia 2008, 23:48:47 »
3 ataki??
mnie atakuja co tydz
a ne tylko agreal i tych 2 noobow
co tydz nowy z potezna armia-nie moge sie ruszyc

co wysle jakiegos bohatera to mi go jada-i nie moge odkryc obeliskow
a jak zostawie godryka to go zjada w zamku
nawet jezeli gram na najlatwiejszym


IP: Zapisane



Zamknij oczy tylko nie umieraj....
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #205 : 16 Kwietnia 2008, 10:47:39 »
Nie przesadzaj to dopiero 1 kampania. i to na najłatwiejszym. pierwsze co rób to może do poradnika zajrzyj. jeśli nie pomoże to zgłoś się do mnie ;D


IP: Zapisane
Crack Hack

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 95


REMEMBER ME !!

Zobacz profil
« Odpowiedz #206 : 19 Kwietnia 2008, 09:13:59 »
nie boj zaby-to bylo rok temu
jestem weteranem tej gry i 3,4
juz przeszlem 5 pare razy


IP: Zapisane



Zamknij oczy tylko nie umieraj....
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #207 : 19 Kwietnia 2008, 10:04:00 »
Weteran co? no to gratki. uwielbiam ludzi w wielkim ego o sobie ( chodzi o ego w grze ). chętnie bym z tobą zagrał weteranie. może byś mnie czegoś nauczył.


IP: Zapisane
Sylana

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 84


Liczy się tylko tu i teraz.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #208 : 20 Kwietnia 2008, 16:05:31 »
Nie przesadzaj to dopiero 1 kampania. i to na najłatwiejszym. pierwsze co rób to może do poradnika zajrzyj. jeśli nie pomoże to zgłoś się do mnie ;D

Ciągle(no prawie ciągle)korzystam z poradnika - tam pisze:

po zajęciu Dunmoor zaatakuje cię Agrael.
wkrótce zaatakuje cię druga potężna armia
po wybudowaniu Strażnika Elratha zaatakuje cię trzecia armia

No, może pisze tam Trochę inaczej...
Ok, pisze tam też, że po ataku trzeciego kultysty mamy Święty Spokój... Nikt nas nie atakuje... itd.
Tu też trochę zmieniłam... Wiecie,śpieszy mi się...


IP: Zapisane
"... Gdy możesz zdobyć wszystko, czego pragniesz, wypowiadając kilka słów, cel nie ma znaczenia, liczy się tylko podróż."
                   Christopher Paolini
                               Najstarszy
Crack Hack

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 95


REMEMBER ME !!

Zobacz profil
« Odpowiedz #209 : 20 Kwietnia 2008, 17:49:22 »
bym ci nakopal kaziku
hehhe-jagorszym zamkiem


IP: Zapisane



Zamknij oczy tylko nie umieraj....
Strony: 1 ... 11 12 13 [14] 15 16 17 ... 19    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry