Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 104 105 106 [107] 108 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 431391 razy)
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #1590 : 24 Września 2015, 22:33:35 »
Chciałbym kupić, ale no niestety... mój laptop nie wydala z betą, a minimalnych wymagań na samą grę nie spełniam. Przez to strasznie głupio się czuję, bo to jedyne co mnie w tej chwili powstrzymuje. :(
No, ale nie zamierzam kupować gry specjalnie po to, by mi siedziała na półce i zbierała kurz, bo jeden taki błąd już zrobiłem. :P


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #1591 : 26 Września 2015, 14:24:56 »
Oglądał ktoś wczorajszy stream z Limbic'iem? Dodali opcję "team color", czyli jednostki mają jakąś część ciała czy ubioru w kolorze gracza. Wygląda to jak dla mnie ch**owo. Nie wiem po co to dodali, choć nikt ich o to nie prosił. W dodatku tej opcji raczej nie można wyłączyć.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #1592 : 27 Września 2015, 00:26:12 »
Obejrzałem na szybko kawałek i powiem tak:
wygląda to nieźle na niektórych jednostkach a na innych wręcz odpycha.
W sumie z tym problemem borykają się wszelkie strategie. Przy niektórych jednostkach kolor jest na tatuażach czy jakichś nie za bardzo rzucających się w oczy elementach np. wojownik z tarczą w twierdzy czy pajączek ale ten licz? Czerwona, świecąca jak żarówka czapka wygląda śmiesznie ;P Kto wie, może dadzą w opcjach wyłączenie tego bo nie uważam by Heroesy były strategią, w której bez tego nie odróżnimy wrogich jednostek od swoich. W końcu po coś ta kolorowa ramka z liczbą istot w oddziale jest i zawsze była. Może to jeszcze dopracują o pousuwają te kolorki z większych elementów uzbrojenia jednostek.


« Ostatnia zmiana: 27 Września 2015, 00:28:49 wysłane przez Miker » IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1593 : 27 Września 2015, 10:34:58 »
Gdzie to obejrzeć?


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #1594 : 27 Września 2015, 12:51:54 »
Jeżeli ktoś nie oglądał piątkowego streamu, to jest pod tym adresem:
http://www.twitch.tv/limbic_entertainment/v/17669428
Miker, lepiej żeby było to opcjonalne, bo Wiwerna w fioletowe paski albo Behemot z różowymi fragmentami futra wygląda po prostu źle. :-/


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1595 : 27 Września 2015, 12:55:54 »
A ta nowość kolorystyczna będzie obowiązkowa, czy do wyłączenia?

EDIT:
1. Która to minuta? Nie chce mi się oglądać 2 godzin. Całe wideo.
2. ŻAL. Tua komputera trwa w nieskończoność. Ale w H6 się postarali - tam nic nie czekałem.


« Ostatnia zmiana: 27 Września 2015, 13:05:54 wysłane przez flapdzak » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1596 : 27 Września 2015, 13:16:56 »
Uch, to zdecydowanie nie jest potrzebna opcja. Zdecydowanie powinna być do odznaczenia. Nie ukrywam, że w bitwach ten sam kontra ten sam jest to ułatwienie, ale jak było wspominane po coś są te podświetlenia pod jednostkami.

Jestem zdecydowanie na nie. Gdzieś można to napisać aby do nich dotarło?


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #1597 : 27 Września 2015, 13:26:23 »
Chwila... Czy to źle, że czuję się przez nich obrażany, bo podejrzewam, że poprzez wprowadzenie takiego rozwiązania nie wierzą w możliwości intelektualne swoich odbiorców?

W każdym razie, wygląda to źle. Nie rozumiem co chcą przez to osiągnąć, a jedynym wytłumaczeniem mogłaby by być możliwość zaatakowania własnych jednostek, co byłoby denne. :P

Nie żeby co, dalej wierzę, że ta gra może być dobra, a zależy to głównie od tego w jakim stanie będzie wersja 1.0 w dniu premiery oraz co zrobią z kampanią. Jeżeli następne łatki i aktualizacje będą jedynie doszlifowywały grę i wprowadzały jakieś dodatkowe atrakcje (nie wiem jakie, ale byłoby to miłe) to gra może odnieść jako taki sukces.

Mam nadzieję, że się im uda. Nie chcę, żeby seria tych gier zakończyła swój żywot za sprawą słabego ogniwa...


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #1598 : 27 Września 2015, 22:30:31 »
Hex. No właśnie o tym mówię. Na jednostkach u których jako tako pasuje kolorowy element czyli jakieś tatuaże, chusta, pas itd. wygląda to w porządku i nie bije po oczach. Ale jak coś co ma być naturalne czyli skóra, futro, spory element uzbrojenia jest zabarwiony na niezbyt subtelny i oczo***ny kolor to wygląda to paskudnie. Jak już dawać takei coś to wszelkim stworom typu behemot, wiwerna itd. lepiej dodać jakąś opaskę, na kończynie niż malować futro czy łuski.

Dodano to pewnie z myślą o graczach którzy musza mieć wszystko podstawione pod nos. Niestety takie czasy, że coraz lepiej sprzedają sie gry na siłę ułatwiane i zdejmujące z gracza jakikolwiek cień potrzeby myślenia. Pewnie gdzieś im ktoś płakał, że w szóstce nie mogli rozróżnić wrogich jednostek od swoich to dodano taką opcję. (gdzie jednostki już nie obracały sie twarzą do wroga a zostawały tak jak się ustawiły do ataku, w ruchu czy kontrze).

Cytuj
Chwila... Czy to źle, że czuję się przez nich obrażany, bo podejrzewam, że poprzez wprowadzenie takiego rozwiązania nie wierzą w możliwości intelektualne swoich odbiorców?

Raczej nie jesteś jedyną osobą, która tak się poczuła :P


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1599 : 28 Września 2015, 18:50:15 »
Dla tych co jeszcze wachają się z kupnem Herosów to do 24 jest promocja na EK za jedyne 250zl -więcej pod linkiem:
http://lowcygier.pl/edycje-kolekcjonerskie/okazja-dnia-w-euro-rtv-agd-might-and-magic-heroes-vii-edycja-kolekcjonerska/


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1600 : 29 Września 2015, 09:18:00 »
Orientuje się może ktoś o której zostanie odblokowana wersja Uplay Heroesa VII w Polsce?


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1601 : 29 Września 2015, 10:24:16 »
Z informacji którą dostałem na PW ;D( thx Hex) wychodzi że o 14 CEST.


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #1602 : 29 Września 2015, 10:57:50 »
To jest oficjalna godzina, po której gra ma być dostępna. Co ciekawe na YouTubie są już nagrania z pełnej wersji HVII, choć niby nie jest jeszcze dostępna. :huh:
Edit: Te nagrania pochodzą oczywiście z wersji prasowej gry. ;)


« Ostatnia zmiana: 29 Września 2015, 11:52:18 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1603 : 29 Września 2015, 18:19:37 »
No panowie, to kto napisze jakieś pierwsze wrażenia z gry?


IP: Zapisane
NECROMANSER

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #1604 : 29 Września 2015, 18:31:16 »
Skrobnijcie coś bo umieram z ciekawości.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 104 105 106 [107] 108 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry