Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 31 32 33 [34] 35 36 37 ... 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 432007 razy)
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #495 : 21 Września 2014, 12:07:03 »
YES YES YES YES!!!
Oto chodziło, tak jest!, na złość wszystkim zwolennikom Balansu cieszę się niezmiernie! :D
 Wydaje mi się, a raczej jestem niemal pewny, że nagła zmiana statystyk spowodowana jest artem Feniksów. Tak jak niektórzy się obawiali - są zbyt podobne do Magicznych Ptaków. No cóż, ja się cieszę i trzymam kciuki za Furię, jeszcze 4 dni, zobaczymy! :)
Nie ciesz się przedwcześnie, bo wątpię żeby Furia przekroczyła magiczną barierę 40% głosów - magiczną, bo żadna z 3 opcji jeszcze tego nie zrobiła. Będzie to możliwe tylko jeśli 2 line-upy zjednoczą się ze sobą pod egidą jednego z nich. Śledzę bardzo uważnie zarówno zmiany w głosowaniu jak i komentarze pod nim i śmiem twierdzić, że najbardziej prawdopodobne jest połączenie się większości (ok. 2/3) zwolenników zarówno Balansu Ziemi jak i Siły Lasu pod wspólnym sztandarem tej drugiej, jako że Balans ma dużo więcej negatywnego elektoratu niż Siła, a sądzą, że właśnie negatywny elektorat będzie tu decydujący.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #496 : 21 Września 2014, 13:27:05 »
YES YES YES YES!!!

I wszyscy macie przykład - dużo osób nie chce klasycznych Herosów, nie chce frakcji w stylu 3DO, a woli pomysły i dziwactwa Ubisoftu. Tylko mam taką sugestię - niech osoby niegłosujące na balans, nie narzekają później na to, że gra w pewnych aspektach będzie różniła się od H3, czy innych starszych części, niech nie narzekają na H6, na niechciane "innowacje", bo sami pomagają Ubi w realizacji ich różniącej się od dawnej wizji serii.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #497 : 21 Września 2014, 13:30:23 »
Cóż ja też się cieszę z prowadzenia furii lasu. Mój głos wisi tam on dłuższego czasu.

Lubię jak jednostki maja dużo umiejętności, ale mam umysł prostego chłopa i zawsze wolałam wpier... mocne przywalenie. No i dożo cyferek.... albo duże liczby :D

Także przynajmniej mój głos odpowiada temu jaki lubię styl walki a nie artom ^^


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #498 : 21 Września 2014, 14:17:24 »
Po raz kolejny przypominam - to NIE SĄ arty z HoMM VII, tylko arty pochodzące w 90% z Kompendium Ashan, które mają służyć jako reference, żeby pokazać fanom z mniejszą wyobraźnią, jak coś może wyglądać...

Arty z HoMM VII to mają jednostki Przystani i Akademii. x]

Cytuj
I wszyscy macie przykład - dużo osób nie chce klasycznych Herosów, nie chce frakcji w stylu 3DO, a woli pomysły i dziwactwa Ubisoftu. Tylko mam taką sugestię - niech osoby niegłosujące na balans, nie narzekają później na to, że gra w pewnych aspektach będzie różniła się od H3, czy innych starszych części, niech nie narzekają na H6, na niechciane "innowacje", bo sami pomagają Ubi w realizacji ich różniącej się od dawnej wizji serii.
All in all zgadzam się z Tobą, jednakże kłóciłbym się, czy Ubisoft jest studiem innowacyjnym i pomysłowym, przynajmniej w materii Heroes. Biorąc nawet te sylwańskie elfy, "innowacje" w tej części to wąż-patyk, kawaleria złożona z innego rodzaju rogatego kopytnego i elf z innym uzbrojeniem. :]


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #499 : 21 Września 2014, 14:23:50 »
YES YES YES YES!!!

I wszyscy macie przykład - dużo osób nie chce klasycznych Herosów, nie chce frakcji w stylu 3DO, a woli pomysły i dziwactwa Ubisoftu. Tylko mam taką sugestię - niech osoby niegłosujące na balans, nie narzekają później na to, że gra w pewnych aspektach będzie różniła się od H3, czy innych starszych części, niech nie narzekają na H6, na niechciane "innowacje", bo sami pomagają Ubi w realizacji ich różniącej się od dawnej wizji serii.

Sylvan jest moją ulubioną frakcją i akurat mam takie wyobrażenie o elfach jako rzecze klasyka - zwinne, szybkie z bardzo dużymi obrażeniami, ale też delikatne, zupełnie takie jak te z H5. Od zawsze miałem takie wyobrażenie i tutaj sprawdza się idealnie Furia. Dlaczego to jest dziwactwo Ubisoftu? Przecież to jest właśnie klasyka, a Balans i Siła to już coś odstającego od tej stereotypowej wizji elfickiej armii. Nie Ashanowej, tylko takiej z wszelkiej innej fantastyki. Poza tym, dla mnie mogą być totalnie inne od H3, niespecjalnie lubię tamtą część. I tak, wiele pomysłów z H6 mi kompletnie nie odpowiada.

YES YES YES YES!!!
Oto chodziło, tak jest!, na złość wszystkim zwolennikom Balansu cieszę się niezmiernie! :D
 Wydaje mi się, a raczej jestem niemal pewny, że nagła zmiana statystyk spowodowana jest artem Feniksów. Tak jak niektórzy się obawiali - są zbyt podobne do Magicznych Ptaków. No cóż, ja się cieszę i trzymam kciuki za Furię, jeszcze 4 dni, zobaczymy! :)
Nie ciesz się przedwcześnie, bo wątpię żeby Furia przekroczyła magiczną barierę 40% głosów - magiczną, bo żadna z 3 opcji jeszcze tego nie zrobiła. Będzie to możliwe tylko jeśli 2 line-upy zjednoczą się ze sobą pod egidą jednego z nich. Śledzę bardzo uważnie zarówno zmiany w głosowaniu jak i komentarze pod nim i śmiem twierdzić, że najbardziej prawdopodobne jest połączenie się większości (ok. 2/3) zwolenników zarówno Balansu Ziemi jak i Siły Lasu pod wspólnym sztandarem tej drugiej, jako że Balans ma dużo więcej negatywnego elektoratu niż Siła, a sądzą, że właśnie negatywny elektorat będzie tu decydujący.

Ależ oczywiście, że się cieszę, bo Furia wyszła na prowadzenie. To jak w meczu piłki nożnej, ktoś wychodzi na prowadzenie strzelając gola, to się kibice cieszą, niekoniecznie ten ktoś musi wygrać. Po prostu bardzo bym chciał, a moja uciecha nie jest raczej dziwna, bowiem Furia od początku miała pewne trudności i przez większość czasu ludzie nie dawali jej szans, a tu proszę tada!


Po raz kolejny przypominam - to NIE SĄ arty z HoMM VII, tylko arty pochodzące w 90% z Kompendium Ashan, które mają służyć jako reference, żeby pokazać fanom z mniejszą wyobraźnią, jak coś może wyglądać...

Arty z HoMM VII to mają jednostki Przystani i Akademii. x]

NO WŁAŚNIE, dlatego napisałem artem, demokracja to taki cudowny ustrój, w którym wygrywa większość, a że jest wielu ignorantów to zazwyczaj wszelkie głosowania wychodzą kiepsko. Doskonale wiem, że to nie są arty z prawdziwego zdarzenia, tylko że wielu głosujących tak pomyślało i mamy wynik jaki mamy, a akurat w tym przypadku się z tego cieszę to już inna kwestia...


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Karti

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82

Zobacz profil
« Odpowiedz #500 : 21 Września 2014, 16:41:46 »
No i się zawiodłem :( Mam nadzieję, że następne dni wpłyną na korzyść balansu. Nie chciałbym, żeby furia wygrała. Czas pokaże.

Jest 24/37/39, tak więc iskierka nadziei ciągle wisi w powietrzu ;)


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #501 : 21 Września 2014, 17:02:08 »
Generalnie po krótkim rzucie oka, opcja 1 pt. Siła ziemi, od początku była u mnie skreślona. Poważny dylemat miałem z równowagą a furia, jednak do elfów bardziej pasuje mi szybka, agresywna partyzantka, toteż furia wygrała u mnie z tego względu. Mimo wszystko, brak latającego czempiona znacznie utrudnia oblężenia, i jeśli ludzie nie będą patrzeć jeno na artworki, to wygra równowaga... Ze względu na większą przydatności z silną jednostką latającą. Ale, jak na razie czekam do końca, i raczej głosu nie zmienię.


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #502 : 22 Września 2014, 00:24:15 »
Generalnie po krótkim rzucie oka, opcja 1 pt. Siła ziemi, od początku była u mnie skreślona. Poważny dylemat miałem z równowagą a furia, jednak do elfów bardziej pasuje mi szybka, agresywna partyzantka, toteż furia wygrała u mnie z tego względu. Mimo wszystko, brak latającego czempiona znacznie utrudnia oblężenia, i jeśli ludzie nie będą patrzeć jeno na artworki, to wygra równowaga... Ze względu na większą przydatności z silną jednostką latającą. Ale, jak na razie czekam do końca, i raczej głosu nie zmienię.
Jedno pytanie - dlaczego uważasz, że Furia Sylanny reprezentuje "szybką, agresywną partyzantkę" a pozostałe opcje nie? Nie znamy żadnych statystyk dotyczących ruchu czy inicjatywy (i innych) jednostek a informacje o ich zdolnościach są, co tu dużo mówić, szczątkowe.
Poza tym przecież wszystkie trzy opcje mają do dyspozycji jednostki z umiejętnością oplątania, co pozwala chronić jednostki strzelające i przeprowadzać ataki z tyłu, które zadają więcej obrażeń niż te od frontu.
Marzhin zapowiedział, że bez względu na to jaki line-up wybierzemy Sylwanem i tak będzie się grało ofensywnie.
Polecam Ci post jednego gościa z HC, który moim zdaniem przeprowadził bardzo trafną analizę wszystkich 3 line-up'ów - jutro podam link, bo teraz nie mogę znaleźć.


Wiadomość doklejona: 22 Września 2014, 12:57:51
Jest to analiza wszystkich opcji pod względem ich możliwości ofensywnych.
Tak jak zapowiedziałem podaje link do posta:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=40586&PID=1242976#focus



« Ostatnia zmiana: 22 Września 2014, 12:57:51 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #503 : 22 Września 2014, 17:03:08 »
Jeżeli ktoś dalej nie wie, na jaki line-up zagłosować w ciągu ostatnich 3 dni, to podaję Wam link do propagandy Kwasowego Smoka i niech balans będzie z Wami. 8)


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #504 : 22 Września 2014, 17:18:53 »
Cytuj
Furia Sylanny ma samą Rusałkę, a Siła Lasu nie ma ŻADNEJ.

Odpadają z miejsca u mnie za mówienie głupot, skąd oni wiedzą, że driada nie będzie latać? A może będzie? A może jelonek będzie majestatycznie przeskakiwał mury?


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #505 : 22 Września 2014, 17:37:00 »
Cytuj
Furia Sylanny ma samą Rusałkę, a Siła Lasu nie ma ŻADNEJ.

Odpadają z miejsca u mnie za mówienie głupot, skąd oni wiedzą, że driada nie będzie latać? A może będzie? A może jelonek będzie majestatycznie przeskakiwał mury?

-.-


Ok, a teraz wyobraźmy sobie jelenia, pospolitego jelenia występującego chociażby w Polsce. Takie stworzonko potrafi mocno przywalić, to prawda. Jest również bardzo szybkie i majestatyczne. Jestem także pewien, że wysoko skacze, albo raczej - skacze w dal, no ale ludzie

Czy cokolwiek mogłoby przeskoczyć taki mur? Zwłaszcza taki jelonek?


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #506 : 22 Września 2014, 17:45:07 »
Kappa disaproves

Jeśli tak pokraczne stworki jak kappa z h6, czy demony z h5 to potrafiły to ja nie widze problemu aby silny, magiczny jeleń nie mógł.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #507 : 22 Września 2014, 17:52:04 »
..................................
..................................
..................................
U nich przynajmniej sensownie to wyglądało, brał taki zwijał się w kulkę i przeskakiwał, a przy okazji zadawał obrażenia, więc nikt nie narzekał, a taki jelonek co? Podbiegnie pod mur i jakimś magicznym sposobem przeskoczy go jakby nigdy nic i po prostu opadnie na ziemię i zaatakuje?


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #508 : 22 Września 2014, 18:14:43 »
Cytuj
Dryads take on the image of the Treant that gave them birth. They are attached body and spirit to their progenitors. Both creatures will protect and support each other until their deaths.
Dryads can sing trees into shape to create tools, weapons and even buildings for their Elven relatives.

Skoro ma być drzewcopodobna i zżyta ze swoim towarzyszem, to raczej nie będzie latać.

BTW, elfy ashańskie oficjalnie dołączają do puli "elfów które ŚPIEWAJA DOMY". x]


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #509 : 22 Września 2014, 20:46:13 »
Obecnie mamy taki bilans

41% Furia Sylanny
26% Siła Lasu
33% Równowaga ziemi

Pięknie,  po prostu pięknie ;D


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Strony: 1 ... 31 32 33 [34] 35 36 37 ... 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.119 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry