Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 431891 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #135 : 14 Sierpnia 2014, 15:16:28 »
Możliwe jest też, że w kwestii sylvanu przyjdzie nam głosować na większość jednostek, myśle, że 2 z core (driada/duch i miecznik) 2 z elity (druid i łucznik) i 1 z championów (ent) będą ustalone, a reszta będzie podlegała głosowaniu, np. czy chcemy w elicie jednorożca, czy może jelenia, w core niedźwiedzia czy coś-tam. a z championów pewnie smoka czy inną bestię.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : 14 Sierpnia 2014, 16:13:25 »

Hadras, na HC i na AC możesz znaleźć coś, co wygląda na screen/art/visual test Cahira w innej pozie niż ta z artu, jak "ziewa".

A zresztą, znaj moją łaskę 8) - http://savepic.ru/5626273.png

Jej. :3
To co tu widzicie to zło w czystej postaci. Ta twarz i ten śmiech wyrażają tryumf nad pokonaną armią wroga i czerpaną z tego satysfakcję. Nie dajcie się zwieść, te stworzonka są stworzone by zabijać, a na dodatek są słodziutkie.  ^_^


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : 14 Sierpnia 2014, 16:17:19 »
Ej no bez jaj! Jako championi- skoro ma już być wybór -to niech będzie Ent i SMOK. Nie ma elfów bez porządnego, wielkiego, zielonego(a najlepiej złotego) smoka. Niech oni sobie odchodzą od smoków, ale Sylvanowy niech zostanie. Jeśli będzie głosowanie czy smok, czy coś tam, to nie martwię się tak bardzo, ale jeśli twórcy po prostu zrezygnują ze smoczusia uuuu....




IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #138 : 14 Sierpnia 2014, 16:54:32 »
Z heroworld.net:
http://www.heroworld.net/screenshot/h7/20140814-unit.jpg
Obawiam się, że jedynym gryfem w grze może być wersja dzika tej jednostki... Nowa Przystań dla mnie jest be. :D
NO c hyba, że ta laska będzie dosiadała gryfa... W co wątpię.


« Ostatnia zmiana: 14 Sierpnia 2014, 16:56:54 wysłane przez Wukashi » IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : 14 Sierpnia 2014, 17:02:07 »
Ta kobieta (kapłanka?) stoi równo w rzędzie z katapultą i balistą... Czyżby miała pełnić funkcję namiotu medyka?

Nie wiem natomiast, co wymyślić z tej babki miedzy kapelanem a konnym.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #140 : 14 Sierpnia 2014, 17:18:01 »
Ten ziewający cabir jest.....przeuroczy!! Uwielbiam go! Normalnie sama słodycz.

Co do heroesworld...
1. Zauważyliście, że wszystkie jednostki przystani poza wilkami i serafinami mają znak bądź herb Księstwa Wilka? 
2. Te panie na rzędzie elite units to raczej nie jeźdźcy gryfów- czyżby ze względu na to, że główna armia Iwana to ludzie z Księstwa Wilka sprawi, że gryfy nie zawitają w grze? No cóż, byłaby szkoda ale da się ją przełknąc. Za tego Cabira jestem skłonny wybaczy potencjalny brak gryfów.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #141 : 14 Sierpnia 2014, 17:23:37 »
Nie ma gryfów? A to zaskoczenie! No chyba, że tak jak wcześniej ktoś wspominał ta kobieta będzie dosiadać gryfa. W sumie nie najgłupszy pomysł. Oby to nie była tylko kolejna kapłanka/inna magiczna dziewoja.


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #142 : 14 Sierpnia 2014, 17:32:16 »
No z tego obrazka wynika, że gryfów nie ma, w końcu, byłoby to co najmniej dziwne gdyby na tym avatarku przedstawiającym jednostkę był jeździec, a nie gryf. Konny swoją drogą, w końcu to on walczy, ale jeździec gryfa mmm nie nie.
Zastanawia mnie co to za pani obok kapłana/inkwizytora. Jeśli ów kapłan robi za magiczną jednostkę, to kimże jest ta dama?
Wygląd Serafa mi się nie podoba. Jest ładny, ale nie w porównaniu do tego z H5 czy Serafina z H6, wolałem tamte zakapturzone aniołki, niż takie zakute łby.

W Akademii nie podoba mi się wygląd Dżina, o wiele bardziej odpowiadał mi ten z H5 (Te wielkie łapy XD) 
Najlepiej prezentuje się chyba Golem, jeśli chodzi o transformację z H5, to to jest coś/



IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

dnaflyer

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #143 : 14 Sierpnia 2014, 18:10:26 »
Akademia zapowiada się super. Ekran ich miasta wygląda świetnie, szkoda tylko, że nie będzie takich ekranów jak w V.

Za to Przystań strasznie nudna, ale ja w ogóle nie lubię tej frakcji, więc obiektywnie nie ocenię.  ;D Mi akurat Przystań z VI najbardziej się spodobała z tymi jednostkami prosto od Elratha ;)

Fajnie, że machiny wojenne wracają i co najważniejsze najprawdopodobniej każda frakcja będzie miała swoje własne. Te różne katapulty w VI bardzo mi się podobały.

Szczerze mówiąc to ja to bym chętnie jeszcze raz zobaczyła Sanktuarium, ale na to nie liczę.  ;)

Ale, że gryfów chyba nie będzie to dziwne. Przecież "Gryfy na wieki!"  :P


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : 14 Sierpnia 2014, 18:34:24 »
W końcu mi się udało zminingowac. x]

Te kobiety znajdujące się w elicie Heaven to "Watchers" - strażniczki, obserwatorki, czujki, nie mnie juz tłumaczyć. x]






IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #145 : 14 Sierpnia 2014, 18:40:40 »
Zamaskowana kobieta i kapłanka hmm.. Ktoś dobrze zauważył, że jedna pani stoi w szeregu z maszynami, czyżby "ludzka "skórka" do namiotu medyka? Z tego co widzę Ubi zostaje przy specjalnych broniach, ze względu na rasę, ale poszerza arsenał. To nie możliwe, aby nie było tu gryfów... Przecież w piątce wszedł balans "2 latacze"... Albo to jest rycerz gryfów, albo anielica? Gryfy odegrały za dużą rolę w tym świecie, aby je tak olać. Najprawdopodobniej to jeźdźczyni gryfa, bo to by nie miało sensu... Zwłaszcza, że KOBIETA w elicie, zabrzmiało seksistowsko, ale w rycerskim imperium kobieta w wojsku bez tak potężnego wierzchowca(który odwalałby za nią robotę) nie ma prawa bytu.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #146 : 14 Sierpnia 2014, 19:39:41 »
A więc jest szansa że te Panie będą jeździły na gryfach, jako jednostki z taktycznego pkt widzenia zwiadowcze. Albo będą dystansowe, a któryś z rycerzy piechoty dostanie skrzydeł.

Zwłaszcza, że KOBIETA w elicie, zabrzmiało seksistowsko, ale w rycerskim imperium kobieta w wojsku bez tak potężnego wierzchowca(który odwalałby za nią robotę) nie ma prawa bytu.

Dla takiej typowej kobieco, kobiecej kobiety, a nie takiej jak np. Brienne z Tarthu, pozostaje jeszcze magia. Choć tu raczej jest to typ wcześniej wymienionej Pani (wtedy jeździec), albo zostaje dystansowa jednostka.


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #147 : 14 Sierpnia 2014, 19:55:31 »
Właśnie, uwzględniłem wojowniczkę. Mamy już kapłana jako jednostkę czarodziejską i kapłankę jako medyka, wątpię aby na siłę upychano kolejną czarodziejkę. A wracając do taktycznego zastosowania gryfich obserwatorek... Tak, właśnie o czymś takim myślałem, oddział rekonesansowy, coś takiego(czego zabrakło w dzikich hordach, kiedy GRYF ZWIADOWCA miał PRZEDSTAWIĆ sytuację hord orków Alarykowi po zdaniu pierwszej misji).


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #148 : 14 Sierpnia 2014, 20:01:30 »
A po co gryfy?

W wywiadzie nie mówili o tym, że będziemy przechodzić misje jako Iwan Gryf, tylko, że każda z misji kampanii będzie opowieścią jednego z jego DORADCÓW. Po co więc gryf skoro wszystko wskazuje na to, że są to jednostki księstwa wilka? A skoro tak jest to znaczy, że jednym doradcą jest władca tegoż terytorium.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #149 : 14 Sierpnia 2014, 20:20:24 »
Jest też inna opcja a propos tych pań - chociaż w H5 Imperium było takie "tylko Światłość", tak od szóstki pokazywano, że wiele z ludźmi łączy też powietrze i Ylath. Może więc Kapłani reprezentują Światłość i np. leczą, błogosławią itp, natomiast te miłe panie po prostu trzaskają błyskawicami?

Inna opcja to właśnie laski dosiadające gryfów.

Ew. jedno z drugim, choć laska dosiadająca gryfa i trzaskająca błyskawicami to już chyba za dużo.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry