Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 11 12 13 [14] 15 16 17 ... 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 431879 razy)
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #195 : 16 Sierpnia 2014, 21:45:46 »
Pytam z ciekawości, dlaczego niektórzy cieszą się z braku globalnej rekrutacji??

To był chybiony pomysł, dzięki temu jeden bohater zbierał armię z całego królestwa bez jakiegokolwiek problemu. Dawało to głupią przewagę i strasznie denerwowało.


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #196 : 16 Sierpnia 2014, 21:52:47 »
Czy ja wiem , czy to było denerwujące. Moim zdaniem chyba lepiej jest tak jak było w Heroes 5 i będzie w Heroes 7 . Jest to mniej "sztucznie" , a poza tym lubię wypuszczać karawany !!! :)


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #197 : 16 Sierpnia 2014, 22:25:12 »
Cytuj
Cytat: Hunter w Dzisiaj o 21:17:33
Pytam z ciekawości, dlaczego niektórzy cieszą się z braku globalnej rekrutacji??

Napiszę tak...
Globalna rekrutacja w Heroes VI była bardzo wygodnym ale nienaturalnym i zbyt łatwym rozwiązaniem.
Tak samo strefy kontroli i ograniczona liczba surowców za bardzo ułatwiały rozgrywkę (nie wspominając o szybkiej komunikacji międzymiastowej  ;D).
Wyżej wymienione przeze mnie rzeczy za bardzo moim zdaniem spłycały rozgrywkę czyniąc ją za łatwą, prawie banalną (no chyba, że ktoś grał na trudnym, ja nie grałem na hardzie to nie wiem  :P).
Karawany są jak dla mnie wystarczającym udogodnieniem.
Jeśli chodzi o wybór jednostki legendarnej to też świetne posunięcie.
Niemiałbym nic przeciwko temu żeby wszystkie jednostki którymi pokierujemy miały inne opcje wyboru jak w Heroes 4.
Co zaś z szóstki przeniósłbym do siódemki to pojedynki z bossami.
Będę to powtarzał jak mantrę: te walki bardzo urozmaicały zabawę i wymagały wcześniejszego przygotowania.

Na koniec:
Tak Cabiry są słitaśne ale podejrzewam, że po przegranej walce z nimi zacznie się coś w stylu: "Te Cabiry nie są wcale takie słodkie jak mogłoby się wydawać"   ;)


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #198 : 16 Sierpnia 2014, 22:32:35 »
Cabiry zawsze będą słodkie, i może waleczne  ;) .
Co do wyboru czempiona to jest dobry pomysł. Ale ja raczej będę grał Akademią i waham się czy wybrać tytanów czy ptaki . Grafiki ptaków są ładne , ale na polu bitwy wyglądają jakoś tak ...niewyraźnie .
Ale zobaczy się jakie jednostki będzie miał Sylvan i Loch ( O ile i oby wygrają )


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #199 : 16 Sierpnia 2014, 22:50:21 »
Jeśli w następnym głosowaniu będzie Loch vs Inferno to wybiorę Loch.
Demony mi jakoś do tych obrad nie pasują...
Chociaż jakby to Inferno wygrało to może pociągnęliby w grze wątek Raelaga jak stał się Agraelem i przystał na służbę do Kha Beletha.
Za to jak ktoś słusznie zauważył może być ciekawie gdy do obrad dołączą przy jednym stole dwie elfickie frakcje.


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #200 : 16 Sierpnia 2014, 22:54:39 »
W pełni popieram Niebieskookiego Smoka. Dwie elfickie frakcje .
Mam jeszcze 2 małe pytanka  :
Najpierw były elfy z Irolanu ,a potem powstały mroczne elfy.
1.Czy Elfy z Lochu i z Sylvanu wzajemnie się nienawidzą ?
2. Dlaczego się tak podzielili ?


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #201 : 16 Sierpnia 2014, 23:01:59 »
Mam jeszcze 2 małe pytanka  :
Najpierw były elfy z Irolanu ,a potem powstały mroczne elfy.
1.Czy Elfy z Lochu i z Sylvanu wzajemnie się nienawidzą ?
2. Dlaczego się tak podzielili ?

Ad. 1. Raczej nie pałają do siebie wzajemną miłością  :)
Ad. 2. Jak jesteś ciekawy dlaczego tu masz wszystko:
http://www.tawerna.biz/czytaj_artykul_246_ashan.html
Patrz rok 528 RSS: Secesja Tuidhany. Tam wszystko jest ładnie wyjaśnione  ;)


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #202 : 16 Sierpnia 2014, 23:06:12 »
Ale, ale... Inferno. :(

Przecież już będą jedne elfy...

Jestem smutny, a na dodatek w mniejszości, bo wolę demony przez co jestem smutny. :(


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #203 : 16 Sierpnia 2014, 23:15:34 »
Ja też bardzo lubię inferno i długo się zastanawiałem co bym wybrał . Loch czy Inferno. Ale ostatecznie wybrałem Loch. Wszyscy mówią że Heroes 6 to nieudana część ( choć mi się podoba ), więc pragnę zobaczyć Loch w udanej  :) . Spokojnie , Inferno to kultowa frakcja w Heroes tak jak Przystań i Nekropolia więc nie sądzę , żeby ubi nie znalazło miejsca na ten zamek w dodatku .Inferno wróci do Heroes 7 pewnie z jakąś ważną misją uratowania całego Ashan ( albo z planem zniszczenia lub zapanowania nad Ashan )  :). A jak przegrałby Loch ? Nie sądzę żeby to właśnie ten zamek pojawił się w dodatku ( Bo jak będzie tak jak z H6 , 2 małe DLC i pełnoprawny z nową frakcją to nie będzie znowu Loch , lecz pewnie Inferno )

A poza tym Ubisoft obiecał powrót hydr   ;D ;D ;D ;D


IP: Zapisane
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #204 : 17 Sierpnia 2014, 01:59:15 »
Znalazłem takie coś:

"W owym czasie (nie wiemy kiedy dokładnie), zniknęły nie tylko w Imperium wszystkie magiczne istoty, którym źródłem życia była energia z dominium ich smoczych rodzicieli. Wtedy wszelkie półboskie stworzenia, namtaaru, ajglaje, oraz słoneczne rumaki przestały istnieć. Nie wiadomo czy było to związane z czwartym zaćmieniem, kryzysem wiary i ekonomii, czy innym wydarzeniem (duże prawdopodobieństwo, że jest to związane z upadkiem domu Sokoła - czyt. „Ostatni lot sokoła”)"

To własnie mniej więcej wydarzenia H7, a skoro widzieliśmy, że nie ma już ani blasków chwały ani słonecznych koników, to namtaru też pewnie nie będzie i chwała Bogu, wolę innego drugiego czempiona do wyboru w nekro niż namtaru, która nie pasowała do tego miasta. Szkoda tylko gryfów - kultowej jednostki serii, ale jednocześnie ciekaw jestem obserwatorek.


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #205 : 17 Sierpnia 2014, 09:47:13 »
Cóż na Fortecę i Inferno bym w dodatkach nie liczył. Gdzieś chyba powiedzieli, że te frakcje jeśli przegrają to się nie pojawią w grze. Trochę szkoda bo to znaczy, że zrobią dwa mini dodatki z kilkoma zaklęciami, artefaktami, krótką kampanią o jakimś "legendarnym herosie" i zabiorą się za ósmą część. Przydałaby się jedna część, w której dadzą wszystkie frakcje dotychczas wprowadzone. Będziemy mieli 6, mogliby pozostałe 3 dodać w dodatkach.
Gameplay obejrzałem i nic w sumie z niego nie wynika. Ot dodali kilka nowości, jest więcej zasobów. Wodotryski aż się rzucają w oczy. Ale zobaczymy czy Ubi pomyśli i w ustawieniach pojawią się opcje powyłączania tych wszystkich kamer przed bitwami, animacji pasków exp itp. Gra się strasznie dłuży przez to. A grę kupię jak już wszystkie dodatki powychodzą i przestaną w grze grzebać a okaże się, że ma ona jednak coś ciekawego do zaoferowania. Jak narazie to grafika mi trąci szóstką.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #206 : 17 Sierpnia 2014, 11:26:55 »
Cytuj
Cóż na Fortecę i Inferno bym w dodatkach nie liczył. Gdzieś chyba powiedzieli, że te frakcje jeśli przegrają to się nie pojawią w grze.

Nie, twórcy powiedzieli, ze te rasy nie znajdą się w DLC niedługo po launchu gry!! Co nie oznacza, że nie będzie ich wcale, mogą dodać te nacje, np. po roku, jak zobaczą czy się gra sprzedaje itp itd.


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #207 : 17 Sierpnia 2014, 12:33:08 »
Paczka pytań . ;D

Przepraszam za mój brak wiedzy  ;D , ale czym różni się DLC od dodatku ?
Tym że DLC jest mały i niedużo wprowadza ?
Wiadomo coś o Twierdzy , Nekropoli i klasach bohaterów ?
Czy powrócą smoki ? ( np. do Nekro Kościany Smok )  ;D

Wiadomość doklejona: 17 Sierpnia 2014, 12:47:49
I jeszcze . Czy do Heroes 5 da się przenieść modele jednostek z Heroes 6 ? ( i animacje oczywiście )


« Ostatnia zmiana: 17 Sierpnia 2014, 12:47:49 wysłane przez flapdzak » IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #208 : 17 Sierpnia 2014, 13:18:23 »
Cytuj
Nie, twórcy powiedzieli, ze te rasy nie znajdą się w DLC niedługo po launchu gry!! Co nie oznacza, że nie będzie ich wcale, mogą dodać te nacje, np. po roku, jak zobaczą czy się gra sprzedaje itp itd.

Jakoś po szóstce nie wierzę w ich zbytnią hojność. 6 ras w podstawce to i tak dużo jak na Ubisoft.

DLC od dodatku różni się tym, że odblokowuje się to kodem a sama gra pliki posiada po ściągnięciu odpowiedniego patcha. DLC może być obszerniejsze od dodatku ale zwykle nie jest. Ot twórcy walną krótką kampanię, dwie czy trzy nowe mapki, jakieś artefakty i wypuszczają za określoną kwotę. Nie pamiętam ile to kosztowało przy H6.

Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia. W siódemce elfy (które wygrają na 100%) jak z ich opisu wynika mają być mistrzami walki z ukrycia, czy szybkiego ataku i ucieczki, zasadzek, pułapek i innych tego typu. Trochę mi to podpada pod Mroczne Elfy z szóstki. Wiadomo oczywiście, że ludzie zagłosują na Loch w drugiej ankiecie co doprowadzi do dwóch frakcji, bazujących na tym samym. Ciekawi mnie jak to rozwiążą. Bo Loch na pewno będzie znów opierał się na niewidzialności, skrytobójstwie, klątwach i truciznach. W końcu od piątej części tak jest.
Obawiam się, że dwie rasy łudząco podobne i opierające się na tym samym mogą stać się nudne.


« Ostatnia zmiana: 17 Sierpnia 2014, 13:28:22 wysłane przez Miker » IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #209 : 17 Sierpnia 2014, 13:55:23 »
Paczka pytań . ;D

Wiadomość doklejona: [time]17 Sierpień 2014, 12:47:49[/time]
I jeszcze . Czy do Heroes 5 da się przenieść modele jednostek z Heroes 6 ? ( i animacje oczywiście )

Emm nie sądzę, a nawet sądzę, że na pewno nie.

Paczka pytań . ;D
Przepraszam za mój brak wiedzy  ;D , ale czym różni się DLC od dodatku ?
Tym że DLC jest mały i niedużo wprowadza ?

Tak jakby. DLC miałeś przy 6, np Danse Macabre, a dodatkiem były Cienie mroku, więc to pasuje do Twojej definicji.

Wiadomo coś o Twierdzy , Nekropoli i klasach bohaterów ?
Czy powrócą smoki ? ( np. do Nekro Kościany Smok )  ;D

Na stronie UBI, ani w przeciekach się nic nie pojawia na temat tych dwu zamków. Jeśli zaś idzie o jednostki, to championi podobno będą wybierani przez nas. Więc może i będzie smok.


Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia. W siódemce elfy (które wygrają na 100%) jak z ich opisu wynika mają być mistrzami walki z ukrycia, czy szybkiego ataku i ucieczki, zasadzek, pułapek i innych tego typu. Trochę mi to podpada pod Mroczne Elfy z szóstki. Wiadomo oczywiście, że ludzie zagłosują na Loch w drugiej ankiecie co doprowadzi do dwóch frakcji, bazujących na tym samym. Ciekawi mnie jak to rozwiążą. Bo Loch na pewno będzie znów opierał się na niewidzialności, skrytobójstwie, klątwach i truciznach. W końcu od piątej części tak jest.
Obawiam się, że dwie rasy łudząco podobne i opierające się na tym samym mogą stać się nudne.

Mroczne elfy podobne do Elfów leśnych? C

Mroczne, czyli Loch, mogą się skupiać mocno na magii, jak w H5, H3, H6, natomiast leśne na walce z ukrycia/kontrataku/partyzantki/odległości.

Z twojej teorii wynika, że w H3 i w H5 też nie powinno być tych dwóch ras obok siebie. W H3 był Bastion, dobry na atak z dystansu, dobry na szybki atak - miał sporo inicjatywy, w H5 Sylvan oparty na tej samej koncepcji. Pierwszy raz słyszę, że mroczne elfy miały by być podobne do tych z Irrolanu. Poza uszami ciężko dopatrzeć się podobieństwa.


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Strony: 1 ... 11 12 13 [14] 15 16 17 ... 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry