Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 28 29 30 [31] 32 33 34 ... 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 431394 razy)
Vusapion

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Zobacz profil
« Odpowiedz #450 : 15 Września 2014, 18:47:44 »
Mam pytanie do osób, które zapoznały się z lekturą 10-cio letniej wojny (część II). I są tam pewne zgrzyty pomiędzy tymi którzy popierają Ivana i tymi którzy popierają Seamusa.
Mianowicie chodzi o informatora Ivana, gdyż ten został poinformowany przez pana X o miejscu pobytu Jezbeth, lecz nie chciał podać jego tożsamości.
Według mnie tą osobą może być Kirył, ale chce skonfrontować to z innymi propozycjami.

Swoją drogą ciekawie wymyślili zbliżające się zakończenie panowania  dynastii Sokoła i objęcie tronu przez Gryfa (pojedynek Ivana z Amilcarem)

"Chciała zaklęcia rzucać
Więc ręce odjął jej
Chciała do piekła lecieć
Więc skrzydła odjął też
O życie błagać zaczęła
Więc wyjął swój miecz
Obiecała żoną jego być
A on zamachnął się
I głowę odjął jej
By życia jej nadszedł kres..."


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #451 : 15 Września 2014, 21:17:22 »
Na HC pojawił się post z info rzekomo napisany przez pracownika Limbicu - niestety nie wiadomo czy to konto to nie fake:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=40444&PID=1240664#focus
Informacje z tego linku w skrócie przygotowane przez Nerevara z Kwasowej Groty:
- Drzewce z Siły będą mieć wyższą obronę niż atak i przeciętną inicjatywę
- Drzewce z Równowagi będą mieć przeciętną obronę i inicjatywę, niższy atak ale więcej zdolności
- Drzewce z Furii mają najwyższe statystyki ale najmniej zdolności.
- Siła poświęca mobilność na rzecz wyższego ataku
- Równowaga opiera się na zdolnościach jednostek i mobilności
- Furia bazuje na wysokiej inicjatywie i obrażeniach kosztem mobilności i zdolności
- Za miesiąc głosowanie na jednostki Twierdzy
- W jednej z opcji będą Behemoty, Ptaki Gromu się nie pojawią, ma za to być czempion związany z wodą (który będzie dominował w bitwach morskich).

Jeśli to prawda to powinno być też głosowanie na jednostki Nekropolis, żeby było sprawiedliwie.
Cieszę się, że będą do wyboru Behemoty, ale dlaczego tylko w jednym line-upie, a nie dwóch - obawiam się, że ludzie zagłosują na to zestawienie tylko ze względu na Behemota, choć pozostałe opcje będą miały fajniejsze jednostki niż ta z Behemotem.
Co do głosowania to po tych informacjach waham się między Siłą Lasu a Idealnym Balansem Ziemi.
Btw zgodnie z moją wcześniejszą analizą IBZ znów wyszło na prowadzenie kosztem SL.
Aktualny stan głosowania:
Siła lasu - 26%, Idealny Balans Ziemi - 38%, Furia Sylanny - 36%.


« Ostatnia zmiana: 15 Września 2014, 21:25:23 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Acid Dragon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #452 : 16 Września 2014, 00:30:39 »
Pozwolę sobie na drobną propagandę. Po nowych informacjach, jakie dostaliśmy od pracownika Limbicu (myślę, że brak zaprzeczenia - póki co - ze strony Marzhina, stałego bywalca HC jest wystarczającym dowodem, że post jest autentyczny) spisałem 8 powodów, dla których warto głosować na "Doskonałą Równowagę Ziemi".

(link usunięty ze względu na nowe informacje na temat autentyczności postu "pracownika Limbicu")

Opracowanie jest jednostronne (dlatego nazywam je propagandą), ale wydaje mi się, że wciąż lepsze niż argumenty w stylu "nie głosujcie na Feniksy, bo spalą nam las" :P.

I jeszcze odpowiedź na dla Vuasapiona:

Mam pytanie do osób, które zapoznały się z lekturą 10-cio letniej wojny (część II). (...)
Mianowicie chodzi o informatora Ivana, gdyż ten został poinformowany przez pana X o miejscu pobytu Jezbeth, lecz nie chciał podać jego tożsamości.
Według mnie tą osobą może być Kirył, ale chce skonfrontować to z innymi propozycjami.
Kilka osób faktycznie podejrzewa Cyryla (wolę poprawne tłumaczenie jego imienia, niż wymysł polskiego tłumacza), ale tak naprawdę na chwilę obecną nie ma to znaczenia. Iwan nie zdradziłby swego informatora, nawet gdyby to był sam Kha Beleth. Na tym polega rycerskie słowo honoru.


« Ostatnia zmiana: 16 Września 2014, 12:09:36 wysłane przez Acid Dragon » IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #453 : 16 Września 2014, 00:56:55 »
Pomijając fakt, że ubolewam nad przegraną naszych krasnoludzkich przyjaciół, to swój głos na jednostki Sylvanu oddałem na Doskonałą Równowagę Ziemi. Dlaczego? Wydaje mi się, że żadne inne miasto nie kojarzy się z równowagą, jak właśnie Sylvan, natura to na swój sposób równowaga, wystarczy wspomnieć ekosystemy z otaczającego nas świata. Wiem, że nie jest to argument wszech i wobec przesądzający wybór, ale ja tak do tego podszedłem.
Jednak, gdybym ja miał robić tego typu ankietę, to bym raczej wypisał propozycję jednostek na danych poziomach i w zależności od tego, które mają największą popularność na danym segmencie, to te bym wrzucił do gry. W sytuacji, gdzie np. Enty mogłyby się pojawić i pośród czempionów, oraz elity, to wystarczyłoby zrobić dodatkowe głosowanie, które by rozstrzygało problem, gdyby zakwalifikowały się tu i tu. Aczkolwiek, to nie miejsce na taką rozkminę, a pomysłu na wybieranie już nie zmienimy.
Co by nie było, czekam na dodatek z krasnalami. :) I oczywiście, Loch ma się pojawić od ręki w podstawce. ;)


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Vusapion

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Zobacz profil
« Odpowiedz #454 : 16 Września 2014, 01:18:08 »

Dzień IX      Godzina      Siła Lasu      Równowaga Ziemii      Furia Sylanny

   13            13.00             38%                  36%                        26%

   14            00.00             34%                  37%                        29%                 

   15            00.00             28%                  36%                        36%

   16            00.00             25%                  39%                        36%



Czy Siła Lasu zdoła się jeszcze podnieść?


IP: Zapisane
Czarownik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #455 : 16 Września 2014, 09:53:52 »
Ja głosowałem na Doskonałą Równowagę Ziemi. Feniksy pasują, o czym przekonały mnie Heroes 4. Dla mnie natura powinna mieć możliwość adaptacji, to jest przechodzenia między ofensywnym, a defensywnym stylem. Nie obrażę się, jeśli wygra Siła Lasu, ale obrażę się jak wygra Furia Sylanny. :P


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #456 : 16 Września 2014, 11:04:08 »
Mam nadzieję, że masz rację Acid - co do tych informacji oczywiście, bo ja wolę Siłę Lasu. :P
Jak już kiedyś wspomniałem Feniks wcale nie musi płonąć - on tylko odradza się w ogniu. Mahrzin mówił, że ulepszony ma wyglądać jak Księżycowy Feniks z H6. To oznacza, że nieulepszony będzie wyglądał inaczej. Ja wyobrażam sobie go w ten sposób:
http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/fe/f1/5d/fef15d0a380a32cbb471d7e77254fca2.jpg
A tu tematy muzyczne z Przystani i Sylwanu - jest też z Akademii, ale niedokończony, więc nie wrzucam.
Przystań:
https://soundcloud.com/might_and_magic/h7-hope-for-green-falls
Sylwan:
https://soundcloud.com/might_and_magic/heroes-vii-the-elven-coronation-sylvan-faction-theme
Wczoraj wrzucili też plakat w wysokiej rozdzielczości z miastem elfów w tle. Moją uwagę przykuł latający stwór w prawym górnym rogu - ktoś ma pomysł co to może być?

Kliknij prawym żeby powiększyć. ;)


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #457 : 16 Września 2014, 11:05:26 »
Całkowicie popieram Acida, z punktu widzenia fana, który szczególnie ceni sobie części robione przez 3DO, druga opcja jest IMO jedyną słuszną - możemy otrzymać właśnie taką frakcję "w starym stylu", różnorodną, "kolorową" - Feniksy siłą rzeczy nie mogą być zielone :P


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #458 : 16 Września 2014, 11:52:14 »
Mahrzin dementuje informacje o głosowaniu na line-up Orków:
"posted September 16, 2014 05:25 AM       
The Stronghold line-up will definitely not be open to vote...
Eugene Xaar's "info" comes from the depths of his own imagination."
źródło: http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=40444&PID=1241028#focus
Czyżby tamten post od Limbicu to rzeczywiście fake? :huh:
I dlaczego Mahrzin twierdzi, że  informacja o głosowaniu pochodzi od Eugene Xaara?
Przecież autor postu od niby-Limbicu ma nick Info-services, a Eugene ma konto na HC pod swoim nickiem.


IP: Zapisane
Vusapion

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Zobacz profil
« Odpowiedz #459 : 16 Września 2014, 11:54:49 »
Hex

Wyglądem przypominający smoka, chociaż bardziej wielką jaszczurkę. Skrzydła ma bez łusek, podobne do tych jakie mają nietoperze (ale smoki w HOMM VI również łusek nie miały). Jednak zwróciłem uwagę na złowrogi wzrok tego kapitana elfickiego w kierunku tego stwora, więc może ten stwór nie pochodzi z lasów Irollan, a przynajmniej nie jest przyjaźnie nastawiony. Nie widać go zbyt dobrze, więc trudno wyciągać jakieś daleko idące wnioski, poza tym ten plakat nie musi być dostosowany całkowicie do świata HOMM.


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #460 : 16 Września 2014, 11:57:28 »
Niestety okazało się, że to fake. :(
Oto dementi Mahrzina:
"posted September 16, 2014 05:45 AM
I had actually missed that post.
My deepest apologies to Eugene Xaar, as I had only seen him quote "Info-Services" before, I thought he was the one making things up. Really sorry about that, mate!

But yeah, as far as I can tell, this Info-services person is not affiliated to either Ubisoft or Limbic. Is he was, he wouldn't be spreading inaccuracies and promise things that were never ever planned... If he was, he wouldn't hide his identity either. Developers can come and engage the community if they wish to do so, as long as they don't leak unannounced stuff."
źródło:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=40444&PID=1241046#focus


IP: Zapisane
Acid Dragon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #461 : 16 Września 2014, 12:08:11 »
Indeed, najwyraźniej nie możemy polegać na tamtym info. Marzhin zwyczajnie go nie zauważył i dlatego nie zdementował wcześniej.

Mimo iż większość z punktów mojej małej "propagandy" jest dalej aktualna, to jednak póki co usuwam link. Przepraszam, jeśli kogoś wprowadziło to w błąd. Dla wyjaśnienia - punkty odnośnie tego iż Równowaga będzie miała najwięcej umiejętności i najwyższą mobilność mogą nie być prawdziwe. Tego jeszcze nie wiemy.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #462 : 16 Września 2014, 13:12:27 »
Moją uwagę przykuł latający stwór w prawym górnym rogu - ktoś ma pomysł co to może być?
Kliknij prawym żeby powiększyć. ;)
Przecież To najzwyczajniejszy Smok o ile mnie wzrok nie myli :P


IP: Zapisane
Acid Dragon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #463 : 16 Września 2014, 13:17:54 »
Też tak myślałem - do czasu ogłoszenia, że Smoki w Sylvan nie latają. Ale na Feniksa też to nie wygląda.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #464 : 16 Września 2014, 14:41:22 »
Też tak myślałem - do czasu ogłoszenia, że Smoki w Sylvan nie latają. Ale na Feniksa też to nie wygląda.
O kurde :D
To się sprawy skomplikowały ;P Trudne sprawy :D

Być może autor obrazu się nieco "zapędził" i to "coś" jest tylko zapełnieniem pustego pola :P

Acid...chyba, że to Ty. Przyznaj się ;)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 28 29 30 [31] 32 33 34 ... 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry