Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 51 52 53 [54] 55 56 57 ... 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 431911 razy)
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #795 : 06 Listopada 2014, 22:11:55 »
Co do ukrywania wyników, to cóż, poniżej ok. 1min zabawy z kodem strony:

Wystarczy wyrzucić opcję pobierania wyników i ich wyświetlania (albo co najmniej wyświetlania), ramkę usunąłem tylko i wyłącznie dlatego, że tam jest też kółko, w którym wyświetlają się wyniki. Nie wiem więc nad czym tak zawzięcie pracuje Limbic. Chyba że ich programiści nie umieją prostych zmian w kodzie strony wprowadzić... <lol>


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Vusapion

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Zobacz profil
« Odpowiedz #796 : 06 Listopada 2014, 23:56:14 »
Bez weryfikacji głosów na kilkanaście minut przed końcem do drugiej rundy wchodzą Ostrze z Cieni (36%) oraz Tarcza ciemności (33%). Nie sądzę, żeby po odsiewie fałszywych głosów coś się zmieniło.
Mam nadzieję, że opcja pierwsza wygra i nie będzie troglodytów, którzy dość mocno mi nie leżą, a Krwawe dziewice i Bezimienni są tym co mnie skłoniło do głosowania na ten line-up i prawdziwi Zabójcy atakujący z cienia to jest to, chociaż chętniej widziałbym tam jeszcze Stalkera zamiast Obserwatora i Meduzę za Jednorożca, bo zawsze lepiej mieć 2 strzelców, ale mimo wszystko pierwsza opcja najlepiej mi pasuje. Jest tu najmniejszy zwierzyniec, który jakoś odpycha mnie od lochu, chociaż w Heroes 3 był moim ulubionym (po Bastionie) zamkiem.  Szkoda, że nie doczekałem się w żadnym line-upie Bezimiennego jako czempiona, bo przed głosowaniem muszę przyznać, że głównie na to czekałem, ale Hydra wygląda ładnie i może być ciekawą jednostką, ale w 90% pewnie grając Lochem będę wybierał Czarnego Smoka, może lepiej, że nie musi konkurować z Aniołem Malassy, bo trudno byłoby mi się zdecydować na któregoś z nich.

Ładne obrazki pokazali, szczególnie ten z jeziorkiem otoczonym przez góry wygląda dobrze, chciałbym tylko, żeby panel sterowania nie był taki drewniany w grze, bo wygląda źle i dość prymitywnie w porównaniu z tym co mieliśmy w poprzednich częściach.

Miasto Sylwanu będzie i tak ładne, ale zagłosowałem na sanktuarium, chociaż drzewo też prezentuje się bardzo ładnie, może nawet lepiej, ale tak jak było już wspomniane w 2D to może wyglądać nie za bardzo. Tutaj już wiadomo, że wygra drzewo i będzie tak samo jak w przypadku głosowań na frakcję, czy też figurkę, gdzie sytuacja po pierwszym dniu się ustabilizowała i tylko z kosmetycznymi zmianami było na końcu. 


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #797 : 07 Listopada 2014, 08:13:59 »
Stało się. Pierwszy tydzień głosowania na line-up już za nami. Dziś poznamy zwycięzców  :yahoo:. Szczerze liczę, że sytuacja będzie taka jak teraz, a mianowicie : Do kolejnego głosowania przechodzi :
-Ostrze z Cieni
-Tarcza Ciemności
Co do miasta Sylvan. Drzewo -Piękna standardowa opcja.
Sanktuarium - Super! Ja oddaję głos na Leśne Sanktuarium. Dlaczego? Piękny ekran miasta i tak jak moi "przedmówcy" uważam, że możliwe jest, aby trochę źle byłoby ustawiać budynki. Ale nieważne. Obie opcje są genialne i co wygra, będę się cieszył. ;D.
Myślę, że powinni jeszcze jakoś te wyglądy w grze mniej artystycznie narysować. Nie wiem jak jest w Przystani, ale nie kojarzę, aby tam był jakiś taki wygląd strasznie dokładny. Pamiętacie Akademię?

Wygląd prosty, ale i dokładny. Po prostu piękny.Wygląd Sylvanu jest taki "przepełniony" (szczególnie drzewko )

PS. Czy to drzewo lata?  :D ( opcja nr. 2)


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #798 : 07 Listopada 2014, 09:02:19 »
Wystarczy wyrzucić opcję pobierania wyników i ich wyświetlania (albo co najmniej wyświetlania), ramkę usunąłem tylko i wyłącznie dlatego, że tam jest też kółko, w którym wyświetlają się wyniki. Nie wiem więc nad czym tak zawzięcie pracuje Limbic. Chyba że ich programiści nie umieją prostych zmian w kodzie strony wprowadzić... <lol>
Mam tutaj fajną odpowiedź Kimmundiego na ten teamt szczególnie proszę o poczytanie 2 części:
Cytuj
Don't worry, we are mature enough not to take it personally, and we'll keep doing new votes However it's really time-consuming to check a huge number of vote, that's what's disappointing, we waste time on this when we already don't have enough time to do what we'd like to do
Mój komentarz odnośnie całej sytuacji z głosowaniem? A nie mówiłem! Ponownie ostatnie dwa dni to był epicki trolling Ubilim i normalnych graczy przez garstkę ludzi którzy natworzyli multi i wpłynęli na wyniki głosowania, teraz nawet gdy przeglądam komenty pod głosowaniem odkryłem 5+ multi które się wsypały swoją żarliwością.


IP: Zapisane
Nexxurio

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Zobacz profil
« Odpowiedz #799 : 07 Listopada 2014, 14:41:59 »
Serce me boleje, w oczach czuję łzy że, wygrała tarcza a nie kielich krwi.


IP: Zapisane
SzybciorPL

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #800 : 07 Listopada 2014, 17:01:54 »
No proszę Tarcza przegrała :| . Może w sumie dobrze. Teraz zostało głosować na Twarze :) https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/vote-for-the-dungeon-line-up-second-round


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #801 : 07 Listopada 2014, 17:23:42 »
Możecie wierzyć lub nie, od razu wiedziałem, co jest na rzeczy - wystarczy spojrzeć na jeden z moich poprzednich postów. Po trzech dniach głosowania mniej więcej takie właśnie były wyniki a potem działy się cuda-wianki. Twarze zaczęły tracić. Ostrze zaczęło nieznacznie zyskiwać a Tarcza pięła się w górę jak szalona, co było dla mnie nielogiczne.
Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony końcowym rezultatem. ;D


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #802 : 07 Listopada 2014, 17:42:08 »
Wygląda jednak na to iż Ubi wyciągnęło nauczkę z Sylvanu i monitorowali sytuację żeby nie doszło do takiego bajzla jak ze wspomnianym wyżej przykładem(ciekawostka może by raz jeszcze zrobili odsiew lub zapodali II rundę dla 2 opcji czyli Furii i Balansu).

Co do głosowania nad motywem miasta Sylvanu to wybrałem Leśne Sanktuarium ponieważ jeśli elementy i grafika będą w mieście 2D to dla mnie lepiej będzie to wyglądało aniżeli takie mało animowane drzewo z H5(oczywiście w Nivalowskim Herosie to wyglądało fajnie). Model en również pozwoli na dokładne rozmieszczenie budynków rekrutacji i ciekawe tekstury a przy drugiej opcji wszystko musi być doklejone do drzewa bądź pływać w stawie wokół niego żeby tworzyć spójną całość.

Edit: Hex szkoda, rozumiem że lex retro non agit ale według mnie wtedy było by sprawiedliwiej i byłaby szansa ocalić nieszczęsny Sylvan z braku porządnego latacza.


« Ostatnia zmiana: 07 Listopada 2014, 17:50:48 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #803 : 07 Listopada 2014, 17:45:26 »
Wygląda jednak na to iż Ubi wyciągnęło nauczkę z Sylvanu i monitorowali sytuację żeby nie doszło do takiego bajzla jak ze wspomnianym wyżej przykładem(ciekawostka może by raz jeszcze zrobili odsiew lub zapodali II rundę dla 2 opcji czyli Furii i Balansu).
Przykro mi, że muszę rozwiać Twoje nadzieje, ale Kimmundi i Ubi-Nox dementowali już kilkukrotnie w komentarzach pod głosowaniem możliwość 2-giej rundy dla line-upu Sylwanu. :(


IP: Zapisane
Vusapion

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Zobacz profil
« Odpowiedz #804 : 07 Listopada 2014, 18:07:37 »
Tysiąc Twarzy Malassy zostało prawidłowo przywrócone i ogromna szansa na to, że wygrają, bo już mają prawie dwukrotną przewagę, a w głosowaniach pomiędzy dwoma koncepcjami jak się wynik po pierwszym dniu ustabilizuje tak już będzie do końca, co pokazały wszystkie wcześniejsze głosowania.

Całkowicie nie  miałem racji, a może tylko sobie wmawiałem to, że sytuacja prawdziwa jest prawie taka sama, jak zakończyła się wczoraj, bo chciałem żeby wygrała opcja pierwsza i tak by pewnie było, gdyby do drugiej rundy wszedł 1 i 3 line-up. Szkoda, ze wygrywają Twarze Malassy, ale bardziej ciekawe jest to, że osoby głosujące na defensywny styl robią największe przekręty (tak było w wyborze Sylwanu i teraz).


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #805 : 07 Listopada 2014, 18:32:33 »
Jestem gotów zaryzykować stwierdzenia, że na Tarczę głosowały osoby, które chciały zbojkotować Loch. Owszem, z pewnością są osoby, które chciałyby podkręcić miasto delikatnie pod styl defensywny, ale to zdecydowana mniejszość. Najwidoczniej osoby, którym nie przypasowała wygrana niewolniczego miasta postanowiły tak wyrazić swoją niechęć i pogardę.


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Nexxurio

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Zobacz profil
« Odpowiedz #806 : 07 Listopada 2014, 18:34:21 »
Serce me na nowo jest uradowane, gdyż puchar w zwycięskim pokazał się składzie.


IP: Zapisane
Karti

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82

Zobacz profil
« Odpowiedz #807 : 07 Listopada 2014, 18:46:55 »
A więc udało się i cieszę się z tego wielce :) Też coś mi się nie podobało, gdy nagle twarze zaczęły tracić tyle % na rzecz tarczy. Niech się cheaterzy schowają głęboko ;) Liczę na zwycięstwo twarz w drugiej rundzie (i tak też się zapowiada) ;)


IP: Zapisane
Nexxurio

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Zobacz profil
« Odpowiedz #808 : 07 Listopada 2014, 19:13:46 »
Nie wiem czy wiecie(pewnie tak) ale można sprawdzić wygląd, opis i umiejętności ulepszony jednostek przystani. Aby to zrobić musicie kliknąć na miniaturkę danej jednostki. Włączy wam się opis, wygląd, umiejętności itp. Aby zobaczyć info o ulepszeniach musicie kliknąć na strzałkę w górę w prawym górnym rogu na animacji jednostki.


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #809 : 09 Listopada 2014, 02:14:49 »
Ostatni dzień głosowania na ekran Sylvanu. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że wygra sentyment do piątki, niż zdrowy rozsądek. No cóż, wspominałem kilkakrotnie, że los Sylvanu jest mi dość obojętny, ale nie jestem w stanie uwierzyć, że fani są zapatrzeni w poprzednie wizje. :|
Ciekawi mnie aż jakie wizje nam dostarczy Limbic dla Lochu. Czyżby znowu coś rodem z Heroesa V i 'coś nowego', czy może tym razem inaczej to rozegrają? Zobaczymy, tymczasem jeszcze 5 dni do końca drugiej tury tury głosowania na line-up Lochu. Wygrywa MALASSA'S THOUSAND FACES z 65% głosów. :3 Sweet!


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Strony: 1 ... 51 52 53 [54] 55 56 57 ... 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry