Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 24 25 26 [27] 28 29 30 31    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Rozwiązania sprzętowe - czy gra pójdzie mi na moim sprzęcie (Czytany 141715 razy)
Sareb

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #390 : 26 Lutego 2010, 17:18:37 »
Niestety wszystkie sterowniki ściągłem także to odpada.
A tobie się udało ?
Swoją drogą uważam że Heroes V obsługuje zbyt mało kart graficznych.
Niedawno jeszcze odpaliłem tą grę na Nvidia GeForce 2 mx a na Radeonie 5470 nie moge :P


IP: Zapisane
Gwynbleidd

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141


We dance like marionettes swaying to the Symphony

Zobacz profil
« Odpowiedz #391 : 26 Lutego 2010, 17:26:46 »
Nie nie udało mi się. Prawda jest taka, że gry raczej nie są robione z myślą o laptopach.


IP: Zapisane
Sareb

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #392 : 26 Lutego 2010, 17:41:34 »
No to trudno.Nic na to nie poradzimy.
Swoją drogą mogli by zrobić jakąś łatkę.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #393 : 27 Lutego 2010, 10:42:06 »
Aha..

No to napisz e-maila do cd-project red albo na gram.pl

Może zrobią takie cuś... bo możliwe jest że wiele osób ma taki problem i możliwe jest że nawet taką łatkę zrobili tylko ja o niej nic nie wiem i wiedzę że na forum też nic o tymi nie wie xD


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
sky

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #394 : 28 Lutego 2010, 12:20:17 »
Ten problem występuje na niskich i wysokich detalach. Grając w tą samą mape w kuźni przeznaczenia i w dodatku dzikie hordy, problem ten występuje tylko w dzikich hordach. Moja rada to po wystąpieniu tego błedu zmień tylko rozdzielczość np ja gram na 1366x768 zmieniam na chwilkę na niższa i wybieram ok, problem znika, potem mogę wrócić z powrotem do 1366x768. Niewykluczone że problem pojawi się znowu po jakimś czasie grania i zrób tak jak powyżej. Problem ten występuje tylko w dzikich hordach mimo dobrej karty grafiki ( acer gf9600 1GB, vista SP2) i zainstalowania najnowszego patcha 3.1 najnowszych sterowników.







« Ostatnia zmiana: 28 Lutego 2010, 12:27:13 wysłane przez sky » IP: Zapisane
sky

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #395 : 28 Lutego 2010, 16:30:19 »
Nie wiem czy chodzi akurat o ten plik. Jest taki programik nazywa się 3danalyzer (dokładna wersja to 3danalyzer-v236). Używałem go chcąc uruchomić Settlers II dziesięciolecie ta laptopie z kartą grafiki intel gma450. Zadziałał i gra uruchomiła się, co do herosów to nie wiem czy zadziała, bo akurat na tym laptopie z gma 450 herosi działaja, co prawda są pewne problemy z wyświetlaniem grafiki (kolor wody, wyświetlanie pewnych typów zamku) ale gra uruchamia się normalnie.
Co do osługi programu to polecam wyszukać info przez google, tylko należy uważać aby nie narobić wiecej szkody niż pożytku. Jeśli więc nie jesteś pewnien (pewna) to nie ściągaj i nie  instaluj najpierw poczytaj na necie. Menu programiku wyglada tak:





IP: Zapisane
sky

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #396 : 28 Lutego 2010, 16:59:42 »
Spróbuj zaktalizować pakiet directx 9. Ściągnij directx 9.0c i zainstaluj. Pakiet directx 11 nie przepadnie, instalator uaktualni pliki directx 9 i ewentualnie 11.  Nie zawsze directx 11, czy 10 posiada pliki wymagane podczas gry w heroes. Mam Viste SP2 i direct 11 i mimo tego zainstalowałem pakiet directX 9.0 i herosi śmigają bez problemowo, vista pokazuje ze zainstalowany jest directX 11.
pozdrawiam.


IP: Zapisane
sky

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #397 : 28 Lutego 2010, 18:34:53 »
Twój system to Windows XP Media Center 2005. To ciekawa i orginalna wersja windowsa xp, masz tzw media center które normalnie pojawiło się windows vista wersja home premium, a czego zwykli użytkownicy windowsa xp nie mają (chyba że zainstalują płatny dodatek), ponadto jeśli masz w wersji angielskiej to możesz legalnie uaktualnić go do polskiej wersji. Jako jedyny windows z rodziny XP ma możliwość zainstalowania nakładki językowej  (coś jak vista/7 ultimate). Podejrzewam że problem może być ze sterownikami, spróbuj zainstalować wcześniejsze sterowniki do karty grafiki

[http://www.nvidia.com/object/winxpmce_77.79.html]

a najnowsze znajdziesz tu:

[http://www.nvidia.co.uk/object/winxp_196.21_whql_uk.html]




IP: Zapisane
Mankowy

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22


No-life

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #398 : 24 Marca 2010, 19:54:41 »
Na pewno spróbuje Twojej metody sky , dam znać co jak i czy pomogło


IP: Zapisane
MSI Z77A-G45 || Intel Core i5 3570k ~3.4GHz || Noctua NH-U9B SE2  || Corsair Vengeance Blue 8GB (2x4GB) DDR3 1600 || MSI GeForce GTX 760 || Plextor M6S 128GB + WD Caviar Blue 1TB +  WD Caviar Green 1.5TB|| OCZ ModXStream Pro 700W || Plantronics GameCom 380  || iiyama Prolite B2481HS-B1 24'' || Gigabyte Force K7 || Zalman ZM-M401R || Windows 7 64bit
66aLBi66

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #399 : 28 Marca 2010, 19:08:59 »
Mam problem z rekrutowaniem wojska. Jestem w miescie i wchodze w miejsce zakupu wojska i nie pojawia mi sie nic. Mam tylko widok miasta i znika interfejs. Mam viste. prosze o pilna odp.


« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2010, 19:18:17 wysłane przez 66aLBi66 » IP: Zapisane
wilk111

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #400 : 28 Marca 2010, 20:09:40 »
potrzebne są odpowiednie budynki czyli żeby mieć chłopów potrzebujesz chatek wieśniaków itp.
Po zbudowaniu odpowiednich budynków klikamy na worek ze złotem tam jest pokazana jednostka żeby ją kupić klikamy na rękę która wyrzuca złote monety lub klikamy spacje pozdrawiam


IP: Zapisane
lechita

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #401 : 10 Kwietnia 2010, 10:49:30 »
Mam to samo przy kampanij królowej . Po drugiej misi zamykam statystyki i wyrzuca mnie na pulpit.Mam W7 64 bit.


IP: Zapisane
Dżem?!
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #402 : 21 Kwietnia 2010, 19:32:31 »
Witam jestem szaleńczym fanem dżemu i herosa. Mam 3 złotą edycję( w tym WoG) 4 złotą edycję i 5 złotą edycje. Wszystkie pięknie ładnie grałem i kolegi w dzikie hordy. Bo u mnie włączam gre. Moge normalnie włączyć gre menu czy scenariusz podczas gry nic sie niedzieje ale gdy najade na miasto...BAM! i wyłącza mi sie gra... O co chodzi? Czy ktoś zetknął się w czymś takim? Proszę o pomoc


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #403 : 21 Kwietnia 2010, 20:40:57 »
Wypowiedź to się kupy nie trzyma może jednak popraw błędy i sprecyzuj ją , bo inaczej to zaniknie gdzieś w koszu.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Dżem?!
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #404 : 21 Kwietnia 2010, 20:46:25 »
No ok mówiłem że mam złotą edycje herosow 3,4,5 jak włączam herosa 5 dzikie hordy w scenariuszu(byle jakim) jak nacisne 2 razy na miasto to mi wychodzi z gry...Może być?


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 24 25 26 [27] 28 29 30 31    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry