Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
[AB]Jak zmiejszyc poziom trudnosci kampani? (Czytany 7658 razy)
kaktus82

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« : 10 Kwietnia 2008, 09:15:47 »
Witam,
mam taki problem.Po naprawde dlugim okresie czasu i zakonczeniu HV postanowiłem wrócic spowrotem do III i przejsc kampanie.
Pierwsza cześć III (Erathia) poszła bez problemu żadnego.Na listach rankingowych na pierwszych pozycjach.
Po skanczeniu Erathi zacząłem grać w Armageddon Blade (mam gre z dodatkami naraz,wszystko w jednym), a tam na dzien dobry poziom "Bardzo wysoki".Podejrzewam że gra sama ustawiła poziom trudnosci,biorąc pod uwage poprzednią kampanie z Erathy.Jestem juz chyba w V misji w kampani "Ostrze Armageddonu",poziom sam przestawil sie na najciezszy i zaczely sie schody,bardzo wysokie schody....

Jak zmiejszyc poziom trudnosci kampani?Podkreslam, ze przy starcie scenariusza pod figurą szachową pokazującą trudnosc nie ma strzałem do jej zmiejszania,jak w przypadku Erathi.

Pytam bo nie chcialbym siegac niedlugo po kody..

Mial ktos taki problem?
Pozdrawiam.



IP: Zapisane
galun

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 10 Kwietnia 2008, 09:28:49 »
Witam rocznik 82  ;D Co prawda już długo nie grałem w H III ale z tego co sobie przypomonam to właśnie w Armageddon Blade pozim trudności sam podskakuje po każdej misji kampanii. Nie było tego w ERATHI a do Shadow of death nie jestem pewien. A jaki konkretnie masz problem??? Może pomogę! Trójka dłuuugo gościła w moim życiu!!!  :) POZDRAWIAM


IP: Zapisane
kaktus82

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 10 Kwietnia 2008, 11:30:26 »
Witam,witam.Tyle lat,a jeszcze na koniu jeździmy,hehe...ciiiicho bo jeszcze żona uslyszy i bedzie.
A tak do rzeczy to jeszcze wielkiego problemu nie mialem,ale podejrzewam ze niedlugo sie zacznie.Jakos nie uwazam siebie za pr0 gracza i klopociki predzej czy pozniej nadejdą.
Jakby cos to bede klikal.
Dzieki za zainteresowanie.
KL.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 10 Kwietnia 2008, 14:32:18 »
w całej 3 wraz z rozwojem kampanii poziom wzrasta. począwszy od łatwego/normalnego poprzez trudny to heroicznego.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 10 Kwietnia 2008, 17:44:45 »
Trzeba odtworzyć jakiś plik w dacie w notatniku i zmienić kilka komend jak się dowiem jakie to były to podam na forum , muszę trochę pobuszować


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Souledge

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 03 Grudnia 2008, 19:04:06 »
w niektórych kampaniach tam gdzie jest poziom tam są strzałki żeby zmieniać poziom trudności


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry