Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 81 82 83 [84] 85 86 87 ... 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 432333 razy)
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #1245 : 27 Marca 2015, 08:48:02 »
No nie wiem czy zmiana płci w modelu to taka wielka odmiana jest.
Ot wyładnieje na twarzy, gdzieś jej odejmą, gdzieś indziej dodadzą i mamy wampira z szóstki (którego tak wszyscy nienawidzili) w wersji damskiej ;P
Rozumiem jakby to była jakaś uwodzicielka coś ala wampirzyce w popularnych serialach/filmach.

Zagłosowałem na krwiożerczą bestię z pazurami i mam nadzieję, że wygra ;P

A Licz jak licz. W sumie to dużo się od siebie nie różnią więc nie ważne który wygra choć postawiłem głos na mumię.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #1246 : 27 Marca 2015, 12:26:55 »
Włącz tryb wypracowania na polski, a wszystko będzie dobrze i obędzie się bez przykrości.

Mi osobiście najbardziej się podoba lisz numer jeden, ponieważ kojarzy mi się z jakimś-takim mrocznym magiem. Poza tym nie ma kostura, który wygląda w przypadku II i III lisza tak sobie. Oczywiście moim zdaniem. A poza tym wydaje mi się, że bardzo ładnie wkomponowuje się w obraz całej Nekropolii i pozostałych jednostek. Byłbym bardzo zadowolony gdyby to właśnie ten lisz trafił do finalnej wersji gry, aczkolwiek rozumiem, że niektórzy mogą się ze mną nie zgadzać.


IP: Zapisane
forek123!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1247 : 27 Marca 2015, 13:26:17 »
Włącz tryb wypracowania na polski, a wszystko będzie dobrze i obędzie się bez przykrości.



Eeeee... O co chodzi?
Żeby nie było kolejnej uwagi: zawsze uważałem, że idea różki jest bezsensu. Różdżkę można połamać, a bez różdżki taki cwaniak już nic nie zrobi. Chyba że umie czarować umysłem. Wtedy gościa trza zabić, co takie proste nie jest. Punkt dla kapłona. Druga sprawa, tym razem dla wampira: jak można wysysać krew mieczem? Żal PL. Mój głos idzie więc na potworka i kapłana


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #1248 : 27 Marca 2015, 13:29:43 »
Oczywiście prawie wszyscy sugerują się wyglądem Liszów i Wampirów na szkicach, choć one są tylko po to by dać generalne wyobrażenie tych stworzeń:
Cytuj
In the meantime, please keep in mind that the following pictures only are rough sketches that do not represent the final quality of the design. They will help us to define the general art direction of the unit. The winning option will be reiterated and customized in order to comply with the game art direction.
Także Marzhin wypowiedział się na temat sugerowania się pozami jednostek na szkicach koncepcyjnych, a także tego, czy Lisz będzie unosił się nad ziemią czy stał na niej pewnie:
Cytuj
Don't read too much into the posings. The artists was asked to make them look different in attire and pose, but that doesn't mean the final unit will float or point fingers ingame. Since it will be a brand new model all animations will have to be done from scratch anyway. Also, the names given to each concept is just to give them a clear identity. The unit will still be called Lich/Archlich in the game.
Nie ma co tak bardzo sugerować się tymi szkicami czy nazwami, bo one pokazują tylko, np. Pani nocy będzie miała miecz a Krwawy Potwór będzie walczył wręcz. Swoją drogą mogli bardziej urozmaicić wybór pomiędzy Wampirami, bo teraz mamy dwa Wampiry z Heroes 6 w wersji damskiej i męskiej oraz bardziej odróżniającego się Wampira, schlebiającego do tego z Heroes 3.
Edit:
Druga sprawa, tym razem dla wampira: jak można wysysać krew mieczem? Żal PL. Mój głos idzie więc na potworka i kapłana
Masz ode mnie piwo. :piwo:


« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2015, 13:32:59 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #1249 : 27 Marca 2015, 16:20:10 »


Ten obrazek pojawił się dziś na blogu Ubi o HoMM VII. Jestem na 200% pewny, ze to behemot :).


« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2015, 16:36:46 wysłane przez matikun » IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1250 : 27 Marca 2015, 16:48:28 »
Bo to jest behemot...  :rolleyes:


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #1251 : 27 Marca 2015, 20:12:57 »
Mnie niepokoją tu dwie rzeczy, a mianowicie jego poza i nogi/tylne łapy trochę za bardzo przypominają mi przerośniętego goryla. Nie przepadałem za Behemotem w Heroes 4, więc mam nadzieje, że tak jednak nie będzie.
Moim zdaniem przesadzili też z długością ciosów tej bestyjki. :P


IP: Zapisane
sylvio

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #1252 : 28 Marca 2015, 10:52:21 »
Troszkę nowych screenów z jednostkami twierdzy + koło skili;)

http://www.spieletipps.de/bilderstrecke/4326/

Woot behemoth woot  ;)

Pozdrawiam


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #1253 : 28 Marca 2015, 11:27:50 »
Hmmm. Jeździec Bazyliszka, Cyklop(inny też te z 6 :O ) i Centaur-gazela. Nie jestem pewien, ale chyba dopatrzyłem się tam jeszcze zwykłego Wojownika orków. Przyznaję, że wygląda to nieźle. Zwłaszcza te jaszczurki mnie cieszą, ale nie jestem do końca przekonany do antylop(znowu w wersji damskiej :/ ).


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1254 : 28 Marca 2015, 14:30:29 »
Tylko tyle kolego zobaczyłeś? 
Core- gnole harpie i orkowie
Elity -  wiwerna (?) , bazyliszek  centaur
Czempioni -  Behemot biały i cyklop


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #1255 : 28 Marca 2015, 15:12:36 »
No o Behemocie nie mówiłem, bo ten "ocenzurowany" screen nam go przedstawił. A Gnolla nie zauważyłem. Co do Wiwerny i Harpii... Nie widzę ich. Ale jestem w 100%, że jest tam Ork Wojownik.


« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2015, 15:15:03 wysłane przez WMS » IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #1256 : 28 Marca 2015, 15:57:35 »
Jest też ekran miasta:

Zdecydowanie najładniejszy z dotychczas zaprezentowanych.
Widać tam na pasku Wiwernę.
A tu z prawej widać kawałek skrzydła Harpii a także jej portret na pasku inicjatywy w drugiej turze:

Edit: Żywiołak Ziemi identyczna jak w Heroes 6, no i jeśli jeszcze ktoś nie zauważył bohaterowie Twierdzy mają ciekawego wierzchowca:
http://heroes.riotpixels.com/wp-content/uploads/2015/03/5.jpg


« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2015, 16:56:11 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1257 : 28 Marca 2015, 17:47:56 »
Nazbierało się mi zaległości które pora narobić.
- Co głosowań na nowe modele jednostek Wampirów i Liczy to w sumie muszę powiedzieć iż Ubilim zaskoczyło mnie dając pod głosowanie dla każdej jednostki 3 modele. Widać jednak postęp w myśleniu i odzewie do fanów. Moje głosy jeśli to tak można nazwać poszły na:
- Krwawą Bestię tylko nie żeby nie było iż idę za głosem ludu. Otóż nie. Jak dla mnie jest Ona miłą odmianą od pewnego trendu jaki narzucił Ubi względem modelu Wampirusia czyli facet z mieczem który biegnie lub teleportuje się pod stronnika i chlasta. Dwie pierwsze opcje to praktycznie ten sam ciul tylko w innym opakowa... znaczy gender natomiast bestyjka to taki ukłon w stronę klasyki i coś nowego co miejmy nadzieję będzie miało fajną animację i ogólny błysk.

- Tutaj wahałem się pomiędzy Kapłanem Śmierci a Starożytną Mumią bo oba szkice koncepcyjne przypadły Mi do gustu ale głos swój wskazałem na Mumię gdyż podobają się licze gdy stoją pewnie na gruncie aniżeli unoszą się (Licz z 3 FTW).

Ogólnie to czytając komentarze wasze lub te na stronie to widać iż w jednym przypadku mamy wyraźnego faworyta który wygra to głosowanie, natomiast w drugim przypadku starcie rozstrzygnie się pomiędzy opcjami 1 i 3.

Twierdza prezentuje się bardzo dobrze, szczególnie podoba się pokazany przez Hexa ekran, widać ten jest bardziej przemyślany, rozkład budowli nie jest chaotyczny, ściśnięty a budynki nie wyglądają jak bloki z kartonu czyli widać kanty i ogólnie takie klocki. Screeny o jednostkach też wiele pokazują ina wstępie spodobał się się mi Cyklop i Woj orkowy. A o Behemocie który zalicza wielki come back nie muszę wspominać. Behemot speed rush! ;D (kto tego nie pamięta ten lama).

@Flapek
Cytuj
Czempioni -  Behemot biały i cyklop
Skąd wiesz że biały? Marzhin/Ubi-Nox Ci powiedział? czy byłeś na konwencie w Paryżu i NDA Cie nie rusza? ;>

@WMS:
Cytuj
Jeździec Bazyliszka
Skąd wiadomo że to Bazyl? Na screenach rzeczonych ciężko stwierdzić że to "On" znaczy bazyliszek. Geez ludki, trójką aż tak to nie pachnie.

 I na koniec taka moja mała dygresja na temat tego wszystkiego. Raz chyba ktoś na forum to pisał ale Ja osobiście zauważam iż rozwój/progress serii jest widoczny na częściach oznaczonych cyframi nieparzystymi, począwszy od HoMM1 przez HoMM 3 i 5.Czyżby teraz nadszedł czas by 7 była tym kolejnym dużym krokiem bądź kamieniem milowym serii jak wymienione wcześniej części gry? Jak to mówi Tyrael "Czas pokaże" bo gra jak widać, dopiero jest w alphie choć coś pewnie Ubilim będzie działać w sferze zamkniętej bety dla VIPów i wybrańców, którzy czymś się wykażą lub będą mieli farta przy rozdawaniu kluczy wstępu.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #1258 : 28 Marca 2015, 18:08:39 »
@Flapek
Cytuj
Czempioni -  Behemot biały i cyklop
Skąd wiesz że biały? Marzhin/Ubi-Nox Ci powiedział? czy byłeś na konwencie w Paryżu i NDA Cie nie rusza? ;>

Chodzi tutaj prawdopodobnie o ten obrazek:


Widać w jego lewym rogu białe, małpopodobne stworzenie, które ludzie uznają za Behemota, a jak dla mnie to jakaś neutralna jednostka, lecz prawdopodobnie się mylę. :P


IP: Zapisane
Karti

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82

Zobacz profil
« Odpowiedz #1259 : 28 Marca 2015, 19:26:10 »
Wampir - nr 3, czyli the blood monster, bardzo fajnie się prezentuje i jest ciekawą odmianą od wcześniejszych wersji wampira.

Licz - nr 2, czyli the undead sorcerer, w sumie tutaj wahałem się pomiędzy 1 a 2, ale wolę wersję z kosturem, wygląda wtedy bardziej interesująco i ukazuje zagrożenie zaklęciami mroku.

Focia imo behemot na 99,9%.

Town screen zdecydowanie lepszy od poprzednich, czekam na soundtrack do przesłuchania.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 81 82 83 [84] 85 86 87 ... 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry