Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: czy działa wam himachi?  (Głosowanie skończone: 18 Grudnia 2009, 08:23:17)
działa - 5 (62.5%)
jakoś działa - 1 (12.5%)
tak średnio - 0 (0%)
kiepsko działa - 0 (0%)
nie działa - 2 (25%)
Głosów w sumie: 8

Strony: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15 ... 23    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
LAN i UBI.COM - porady,konfiguracja, problemy (Czytany 149171 razy)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #165 : 11 Stycznia 2009, 15:15:16 »
Wywala Cię ponieważ nie masz najnowszej wersji gry. musisz zainstalować najnowsze patche.
Szczerze mówiąc z podstawową wersją HoMM 5 nie za bardzo sobie pograsz na serwerach ubi ponieważ prawie wszyscy gracze mają grę z dodatkiem Dzikie Hordy.


IP: Zapisane
Tieru84

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #166 : 11 Stycznia 2009, 15:30:15 »
gram na Dzikich Hordach ale na podstawce chciałem sobie z kumplem pograc bo on jeszcze w Dzikie Hordy nie zainwestował...


IP: Zapisane
Luke_21

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #167 : 13 Lutego 2009, 20:48:35 »
Witam
Od razu wspomnę, że mam oryginała kupionego zaledwie 3 dni temu i już mam problemy. :( Otóż zachciało mi się zagrać przez internet. Kliknąłem w "Wielu Graczy" -> ubi.com. Przez chwilę był widoczny pasek "uruchamianie" i pojawiło się okienko "Podaj klucz internetowy". Zarejestrowałem się na ubi.com przy instalacji gry, więc myślałem, że nie będę miał problemów. Wpisałem kod z tyłu na instrukcji i... wyświetla się komunikat, że klucz jest nieważny!  :wsciekly: Co robić? Czy to dobry kod? Czy pozostaje kupno nowej tej samej gry...?

Czy ktoś mi pomoże? Będę dozgonnie wdzięczny...

P.S. Mam zaktualizowaną grę do wersji 1.4.

Pozdrawiam


IP: Zapisane
Ziggy

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #168 : 18 Lutego 2009, 18:53:05 »
Witam. Mam Heroes V wraz z dodatkami: Kuźnia Przeznaczenia i Dzikie Hordy. Mamy problem, ponieważ chcielibyśmy zagrać w sieci LAN. Nie wychodzi nam jednak to, ponieważ w przypadku Kuźni Przeznaczenia ja widzę serwer kolegi, a on nie widzi zrobionego przeze mnie, a w Dzikich Hordach - obaj się nie widzimy w LAN. Połączenie jest na pewno dobrze skonfigurowane, bo graliśmy już w inne gry. Z tego wynika, że problem jest po stronie Heroes. Wie może ktoś co jest tym spowodowane ?


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #169 : 18 Lutego 2009, 19:36:49 »
A próbujecie zagrać przez Hamachi ma się rozumieć?

http://www.homm5.info/forum/index.php?topic=1793.0 <----  zerknij  ;)
http://www.homm5.info/forum/index.php?topic=1925.0 <----  zerknij  ;)


« Ostatnia zmiana: 18 Lutego 2009, 19:39:27 wysłane przez Cepek » IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Ziggy

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #170 : 18 Lutego 2009, 21:22:45 »
Dzięki za te linki :) Bardzo mi pomogły. Pozdrawiam.


IP: Zapisane
paciek001

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #171 : 13 Marca 2009, 23:00:39 »
Witajcie. Mam problem z graniem z kumplem przez LANa przez hamachi. Pierwsza osoba tworzy zawsze mapę a druga nie może na nią wejść. Wyskakuje błąd 0.2.0 i pisze cos o nierownych sumach kontrolnych. Nie wiem o co w tym chodzi. Moglibyście mi pomoc?


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #172 : 13 Marca 2009, 23:30:38 »
"Coś robimy", "wychodzi coś", "nie działa"...

Bez sprecyzowania problemu nigdy nie otrzymasz rozwiązania.


IP: Zapisane
the_cartvan

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15

Zobacz profil
« Odpowiedz #173 : 21 Marca 2009, 21:55:23 »
Witam chciałem z kolega z poza sieci pograc przez hamachi. Nie posiadam oryginalnej wersji tylko przegrana z oryginału, tzn jeden z nas ma oryginal drugi jedie na kopii. I co jest problemem wchodzimy do hamachi tam sie widzimy wchodzimy potem do h5 wersja patcha 3.0 i nie mozemy sie widziec w grze przez siec. On zaklada lub ja i nie widzimy sie mimo to .. jak ten problem rozwiazac ?


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
siwysnk

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15


widać że lubię łuczników :P

Zobacz profil
« Odpowiedz #174 : 21 Marca 2009, 22:07:41 »
Już ten wątek był chyba wałkowany ale możliwe że ty masz publiczny adres IP on prywatny albo na odwrót


IP: Zapisane
the_cartvan

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15

Zobacz profil
« Odpowiedz #175 : 21 Marca 2009, 22:10:53 »
hmm był wałkowany ? To ciekawe bo przejrzalem 2 strony w tym dziale i nic nie znalazlem podobnego.

Kolega ma ip zewn bo nie nalezy do siec mojej a ja naleze do sieci i mam tylko wewn ale jakie to ma znaczenie jak laczymys ie przez hamachi ?

Najgorsze ze nie ma tak jak w h3 ze jest miejsce na wpisanie IP


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
siwysnk

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15


widać że lubię łuczników :P

Zobacz profil
« Odpowiedz #176 : 21 Marca 2009, 22:17:45 »
No wiesz też chciałem z kumplem z tawerny zagrać ale ja miałem publiczne a on prywatne i się nie dało najlepiej zróbcie jeszcze raz wszystko z instrukcją.... ale najlepiej jak obydwaj mają wewnętrzny IP  . Jak siebie nie widzicie to powinno być z powodu wewnętrznego\ zewnętrznego IP też miałem ten problem co to za 3 złote sobie kupić prywatny IP


IP: Zapisane
the_cartvan

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15

Zobacz profil
« Odpowiedz #177 : 21 Marca 2009, 23:11:17 »
A przepraszam gdzie ta instrukcja ? :)

« Wiadomość doklejona z: 21 Marzec 2009, 22:23:34 »

Niektóre gry nie widzą czasami dodatkowych sieci (jak w tym przypadku symulowanej przez Hamachi sieci LAN). Trzeba im w tym pomóc. Rozwiązanie problemu:
1. Start -> Panel Sterowania
2. Otwieramy "Połączenia Sieciowe"
3. Teraz z menu okienka u góry wybieramy "Zaawansowane" i dalej "Ustawienia zaawansowane..."
4. Tutaj na liście zaznaczamy "Hamachi" i strzałeczką z prawej przesuwamy "Hamachi" na samą górę listy.
Dzięki temu gry powinny być już zawsze widoczne. Oczywiście zakładam, że w hamachi macie zielone kółeczka (lub gwiazdki zależnie od wersji hamachi) i do swoich sieci wchodzicie bezproblemowo.


TO POMOGŁO :D


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #178 : 22 Marca 2009, 02:50:15 »
Instrukcja do Hamachi jest na str. głównej. Skoro sprawa została wyjaśniona, to zamykam wątek.  :)


IP: Zapisane
dziecioludek

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 104


HoMM Maniak

Zobacz profil
« Odpowiedz #179 : 14 Kwietnia 2009, 11:44:57 »
ja mam taki problem - włączam HoF ->wieloosobowa -> ubi.com, czekam chwilę i nagle pyta się o kod internetowy. :niepewny: co to wogóle jest kod internetowy i skąd go wziąć?


IP: Zapisane
''If I tear you open wide, take a look inside
Are you pretty?
Can I get inside your mind, see what I can find?
Are you pretty?
So just take off that disguise, everyone knows that you're only
Pretty on the outside''
Strony: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15 ... 23    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 25 zapytaniami.
                              Do góry