Punkty uznania(?): 0
Offline
Płeć:
Wiadomości: 474
|
|
« : 21 Października 2010, 23:56:03 » |
|
Finał:
Bania_87 - Mohikanin 4:6
Mecz o 3 miejsce:
Iuz - Latka1977 3:4
Półfinały:
1. Iuz - Mohikanin 1:5 2. Latka1977 - Bania_87 0:5
Ćwierćfinały:
1. Bania_87 - SeRaFiNeK 4:1 2. Michi69 - Latka1977 3:4 3. Maniek - Mohikanin 3:4 4. Demon - Iuz 2:4
Druga Runda:
Grupa A: 1. Michi69 5meczy 11,5pkt 2. Demon 5meczy 10pkt 3. SeRaFiNeK 5meczy 9pkt 4. Jaro[PG] 5meczy 9pkt 5. Bandaro 4mecze 3pkt 6. Maszi 5meczy 2,5pkt
Mecze: 1. SeRaFiNeK - Maszi 2:1 2. SeRaFiNeK - Michi69 1:2 3. Michi69 - Jaro[PG] 2:1 4. SeRaFiNeK - Jaro[PG] 2:1 5. SeRaFiNeK - Demon 1:2 6. Demon - Maszi 3:0 7. SeRaFiNeK - Bandaro 3:0 8. Michi69 - Demon 2:1 9. Maszi - Bandaro 1:2 10. Bandaro - Jaro[PG] 1:2 11. Demon - Jaro[PG] 1:2 12. Maszi - Michi69 0,5 : 2,5 13. Michi69 - Bandaro 3:0 14. Maszi - Jaro[PG] 0:3 15. Bandaro - Demon 0:3
Grupa B: 1. Bania_87 5meczy 13pkt 2. Latka1977 5meczy 10pkt 3. Iuz 5meczy 7pkt 4. Banshee 5meczy 7pkt 5. Darmir 5meczy 6pkt 6. Hiron 4mecze 2pkt
Mecze: 1. Bania_87 - Banshee 3:0 2. Bania_87 - Iuz 3:0 3. Bania_87 - Hiron 3:0 4. Banshee - Latka 1977 1:2 5. Darmir - Latka1977 1:2 6. Bania_87 - Darmir 2:1 7. Bania_87 - Latka1977 2:1 8. Hiron - Iuz 2:1 9. Darmir - Iuz 1:2 10. Darmir - Banshee 0:3 11. Iuz - Banshee 3:0 12. Latka1977 - Iuz 2:1 13. Banshee - Hiron 3:0 14. Hiron - Darmir 0:3 15. Latka1977 - Hiron 3:0
Grupa C: 1. Maniek 4mecze 10pkt 2. Mohikanin 4mecze 10pkt 3. Cepek 4mecze 3pkt 4. Fetish War 3mecze 2pkt 5. Johny_Szalony 3mecze 1pkt
Mecze: 1. Fetish - Maniek 1:2 2. Maniek - Cepek 3:0 3. Maniek - Mohikanin 2:1 4. Maniek - Johny_Szalony 3:0 5. Johny_Szalony - Cepek 2:1 6. Cepek - Fetish War 2:1 7. Mohikanin - Cepek 3:0 8. Mohikanin - Fetish 3:0 9. Mohikanin - Johny_Szalony 3:0
Pierwsza Runda:
Grupa A: 1. Bania_87 3mecze - 8pkt 2. Banshee 2mecze - 7pkt 3. Fetish War 3mecze - 3pkt 4. Neader 2mecze - 0pkt
Mecze: 1.Bania_87 - Fetish War 3:0 2.Fetish War - Neader 3:0 3.Fetish War - Banshee 0:3 4.Bania_87 - Neader 3:0 5.Bania_87 - Banshee 2:1 6.Banshee - Neader 3:0
Grupa B: 1. Demon 3mecze - 9pkt 2. Jaro[PG] 3mecze - 6pkt 3. darmir 3mecze - 3pkt 4. Trawis 3mecze - 0pkt Mecze: 1.Darmir - Jaro[PG] 0:3 2.Trawis-Jaro[PG] 0:3 3.Demon - Darmir 3:0 4.Demon - Trawis 3:0 5.Darmir - Trawis 3:0 6.Demon - Jaro[PG] 3:0
Grupa C: 1. Mohikanin 2mecze - 6pkt 2. Johny_Szalony 1mecz - 3pkt 3. Bandaro 2mecze - 3pkt 4. Kubica 3mecze - 0pkt
1.Mohikanin - Bandaro 3:0 2.Mohikanin - Kubica 3:0 3.Johny_Szalony - Kubica 3:0 4.Bandaro - Kubica 3:0 Mecze Bandaro - Johny, oraz Johny - Mohikanin nie wpłyną na wyniki grupy.
Grupa D: 1.Latka1977 2mecze - 5pkt 2.Maszi 2mecze - 4pkt 3. Micbec 4. Fett 2mecze - 0pkt
Mecze: 1.Maszi - Latka1977 1:2 2.Maszi - Fett 3:0 3.Latka1977 - Fett 3:0
Od micbeca brak wiadomości co do terminu gry, więc ci co zgłosili problemy, czyli Maszi, oraz Latka awansują dalej. Fett odpada.
Grupa E: 1. Maniek 3mecze - 8pkt 2. Iuz 3mecze - 6pkt 3. Hiron 3mecze - 2pkt 4. Andre94nt 2mecze - 1pkt
Mecze: 1.Andre94nt - Iuz 0:3 2.Iuz - Hiron 2:1 3.Maniek - Iuz 2:1 4.Maniek - Hiron 3:0 5.Maniek - Andre94nt wo 3:0 6.Andre - Hiron 1:1 (niedokończony)
Andre nie rozegrał gry z Mańkiem, oraz nie dokończył z Hironem. Gracze zgłaszali problemy, to też przechodzą dalej.
Grupa F: 1. Michi69 3mecze - 9pkt 2. SeRaFiNeK 3mecze - 6pkt 3. Cepek 3mecze - 3pkt 4. kubczak 2mecze - 0pkt
Mecze: 1.Michi69 - SeRaFiNeK 3:0 2.SeRaFiNeK - Kubczak 3:0 3.SeRaFiNeK - Cepek 3:0 4.Michi69 - Kubczak 3:0 5.Michi69 - Cepek 3:0 6.Cepek - Kubczak 3:0
Cepek zgłaszał problemy z kubczakiem, więc wygrywa walkowerem 3:0.
Kolor zielony oznacza, że dany gracz przeszedł do drugiego etapu, kolor czerwony oznacza odpadniecie z turnieju.
|