Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 33 34 35 [36] 37 38 39 ... 42    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Propozycje zmian na stronie i forum (Czytany 189573 razy)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #525 : 30 Grudnia 2010, 17:08:49 »
Dzieki Martin :P
zobaczysz jeszcze prześcignie pogaduchy xD


IP: Zapisane
Kreator Irhak

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Skrzydlaty Anquietas

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #526 : 27 Kwietnia 2011, 10:17:54 »
Byłbym naprawdę zobowiązany, gdyby mi zmieniono nick z Kreator Irhak na Irhak... związane to jest z tym, że odchodzę od określenia Kreator... praktycznie na każdym forum... powoli, acz stanowczo...


IP: Zapisane
Przez życie i śmierć, kołem istnienie się toczy. Czas dany jest, by go wykorzystać. Miejsce znane do działania...
Lexen

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Widzę noc co dzień

Zobacz profil
« Odpowiedz #527 : 03 Sierpnia 2011, 23:44:59 »
Proponuję, aby zrobić coś takiego jak usunięcie nieaktywnego konta po pół roku, w ciągu którego ani razu się user nie zalogował m.in. dlatego iż odblokuje to większość nicków.
Połowa użytkowników to osoby zarejestrowane dawno temu z 2 postami na koncie.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #528 : 03 Sierpnia 2011, 23:52:32 »
Kasowanie nicków "z automatu" nie ma racji bytu, gdyż wiele z osób przydłużonych Tawernie zwyczajnie już odeszło i nie odwiedza strony, z takich bądź innych powodów, żeby wymienić tylko kilka osób jak Szałas, Johny Szalony, mejdej czy Piter. Jeżeli robić tak zwaną "zamieć", to muszą się za to zabrać żywe osoby.

Dość powiedzieć, że jak kiedyś na Jaskini Behemota administracja chciała zrobić zamieć za pomocą mechanizmu, to wytypowane do usunięcia zostało miedzy innymi konto...Behemotha, czyli założyciela portalu. :)

Cheers.


IP: Zapisane
Lexen

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Widzę noc co dzień

Zobacz profil
« Odpowiedz #529 : 03 Sierpnia 2011, 23:56:26 »
no w sumie racja ale mi chodziło bardziej o usunięcie osób, które w żaden sposób nie wniosły nic do tego portalu, a jednak zajmują nicki


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #530 : 04 Sierpnia 2011, 00:00:16 »
No i dlatego powinna się tego podjąć żywa osoba. Jak tylko skończą nam się w moderacji/administracji ważniejsze rzeczy do zrobienia. :)


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #531 : 05 Sierpnia 2011, 08:06:49 »
Proponuję, aby zrobić coś takiego jak usunięcie nieaktywnego konta po pół roku, w ciągu którego ani razu się user nie zalogował m.in. dlatego iż odblokuje to większość nicków.
Połowa użytkowników to osoby zarejestrowane dawno temu z 2 postami na koncie.
Hmm. Pomysł dobry ale trzeba uważać, aby osób sporadycznie wchodzących nie pousuwać :)

Co do blokowania nicków to się zgadzam - domyślam się, że zamiast mieć jakiś klimatyczny nick, ludzie są zmuszeni dodawać cyferki co ujmuje czaru loginowi :P


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #532 : 05 Sierpnia 2011, 13:18:45 »
Myślę, że pół roku to trochę za krótki okres czasu bo sam miałem taką przerwę i nie chciałbym by moje konto znikło z serwisu -_-

Rok dla totalnie nie aktywnych kont co się raz czy kilka razy zalogowali a potem porzucili konto A przecierz bardzo duża ilość nie jest aktywna od kilku lat!

Pierwszy lepszy profil
http://www.tawerna.biz/forum/index.php?action=profile;u=948

Ostatnio aktywny- nigdy xD


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #533 : 05 Sierpnia 2011, 13:35:56 »
Jest ponad 19k użytkowników forum, a raczej kont bo jakoś nie widziałem nigdy tych userów, podejrzewam że połowa tylko niepotrzebnie zajmuje nick. Proponuje usunąć tych z
Cytuj
Ostatnio aktywny- nigdy
oraz tych "Ostatnio aktywny" z sprzed 5 lat.


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #534 : 05 Sierpnia 2011, 21:00:54 »
Proponuje dodanie w zakładce H5 Dzikie Hordy, Wybór Ulepszeń, tworzonych przez nas i Boskiego, nie wszyscy przecież zaglądają na forum i lepiej zgromadzić to w jednym miejscu ^_^


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #535 : 23 Sierpnia 2011, 09:18:51 »
Ja proponuje w dziale Heroes VI dodać specjalny dział do problemów technicznych. Zauważyłem, że jest dużo takich tematów, związanych z problemami z betą i z demo i lepiej zgromadzić to wszystko w jednym dziale  ;)


IP: Zapisane
Lexen

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Widzę noc co dzień

Zobacz profil
« Odpowiedz #536 : 23 Sierpnia 2011, 09:22:46 »
Popieram bardzo się przyda taki dział.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #537 : 23 Sierpnia 2011, 09:37:54 »
Dział HVI zostanie niedługo rozbudowany.


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #538 : 23 Sierpnia 2011, 23:02:54 »
Myślę, że pół roku to trochę za krótki okres czasu bo sam miałem taką przerwę i nie chciałbym by moje konto znikło z serwisu -_-

Rok dla totalnie nie aktywnych kont co się raz czy kilka razy zalogowali a potem porzucili konto A przecierz bardzo duża ilość nie jest aktywna od kilku lat!

Pierwszy lepszy profil
http://www.tawerna.biz/forum/index.php?action=profile;u=948

Ostatnio aktywny- nigdy xD

To także nie jest dobre rozwiązanie. Ponieważ to "nigdy" dotyczy tylko tych, którzy nie wchodzą na forum. Są userzy, którzy logują się na stronie i przeglądają tylko ją nie wchodząc na forum i wtedy właśnie nie pokazuje ich ostatniej aktywności na forum.
Prosty przykład: Skoro user, którego profil podałeś zarejestrował się 22 Styczenia 2007 o 23:52:18 to jego ostatnią aktywnością powinna być właśnie ta data i byłoby tak gdyby zarejestrował się przez forum bo klikając w link aktywacyjny wysłanego na jego mail przekierowałoby go na forum i wtedy miałby tą aktywność. Natomiast jeśli rejestrował się przez stronę link aktywacyjny przekierował go na stronę i takiej aktywności nie ma. Więc to wszystko nie jest takie proste ;)


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #539 : 19 Października 2011, 17:58:44 »
Muzyka
To chyba jeden z najciekawszych pomysłów :) I bardzo mi się podoba to, że na stronie można posłuchać sobie muzyki z Heroes:) Ale zauważyłem, że przez ostatni czas nie było tam żadnej aktualizacji a co za tym idzie nie ma tam żadnego utworu z Heroes VI oraz tylko trzy z Heroes V:). Czasami lubię "Poczuć klimat świata Heroes of Might and Magic w Tawernie :)" więc polecam dodać więcej motywów muzycznych z nowszych odsłon:).


IP: Zapisane

Strony: 1 ... 33 34 35 [36] 37 38 39 ... 42    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry