Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Przeprosiny heroes5maga. (Czytany 3318 razy)
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« : 27 Czerwca 2014, 18:40:03 »
Drodzy Tawernowicze

   Jakiś czas temu zacząłem przeglądać historię mojego GG i moje posty na Tawernie. Wiem co  mogliście o mnie myśleć  ,,mały nieogarnięty dzieciak neo nic nie czający, spamujący, który potem płacze, bo nie wie za co dostał bana, później obiecuje, że się poprawi, dostaje szansę, a dalej zachowuje się jak dziecko neo, dalej robi zakazane multikonta i na nich też spamuje”. Niestety sam muszę stwierdzić, że tak byłem. Teraz bardzo żałuje tego wszystkiego i pragnę wszystkich przeprosić. Obraziłem wiele osób, naspamowałem albo w inny sposób zrobiłem coś niemiłego .Wymienię część tych osób. Każdy chyba wie za co ich przepraszam, chyba że już zapomnieli tego dzieciaka neo, którym byłem .

Przepraszam Cię Waverleyu, przepraszam Cię Hellscreamie, przepraszam Cię Freezonie, przepraszam Cię Cahan, przepraszam Cię Ptakubo, Menelagu, Jarku, Belegora, Fenirze i wszystkich których niestety zapomniałem wymienić też  przepraszam.

   Pamiętam, kiedy Freezon stworzył wątek, na którym przeprosił wszystkich Tawernowiczów. Ja wtedy zrobiłem coś, za co wstydzę się jako katolik i jako były Tawernowicz. Napisałem, że jestem katolikiem i dlatego mu nie wybaczę. To był olbrzymi błąd. Freezon, wybaczam Ci, ale sądzę, że już za późno. Teraz to ja oczekuję Twojego wybaczenia i Was wszystkich. Macie prawo mi nie wybaczyć po tym wszystkim, co zrobiłem, ale bardzo mi zależy, byście przyjęli przeprosiny.
   Wiem, że nie mam już szans wrócić na Tawernę po tych multikontach, spamie i ogólnie złym zachowaniu. Dzięki Fenirowi, który tą wiadomość w moim imieniu opublikował, mam szansę się z Wami pojednać. Zrozumiałem, że wszyscy ludzie na Tawernie byli, są i będą super, tylko ja byłem spamującym neokidem. Jeszcze raz wszystkich z całego serca przepraszam!

Pozdrawiam,                                                                                       heroes5mag



Narobiłem sobie zapas dobrych uczynków na ten i przyszły rok, macie przesrane ~ Fenir


« Ostatnia zmiana: 27 Czerwca 2014, 18:59:49 wysłane przez Fenir » IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 27 Czerwca 2014, 18:50:54 »
Zaraz, zaraz...Belerogu?! Mamy jakiegoś Beleroga w ekipie, czy najbezczelniej na świecie przekręcił moje imię?! Be-le-gor!! Czy to aż tak trudne do zapamiętania!

Dobra, dość tej błazenady. Bierzemy te przeprosiny na serio, czy nie? Mi to w siora w nos, bowiem nie gadałem z nim w ogóle i nie wiem za co miałby mnie przepraszać.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 27 Czerwca 2014, 19:17:50 »
Pytanie zasadnicze w jakim celu to wstawione i co ma osiągnąć to to coś? ;D


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 27 Czerwca 2014, 19:20:00 »
Nie wiem, prosił to wstawiłem.
Po prostu chciał przeprosić wszystkich za swoją "twórczość".
Napisał mi też, że nie ma to na celu żebrania o unbana (ale pewnie w całej swojej naiwności wierzy, że tak może się stać).


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 27 Czerwca 2014, 19:24:43 »
Pytanie zasadnicze w jakim celu to wstawione i co ma osiągnąć to to coś? ;D
Chłopak się stara ;)

Hmmm...nie znam Typa :P Ale uważam, że każdy zasługuje na szansę. Skoro mamy to "na papierze", to czemu nie dać mu ostatniej szansy?  ^_^

Zadaniem "banujących" jest resocjalizacja trolli i tym podobnych, więc uważam, że powinniście dać mu szansę. Ale tak jak mówię - nie znam tego użytkownika "osobiście", tylko kojarzę nick, że takowy istniał. Decyzja zależy od osób, które przez niego ucierpiały :)


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 27 Czerwca 2014, 19:36:15 »
Odbanowałem, niech zna orczą łaskę.

Jak drugi raz się powtórzy, to Loczek skasuje mu konto i tyle.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 27 Czerwca 2014, 19:58:44 »
Przeprosiny przyjęte. Mam nadzieje, że się poprawi i grzeszył więcej na Tawernie nie będzie.

Jestem może i wredną mendą, ale łatwo wybaczam.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 27 Czerwca 2014, 20:07:41 »
Niech przyjdzie, ale jak znowu coś wywinie to mu z Laxx taki piękny wątek w projekcie Fools zrobimy, że będzie chciał wymazać Tawernę z życiorysu. Co nie, Laxx? ;)


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 27 Czerwca 2014, 22:04:15 »
Narazie styknie mu moja karta postaci :> . Nie mam żadnych "ale" dopóki będzie się zachowywać w normach.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 27 Czerwca 2014, 22:55:36 »
Ja też mu wybaczam.
Nie pamiętam co on tam robił, ale wybaczam.
Prawilny ziomeczeg. Siedział za niewinność.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 28 Czerwca 2014, 08:15:41 »
Delikatni jesteście. Życie was wystawi na próbę nieraz. Ale na razie faktycznie możecie się bawić i udawać pokrzywdzonych, żeby się przygotować na przyszłość w tej waszej Polsce.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 28 Czerwca 2014, 08:56:26 »
Zainspirowaliście mnie i Ja też mu Wybaczam, przecie pewnie człowiek który chodził po wodzie tak powiedział że bliźniemu trzeba umieć wybaczyć.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 28 Czerwca 2014, 11:41:23 »





IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Kurokuma
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 28 Czerwca 2014, 12:11:35 »
     Dziękuję Wam wszystkim, że jednak postanowiliście dać mi ostatnią szansę. Tej szansy już nie zmarnuję. Nie będę dawał takich popisów głupoty jak dawniej, nie będę spamował. Dziękuję jeszcze za wybaczenie i  proszę Was, byście zapomnieli o tych wszystkich głupich rzeczach robionych przeze mnie (o ile to możliwe).
Pozdrawiam



IP: Zapisane

,,The Hobbit: The battle of the five armies'' is coming
Aktualności
Dyskusja
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 28 Czerwca 2014, 17:26:19 »
Wybaczam Ci heroes5mag. Grzechy odpuszczone, możesz iść z czystą duszą. A teraz włóż głowę do pralki i nasyp proszku, bo trzeba Ci zrobić pozytywne pranie mózgu ;D.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry