Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Historia tawerny heroesów IV opinie/propozycje/komentarze (Czytany 10450 razy)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« : 14 Grudnia 2008, 11:27:20 »
W związku z ostanimi wydarzeniami po prostu zastanawiam się co się z tym stanie .
Minęły stre dobre czsy gdy rozdziale II udzielali się wszyscy tawernowicze dla zabawy . Zauważyłem że [nie obraźcie się] odkąd do Historii Tawerny Herosów zaczęły zaglądać osoby poroju Milandii i Nightina , temat po prostu zszedł na psy ...
Jeszcze o ile przy pierwszej i drugiej części można było [przy sporej dawce fantzji] mówić o przetworzeniu na krótką powieść z dwoma rozdiałam , tak teraz to by była po prostu kpina . Zwracam się do was starzy wyjadacze tawerny - część mnie zna , a część nie . Jednak prosiłbym o założenie tematu jeżeli się da to z odpowiednimi zabezpieczeniami , żeby nie skończyć jak temat "Historia Tawerny Herosów III" , oraz o wasz powrót do tej historii .


« Ostatnia zmiana: 16 Grudnia 2008, 18:33:30 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 14 Grudnia 2008, 11:40:45 »
Dobra, przyznaje, nieco postowałem*, ale również była nieco winy innych osób(np. Penelopy). Ale...dobra, trzeba wam powiedzieć...Szczególnie to wina Milandii, która wysyłała link, żebym odpisał, bo bała się, że ona i penelopa dostaną bany(dodam że był rządek wiadomości pań M i P). Przepraszam, elfko Milandio, ale trzeba powiedzieć prawdę, nawet tak czystą, że trzeba oczyścić swą własną duszę, z nudnych tekstów. Taki już mój los...


*Tu: Nabijać posty


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 14 Grudnia 2008, 16:18:40 »
Pomysł przywrócenia tego do życia mam, zostało tylko kilka rzeczy do ustalenia. Jeśli w ogóle wypali, to będzie to bardziej przypominało pierwszą edycję, tylko bardziej poważną niż była. W każdym razie nie będzie miała nic wspólnego z tą farsą w III. Na dniach (może nawet wieczorem) jakieś info się pojawi.

Konsekwencji wyciągał nie będę, na wasze szczęście ktoś wczoraj bardziej przykuł moja uwagę, więc możecie uznać, że się wam upiekło.
Do usłyszenia.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 14 Grudnia 2008, 16:37:34 »
No masz racyję Luk pierwsza edycja była jedną z Najlepszych każdy pisał w temat a nie byle jak jak to miało miejsce w II i III edycji i ogólnie jestem za zasadami jak tu się udzielać.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 14 Grudnia 2008, 17:12:54 »
W drugiej na początku było ok, tak gdzieś do dziesiątej strony. A pierwszej nie uczestniczyłem, ale wiem że na końcu była rzeź.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 14 Grudnia 2008, 18:55:37 »
Pierwsza była najlepsza. ^^
Oby tylko ta 'mniej spamująca część Tawerny' nie zraziła się za bardzo i zechciała pisać w tym temacie.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 14 Grudnia 2008, 18:57:43 »
Ej, to można już tu pisać, zaczynać historię? Jak tak, to ja pierwszy :>


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 14 Grudnia 2008, 19:09:18 »
Mą prośbą jest aby wprowadzić do historii mojego Gryzonia Killerka , pełni on ważną funkcję w pożeraniu spamerów , jak ktoś ma coś przeciwko temu pomysłu , to zapraszam do domku mojego małego przyjaciela  ^_^


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 15 Grudnia 2008, 15:09:26 »
Tak, pierwsza edycja była najlepsza. ja i pewnie inni przestali pisać bo stało się to nudne za sprawą neokidów. Ciekawe jakie to będą rozwiązania do IV


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 15 Grudnia 2008, 20:49:57 »
Ja bym proponował założyć odpowiedzni dział , lub podział , z ograniczeniem postowym , lub rankowym ... wiecie , dawałoby się takiemu userowi jakąś rangę zezwalającą na takie rzeczy , za bycie jakimś przydatnym [i z dłuższym stażem] członkiem Tawerny ... A co się tyczy epizodu I i II to przy odrobinie czasu w wolne z okazji świąt postaram się napisać ich fabularną [i skróconą o pewne rzeczy] wersję ...


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 15 Grudnia 2008, 22:17:16 »
Nie ma co się dziwić, że II i III część historii upadła skoro kilka osób dorwało się do tematu pisząc za samych siebie w taki sposób:

-"To co, idziemy do KFC?"
-" Tak idziemy. Po czym poszli"
-" w KFC spotkali demona, który był zły"

itd

Pierwsza część była najlepsza, bo każdy pisząc fragment opowiadania rozciągał go jak tylko mógł i dodawał tam każdego możliwego usera biorącego udział w zabawie.
Dużo osób wymyślało dla wszystkich jakieś zabawne sytuacje i wypowiedzi tworząc w tym jakiś konkretny klimat, ale kiedy dołączyli ci, którzy lubią sobie pospamować najczęściej w bardzo głupkowaty sposób całość straciła jakikolwiek sens i odstraszyła resztę.

Znając życie temat ruszy i zaraz wpadną tu takie właśnie osoby, dlatego proponowałabym usuwać lub ignorować treści postów (takich jak powyżej
) tych osób.



IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 15 Grudnia 2008, 22:27:37 »
dorwało się do tematu pisząc za samych siebie w taki sposób:

-"To co, idziemy do KFC?"
-" Tak idziemy. Po czym poszli"
-" w KFC spotkali demona, który był zły"

itd


-" Ale <nick> zabił demona i nagle wszystkich zaatakowały teletubisie pedały!!!!!!!!! Hahahahahahahahaha xDxDxD"


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 15 Grudnia 2008, 22:56:52 »
Cepku - jestem jak najbardziej za :D Taka postać a`la Panda z pierwszej edycji się przyda :) W jakim języku gada? xD Może tatarskich krzeseł? xD


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 15 Grudnia 2008, 22:57:49 »
No dobra, nie będe ukrywał, że chcę aby wróciło to do formy z pierwszej części (w której nawet pisałem O.o), dlatego pisać może każdy. Nie jestem mściwy i pamiętliwy, ale:
-minimum posta wynosi 15 linijek szerokości na forum, co daje +/- 200 słów. Dłuższe przyjmę z otwartymi ramionami, krótsze uznam za nabijanie i nagrodzę surowiej niż zwykle.

-poziom. Tutaj zdajecie się na moją łaskę, będę subiektywnie oceniał poziom postów. Żeby nie robić z tego sztywnego opowiadania proponuję wątki krążące wokół I edycji tj. walka z Rydzykiem i systemem edukacji pod sztandarem wielkiej Pandy. Chyba, że chcecie pisać "poważne" opowiadanie. Nie będę ganił ani za jedno ani za drugie, tylko z umiarem.

-o ortografii chyba mówić nie muszę?

Z racji wymogu długich postów, proponuję system zaklepywania odpowiedzi. Jeśli chcemy coś napisać, nabijamy posta o treści "zaklepuję" w każdej możliwej wariacji. W ciągu 2-3h trzeba posta zedytować, wpasowując go w w/w zasady. Niedotrzymanie terminu będzie również piętnowane. Nie ma również kolejek, zaklepany post pod regulaminowym może być tylko jeden. Więcej=nabijanie. Również myślę nad odrobiną autohamulców, i zaklepywania- zgłaszania chęci kontynuowania historii w odstępach 5-6 postów od swojego ostatniego dodania. Chyba, że temat przymrze, ale mam nadzieję że takiej sytuacji nie będzie. Z grubsza chyba wszystko. Czy poza "kiedy start" są jakieś pytania czy propozycje?


« Ostatnia zmiana: 16 Grudnia 2008, 22:30:42 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 15 Grudnia 2008, 23:03:33 »
Poważne opowiadania zostawmy w "zaginionych zwojach" - niech będzie happy wesoło :) Nie mam więcej pytań no poza tym oczywistym "Kiedy start" ;)


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry