Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Historia tawerny heroesów IV opinie/propozycje/komentarze (Czytany 10449 razy)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 16 Grudnia 2008, 06:46:38 »
To co robicie dajecie moda , admina czy kogoś do pilnowania tematu ? Jak dla mnie git ...


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 16 Grudnia 2008, 08:39:12 »
Ja uważam iż pomysł Luka jest dobry, aczkolwiek może przesada żeby aż 15 linijek pisać no ale co mi tam. Poza "kiedy start" zero pytań.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 16 Grudnia 2008, 14:14:25 »
Tak więc ja mógłbym być opiekunem tego topicu(system kar zastosuję taki jaki Luk proponuje) tylko że formuła jak ty Luk przedstawiłaś jest bardzo skomplikowana aczkolwiek dobra, możemy jeszcze tylko narzucić w jakim czasie to wszystko ma się dziać np.(Wojna twoich sług trupków i moich podwładnych Elfów)ale to jest tylko propozycja więc raczej nie spodziewam się że to możecie przyjąć.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 16 Grudnia 2008, 15:08:46 »
A ja tylko proponuję nie wpuszczać tam byle kogo i utrzymać w klimacie fantasy, z żartami, ale bez Rydzyków. Może coś tam skrobnę.


IP: Zapisane
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 16 Grudnia 2008, 15:42:18 »
Heh... mogę napisać wstęp do opowiadania ^^


IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 16 Grudnia 2008, 15:59:29 »
Hobbit(mój zwykły post), zrozumiał, że nie ma spamować,  ma pisać min. 15 linijek tawernowych(to trochę da się zrobić), żeby nie przeginać np. z polityką, sytuacją w Polsce..., pilnować ortografii,  nie nabijać postów niepotrzebnych(czyli się np. wstrzymać się od odpisania), tak?


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 16 Grudnia 2008, 16:12:36 »
Pierzasty elf, który już od jakiegoś czasu z gałęzi drzewa przysuchiwał się dyskusji, w końcu sfrunął między obecnych, też mając coś do powiedzenia.
-Nie wiem czy te wszystkie ograniczenia coś dadzą, zawsze znajdzie się ktoś kto to wszystko będzie miał gdzieś. W końcu przez to wszystko wyfrunie gdzieś cały humor. Ale lepsze te ograniczenia niż to co się działo od połowy drugiej edycji... - Tu elf uśmiechnął się ponuro - Co do drugiego myślnika regulaminu, to ja widziałbym to jako luźne opowiadanko fantasy pisane przez Tawernowiczów i z nimi jako bohaterami, z aluzjami do... właściwie wszystkiego RL. Ale bez przesady. Coś w stylu "Tawernowicze przenieśli się w świat fantasy i teraz muszą sobie radzić".


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 16 Grudnia 2008, 17:21:36 »
No właśnie z tym miałem najwięcej problemu. Nie chciałbym, aby było to sztywne opowiadanie, jednak chciałbym się wyzbyć giertychów i rydzyków mieszkających na księżycu. Również byłbym za większym nawiązaniem do fantasy, ale z Wielką Pandą jak najbardziej.

A że party pooperzy się zawsze znajdą, mamy dla nich szeroki system nagród w kilku kolorach. Loczek już się zgłosił do pilnowania tematu, więc nie powinno być problemów. Liczcie także, że też będę od czasu do czasu wpadał, a wtedy drżyjcie niebiosa. Tak myślę jutro zaczniemy. Czyli mogę na wstęp liczyć Kolcz?



IP: Zapisane
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 16 Grudnia 2008, 17:44:25 »
KK... ^^ Coś zacznę kreślić...


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 16 Grudnia 2008, 20:44:44 »
Powiem tak:
sztywno!!! Już głupie teksty w LoA były śmieszniejsze, a nie znajdują się w humorze!
Już od pierwszego posta zalatywało sztywniactwem - to po pierwsze.
Humor pierwszego posta - kameralne stoliki PW? Budynek Tawerny? Może to kwestia moich nastawień, bo inaczej to sobie wyobrażałem, ale naprawdę wychodzi czerstwo.
Po drugie - posty następne. Co to ma być, tani mhoshny, taki straszliwie klimatyczny storytelling? Nie, to ma być Historia Tawerny Heroesów! A patrząc na sztywniacki post egzeqa odechciewa mi się na to patrzeć. Post Fasta ratuje sytuację, ale i tak przez te limity wywołuje tylko lekki uśmiech na ustach, i to dlatego, że jako uczestnik drugiej edycji wiem jakie z pandą były jaja. Ale post kluseczki... Nie, proszę... Osadzanie tego na siłę w "fajnych" realiach Ashan... Ja rozumiem, że Tawerna, to musi być związane z H5... Ale proszę, nie przesadzajmy, trochę luzu, trochę inwencji, a nie drugie LoA, ale na odwrót - LoA miało być poważne, a ludzie robili sobie jaja, tu ma być śmiesznie a jest zabójczo sztywniacko.
Mam nadzieję, że to tylko tak wyszło, no bo wprowadzenie itp... Ale jednak początkowe wrażenie jest ważne.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 16 Grudnia 2008, 21:00:39 »
Proponuję żeby jeszcze każdy mógł pisać o każdym, myślę że to doda troszkę humoru... Kto ma do siebie troszkę dystansu to nie pogniewa się, a kto nie ma.. to go nabierze ;)

Edit:
Ptakuba, może powinniśmy pokazać jak to może wyglądać zamiast tu ujadać?  :>


« Ostatnia zmiana: 16 Grudnia 2008, 21:04:17 wysłane przez Johny_Szalony » IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 16 Grudnia 2008, 21:04:47 »
Nie było zabraniane pisanie o innych... A co nie jest zabronione, jest dozwolone :> Pisanie odpowiedzi na swój tekst jest często potrzebne do udanego dowcipu :P

@Edit: Ó, a teraz i ja mam gotowego sztywnego niczym czerstwy suchar posta wprowadzającego mnie, ale nie mogę napisać bo Kolczasty rezerwował xP


« Ostatnia zmiana: 16 Grudnia 2008, 21:15:38 wysłane przez Ptakuba » IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 16 Grudnia 2008, 21:48:35 »
Powiem tak:
sztywno!!!

Ano niestety :( Totalnie bez humoru. Ostatnio zacząłem sobie czytać 2 edycję... jakie tam były "rajdy"  :lol:
A 4 zaczyna się tak jak zaczyna... sam napisałem post "luźny inaczej", czekam teraz tylko na osobę, która zmieni charakter tego opowiadania na bardziej wesoły...
Pozdrawiam wszystkich zwolenników wielkiej pandy :D


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 16 Grudnia 2008, 21:54:59 »
w pierwszej edycji, Khaziu był kumplem pandy... kompanem... ale potem ślad po nim zaginął xD... no fakt, trochę sztywno. Jedynie post Kolcza i Slowa xD coś w sobie ma.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 16 Grudnia 2008, 22:02:19 »
A teraz Kolcz zarezerwował, napisze jak mnie nie będzie. Ktoś inny szybko zarezerwuje i napisze też akurat jak mnie nie będzie a jak będę to już nowa rezerwacja -.- I tak w kółko. Wywalić te rezerwacje i tyle, albo skrócić czas nie do doby tylko dwóch godzin.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry