Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wujek Dobra Rada,czyli Lazor i Bravo.pl (Czytany 3881 razy)
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« : 14 Lutego 2009, 16:44:39 »
Cze, bez owijania. Jestem masochistą i samo kalecząc się trafiłem na stronę bravo.pl w dział dla 14-stek. Te dziewczyny naprawdę potrzebują pomocy!
Raz na jakiś czas będę wrzucał tutaj 3-4 cytaty, i moje dobre rady.

Ola,17 lat
Cytuj
Mam zamiar zaczac uprawiac sex... i nie wiem jaka mam wybrac antykoncepce.. i czy wielkosc naszych genitali ma znaczenie...

Olu,ciekawy problem. Tym bardziej patrząc na to że masz genitalia. Ale dobra,orbit w listkach albo mentosy w sześciopaku pomogą.

Juzia,trudny wiek
Cytuj
siema
mam problema DUŻEGO
jestem w trudnym wieku i od 3 tygodni mam chlopaka nie chcielismy nikomu narazie mowic no ale nie musimy sami sie dowiedza
nie chce strym o wszystkim mowic ale nie da sie
zaczeli podejrzewac ze kogos mam bo czesto z kims pisze na gg
dostaje smsy
mama kazala mi isc po ziemniaki do piwnicy to poszlam komputer wylaczylam na wstrzymanie
i jak weszlam do domu zobaczylam jak grzebia w moim archiwum na gg
siostra zlapala mnie w nocy jak pisze pod kordla smsy i im powiedziala
jak bylam w szkolegrzebali mi w komorce
ja sie chyba zalamie tlumacza sie ze "Jestem w trudnym wieku i ze moga mi przyjsc glupie pomysły"
TAK NIE MOZE BYC POWIEDZIALAM IM ZE JAK NIE PRTZESTANA TO UCIEKNE Z DOMU ALE NIE DZIALA
nie chce zeby o wszystkim wiedzieli ale moja glupia siostra im jeszcze pomaga
co mam zrobic?

Zajrzyj do słownika słowo "Hasło".
I wiedz,że może być ono na komputer! Wspaniałe,nie?
Najlepiej z jednej litery i cyfr,kochanieńka.

Diana <10 (-.^)
Cytuj
Rok temu poznałam chłopaka który jest odemnie o 6lat starszy ale miły.Mieszka odemnie gdzieś z kilometr.Poznałam go w pizzeri.To był wyjazd świetlicowy.Ja przy stoliku siedziałam z moimi kumplami a on gdzieś ze 5kroków odemnie.Kiedy mój kumpel poszedł do WC on przysiadł się do mojego stolika i się na mnie gapił.A dzień póżniej powiedział mojemu ciotecznemu bratu "Ej ta tfoja siorka to jest niezła"/I mi się spodobał .Mam u niego jakieś szanse????

Zawiążcie się metalową linką. Zwiążecie się bardzo.

Pozdro.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Markal Wielki
Rysownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 248


Nie, nie wróciłem xD Ale se tu czasem zaglądnę ;>

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 14 Lutego 2009, 18:20:22 »
O lol bezsensowne, jak w ogóle może być wydawana taka posrana gazetka jak Bravo Gerl xD Ale odpowiedzi bardzo rzeczowe i przydatne :D


IP: Zapisane
Banan wszyscy!
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 14 Lutego 2009, 18:29:43 »
Wiem że nie powinienem tak szybko ale dobra.

Czikita, wiek 14+
Cytuj
mam taki ogromnyyyyyyyyyyyyyyyyy problem.. kocham go tak mocno.................... a on jest w innej szkole..już w LO jest.. a ja kibluje jeszcze w Gim. łeeee.... co zrobić żeby on mnie pokochał??  a dokładniej jak można najszybciej zrzucić 10 kilo?!

Kibluj dalej i módl się aby go cofnęli,bo ty nie licz że przejdziesz,takie chamstwo już jest.
Co do odchudzania,to weź w ręce i rzuć. Albo kup poradnik "dobre diety by Mcdonald".

Natalka, wiek 11>
Cytuj
U mojego chłopaka znalazłam prezerwatywę czy to coś oznacza ??? I jedną odpakowaną czyżby mnie zdradzał ???!!!


Pomocy!!!!
PISZCIE!!!
SZYBKO!!!!

Nie,on po prostu się na Ciebie czai. Tylko myli Cię z jakąś inną kobietą. Spokojnie.

Pani co poprzednio
Cytuj
Mój chłopak łapie mnie w miejsca intymne ! Bardzo się stresuję co mam zrobić ????!!


POMOCY!!!!!!!!!

A) odgryź mu rękę i miej nadzieje że drugą się nie odważy
B) zalej jogurtem
C) mieszaj pół godziny
D) zjedz a potem gryź,pal,zabijaj.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 14 Lutego 2009, 18:30:43 »
Nom, dobijają mnie takie panny normalnie. Hehh... nie komentuję tego. Po prostu dno i żenada! Zdaje im się, że są "dorosłe" bo rozpoczęły współżycie itp. :P Co za .... ech.
Ja nigdy nie kupowałam, nie kupuję i nie będę kupowała tego typu gazet bo to bezsens i kasa w błoto. Tam jest taki syf za przeproszeniem i ściema, że tylko nienormalni ludzie mogą to brać na serio :P

A co do do tej pierwszzej - to poradzę tej panience - jak na 17 lat kochana to zadajesz pytania na poziomie 11 - latki -,- Najlepszą antykoncepcją jest brak seksu, dobrze Ci radzi Ciotunia Laxx. :)

xD


« Ostatnia zmiana: 14 Lutego 2009, 18:35:06 wysłane przez Laxx » IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 14 Lutego 2009, 22:51:25 »
Piper, wiek <10
Cytuj
W sobotę mama przyniosła do łazienki jakąś torbę z takim czymś do usztywniania butów.
Przychodzę do łazienki pytam się mamy; Co robisz?
Czyszczę buty. Aha..
Nagle mama wyjmuje coś z torby coś podłużnego małego i dziwnie zapakowanego.
Pyta się mnie: A to co to jest?
A ja: A nie wiem...

Potem mama gdzieś poszła a ja poszłam się bliżej przyjrzeć. Patrzę a tu sznureczek.
To był TAMPON!
Dobrze że moja mama nie wiedziała co to jest...
Potem cały dzień się z tego śmiałam..

No to ktoś cię w tampona zrobił mój drogi.

Mała Olka, wiek 13
Cytuj
Podoba mi się chłopak z mojej klasy, widuje go praktycznie tylko w szkole i zawsze w otoczeniu kolegów, a chciałabym jakoś dyskretnie podsunąć mu pomysł spotkania ) Nie wiem jak się do tego zabrać, bo mimo że kolega ma pewne "skłonności" ku mnie ( xD ), to bardziej jednoznaczne próby z mojej strony raczej go peszą... No i czy inicjatywa dziewczyny nie wyda się zbyt desperacka? (jestem zdesperowana bo podrywa go inna laska, kończymy szkołę, ale on nie musi o tym wiedzieć ;P) Macie jakieś pomysły np na nawiązanie rozmowy?

Podejdź do niego,puść w radio "Chrześcijanin tańczy" i zaprezentuj breakdance. Pokocha Cię.

Wiśnia, wiek 15
Cytuj
To pytanie bardziej dla facetów, wolicie jak laska jest opalona naturalnie czy po solarce?

Nie ma to jak rozwijająca się czerwona skóra z pleców,powiem Ci szczerze.

Dominika, wiek 13
Cytuj
Jakie waszym zdaniem są idealne nogi?

Od razu wiadomo,że muszą być dobre do chodzenia. ZA CHINY NIE MOŻESZ MIEĆ PŁASKOSTOPIA. To dla idiotów. Poza tym niedawno naukowcy odkryli że opiep...a nie to nie ta kartka. O już mam. Odkryli że służą one również do biegania i skakania! Wiem że to niewyobrażalne ale niech żyje nauka.


Ps. Jeśli ktoś z forum ma płaskostopie to niech się nie urazi oto ostatnie.


« Ostatnia zmiana: 14 Lutego 2009, 23:06:33 wysłane przez Lazor » IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Markal Wielki
Rysownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 248


Nie, nie wróciłem xD Ale se tu czasem zaglądnę ;>

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 15 Lutego 2009, 16:32:55 »
Powiem ci coś co raczej Wojewódzki w "Mam Talent" by nie powiedział o czymś takim, bo on musi mieć lepsze teksty, np: Z "Idola" i ze swojego szołu ;P

LOL przez duże "L". Nie wiem skąd się biorą takie bezmózgi w Polsce i na świecie..


IP: Zapisane
Banan wszyscy!
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 15 Lutego 2009, 16:38:19 »
Life is brutal.

Paulina, wiek 15
Cytuj
Czasami strasznie denerwuje mnie moja przyjaciółka! Obraża się na mnie, jak nie dam jej spisać lekcji albo jak piszemy jakiś sprawdzian.... Albo jak coś zrobię nie po jej myśli, to też się obraża a mnie to tak denerwuje... Nie wiem, jak mam jej to powiedzieć...

Czyżby wniosek nie był oczywisty? Gryź,pal,zabijaj.

Joanna, wiek 14
Cytuj
Mam 14 lat, a moje piersi są bardzo małe. Mam 160 cm wzrostu i ważę 43 kg. Moje koleżanki mają większe piersi niż ja i już dostały pierwszą miesiączkę, a ja nie! Nie chcę od nich odstawać...

Tego już uczą w 5-6 klasie podstawówki,więc nie będę się powtarzał i poradzę Ci: wsadzaj do koszuli poduszki i będziesz miała niezłe bimbały.

Nie podane info
Cytuj
Moja przyjaciółka zwierzyła mi się, że kochała się z przypadkowym chłopakiem, bez prezerwatywy, ale nie doszło do wytrysku. Boję się o nią, że mogła zarazić się HIV. Ona twierdzi, że skoro nie było kontaktu ze spermą, to nie ma się czym martwić.

To się nie bój,sraj w gacie bo ona umrze! hahsuahsuasa


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Markal Wielki
Rysownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 248


Nie, nie wróciłem xD Ale se tu czasem zaglądnę ;>

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 05 Marca 2009, 20:17:14 »
OMG... Nie wiem jakim cudem wcześniej tego nie zauważyłem - pewnie przez to że cały czas liczyłem do 10000 z innymi xD - jak widać takie głupie dziewczyny dalej istnieją, co znaczy, że chyba dużo takich DOBRYCH rad napiszesz xDD

Zarąbiste, rób więcej


IP: Zapisane
Banan wszyscy!
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 05 Marca 2009, 20:24:01 »
Mariusz, lat 16
Cytuj
Chodzę z trzynastoletnią dziewczyną. Bardzo się kochamy i mamy wiele wspólnych zainteresowań. Jestem w takim wieku, że chciałbym już współżyć. Kilka razy próbowałem zbliżyć się do Marty, ale ona wciąż tłumaczy, że nie ma ochoty. Myślę, że po prostu nie chce jeszcze rozpocząć życia seksualnego. Nie rozumiem dlaczego tak postępuje, zwłaszcza, że jest już dojrzała i ma miesiączkę. Nie chcę jej rzucać dla innej dziewczyny, bo na prawdę ją kocham.

A to było takie fajne biurko... Użyj przemocy, powodzenia na nowej drodze życia.

Magda, lat 15
Cytuj
"Moja mama wpadła w nałóg, cały czas gra w grę Second Life. Ma tam "chłopaków" i "przyjaciół". Ale ona przesadza, czasami zarywa noce, kiedyś nie spała nawet 4 dni. Jak wracam ze szkoły, to ona gra. Mówi, że już nie ma życia, że dzięki temu łatwiej się jej pogodzić z tym, że często nie chodzę do szkoły... Chyba nie zauważyła, że ja już od miesiąca się poprawiłam i chodzę! Przez nią płaczę po nocach. Nie umiem już z nią rozmawiać.

Pokaż jej HoMM 5 ^3^

Ewelina, lat 17
Cytuj
Mój tata przyłapał mnie z chłopakiem podczas... zaawansowanych pieszczot. Wszyscy u mnie w domu o tym mówią... Co mam zrobić?

Zrób rotfled into space, to zapomną bo będą rozgryzać co to oznacza.

Brak info
Cytuj
Jeżeli na gg, albo gdzieś dotrze do was taki łańcuszek:

, , prześlij tę wiadomosc dalej - to dotyczy stronki nasza klasa : jezeli ktos o niku genesis gallardo poprosi cie o dodanie do kontaktow -nie dodawaj ! bo to wirus i jezeli ktos z twoich kontaktow go doda to ty tez go zlapiesz dlatego wyslij ta wiadomosc do wszystkich twoich kontaktow - TO NIE JEST ŁANCUSZEK :}"

Nie wierzcie w to, gdyż, pp dodaniu profilu do znajomych, nie może powstać wirus... :/.
Jestem hakerką, i wiem, że to jest nie możliwe więc po prostu zignorujcie to ;]

Nie zhackuj tawerny!11oneoneeleven


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 07 Marca 2009, 19:24:52 »
Cytuj
Olu,ciekawy problem. Tym bardziej patrząc na to że masz genitalia. Ale dobra,orbit w listkach albo mentosy w sześciopaku pomogą.
Tak dla ścisłości to męskie/żeńskie narządy rozrodcze nazywamy genitaliami ;)

Zaś co do reszty rad to są bardzo trafne i czekam na dalsze


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 16 Marca 2009, 19:58:56 »
Temat niczego nie wnoszący na forum, przesiąknięty brakiem inteligencji + "zakazane" tematy na Tawernie. Zamykam.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry