Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 14    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa mafia- Edycja Współczesnych Włoch (Czytany 64256 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 19 Maja 2012, 21:47:16 »
Tobie więc też zamiast "znicza" wyświetla się kropka? Proponuję użyć krzyżyka †. lewy alt+01414 na klawiaturze numerycznej.
A i prosiłbym uprzejmie, o zedytowanie pierwszego posta i umieszczenia w nim listy uczestników + harmonogramu, tak jak to miało miejsce u mnie :) Dziękuję.


« Ostatnia zmiana: 19 Maja 2012, 21:49:19 wysłane przez andre94nt » IP: Zapisane
Bleku
(Heroesiak)

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 102

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 19 Maja 2012, 22:12:36 »
Gdy policjanci weszli do domu Gregory`ego zobaczyli dwa listy

Oto pierwszy
Wiedziałem, że padnę pierwszy. Koło mojego domu rzadko się ktoś kręcił, ale ostatnio widziałem jakichś ludzi w krzakach około 150m od płotu. Miałem wtedy łuk w ręku. Wracałem właśnie ze swej strzelnicy, ale myślałem, że to jacyś menele. Gdybym wiedział, że to mafia zastrzeliłbym wszystkich.

Oto drugi
Proszę sprzedać mój dom, a pieniądze uzyskane z jego sprzedaży przeznaczyć na szpital, który był moją jedyną nadzieją na normalne życie. Drugą prośba jest zawiadomienie mojej rodziny <nr telefonu> o mej śmierci. Ostatnią rzeczą niech będzie przekazanie mojego sprzętu sportowego tj. łuku i strzał  panu Alessio del Potro. On powinien wiedzieć jak się go używa...


Panno Cahan taka mała prośba
byłabyś łaskawa i mogła poprawić mój nick (z Herosiak na Heroesiak) ?
Edit. Dziękuję bardzo



« Ostatnia zmiana: 19 Maja 2012, 22:20:06 wysłane przez Heroesiak » IP: Zapisane
"And the world peace"
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 19 Maja 2012, 22:20:07 »
Heroesiak- porawione  :) i przepraszam za błąd.
Punkty karne:
Freezon- 1pkt karny za brak posta


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 20 Maja 2012, 11:11:16 »
Z góry przepraszam za brak posta, nie miałem czasu go napisać.

Chester Mizurri jako były pracownik zakładu oczyszczania miasta zajmuje się hodowlą świń za domem na przedmieściach. Jest w wieku około 49 lat i pochodzi z okolic Wenecji. Gdy miał akurat nakarmić głodne zwierzęta, dostał SMS - a z wiadomością, że jeden z mieszkańców został brutalnie zamordowany. Zadał sobie tylko jedno pytanie: Po co?...


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 20 Maja 2012, 13:11:30 »
Alessio dowiedział się o tym zabójstwie rano, kiedy leczył kaca po wczorajszej imprezie. Rzecz jasna do mordów zawsze dochodziło i zawsze będą, jednak czuć tu było mafią, o której ostatnio było słychać. "Zaczyna się"-pomyślał. Dla Alessia o tyle mord był przykry, gdyż trochę znał Gregorego, zresztą gest z łukiem trochę go rozchmurzył, bo przypomniał sobie, że dawniej mówił do znajomego, że choć tylko parokrotnie strzelał z łuku, to zawsze chciał się tego nauczyć, jednak nigdy nie miał na to czasu. Trzymając łuk w ręku zaciskał pięści z taką siłą, jakby trzymał zabójcę Gregorego. Przeszywało go jednak poczucie bezbronności wobec losu, gdyż jeśli to mafia to prawdopodobnie nigdy się nie dowie kto to zrobił.


IP: Zapisane
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 20 Maja 2012, 13:43:43 »
Carlo przestraszył się zabójstwa,jakie nastąpiło w jego rodzinnym mieście. Wziął do ręki świeżą gazetę i zaczął nią czytać. Jednak niemalże wszystkie artykuły były typu ''Mafia w Neapolu!'',''Pierwsza krew mafii'' albo ''Mordercy i porywacze w akcji''. Miał już dość całego tego zamieszania,a Giorgio wciąż się nie odnalazł. Oponenci nie zażądali okupu czy też innej rzeczy. Byli cisi,ale skuteczni.
Jednak Carlo był dobrej myśli. Czuł,że Giorgio żyje,że mafiozi jeszcze go nie zabili. Zapewne go gdzieś przetrzymują,ale tego nikt nie wie. Przeglądając dalsze strony gazety można było znaleźć artykuł ''Szukam kucharza do restauracji ''Un boccone'' w Neapolu.'' -Hmm-zamyślił się Carlo.-Giorgio mówił,że ma kolegę,który ma kuzyna z dosyć sporą wagą i problemami z pracą. Może uda się go przekonać do pracy w tej całej Un Boccone''.-pomyślał Carlo i jego słowa zmieniły się w czyn. Poszedł do domu Erico. Drzwi były otwarte. Pukał,ale nikt nie odpowiadał. Wszedł tam. W przedpokoju zastał powieszonego Erico i kartkę ''Po co mi żyć bez kochanej Francesci?'' Carlo uciekł i teraz myślał nie tylko o Giorgiu....



IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 20 Maja 2012, 16:53:00 »
-Cholera - pomyślał Sergio. Wiedział że mafia uderzy niespodziewanie, ale co im zrobił ten kontuzjowany strzelec? Nie rzucał się w oczy, nikomu się nie naraził.
-Pomyślmy. Kiedy tu przyleciałem, słyszałem że Gregory z kimś się sparł, ale jak ten człowiek się nazywał? Cholera. Muszę się napić czegoś mocniejszego. - Po czym poszedł udał się do baru Pivovara by się schlać w trzy dupy. 



IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 20 Maja 2012, 18:53:16 »
KOMUNIKAT
Moi drodzy gracze, zwracam się do was z przypomnieniem, że to jest tylko gra i o zabawę tu chodzi. Obsesyjne sprawdzanie kto wysyła PW może być nie tylko mylące, ale i psujące zabawę. To samo dotyczy poszukiwań forum mafii. Coś takiego zepsułoby całą edycję, dlatego proszę aby takich rzeczy nie robić, bo nie o to w tej grze chodzi, aby wygrać za wszelką cenę.
Mam nadzieję, że wszyscy zastosujecie się do tego posta  :)


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 20 Maja 2012, 21:33:39 »
Wiesz Cahan, różnie to może być. Jak faceci już w coś grają, to robią to na śmierć i życie. Lubimy rywalizację po prostu.

A co do moich przemyśleń: Wybór Heroesiaka dość dziwny. Przypomina mi to mafię z poprzedniej edycji, czyli w mordach wybijają mniej znanych graczy, a grube ryby atakują w dyskusjach. Zobaczymy czy będą kontynuować tę taktykę. Ciężko cokolwiek powiedzieć, bo wszyscy historyjki póki co piszą.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 20 Maja 2012, 21:37:31 »
Skoro taktyka jest identyczna jak w poprzedniej edycji,to może mafiozi również są ''identyczni''? To tylko przypuszczenia,ale na razie jedynie możemy snuć podejrzeniami na ślepo.


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 20 Maja 2012, 21:41:45 »
Niestety, nie są identyczni. Dlaczego? Bo cała trójka mafiozów z poprzedniej edycji w tej edycji już nie bierze udziału. Byli to: Hellcream, Ryuu, Vokial. Co do jutrzejszego głosowania, to chyba będzie to mimo wszystko czysty strzał, bo poszlak brak.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 20 Maja 2012, 21:44:18 »
Możecie głosować na mnie, przecież się "wydałem" bo popełniłem "ten sam błąd" co Pawek...  :/


IP: Zapisane
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 20 Maja 2012, 21:47:14 »
Wut? O czym ja nie wiem? o.O


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 20 Maja 2012, 21:54:29 »
Możecie głosować na mnie, przecież się "wydałem" bo popełniłem "ten sam błąd" co Pawek...  :/

Spokojnie, tylko o tym wspomniałem na sb bo wspomnieć trzeba było. Ale po konsultacji z [DD]Revoldem (również na sb, może jest jeszcze w historii) jednak zrezygnowaliśmy z podejrzeń wobec Ciebie.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 21 Maja 2012, 16:10:41 »
Do tych którzy jeszcze tego nie zrobili: Napisać posta w temacie, jakąś historyjkę i podejrzenia. Jak nie napiszecie nic przed linczem to polecą punkty karne  ;)
Do detektywa: Sprawdzaj  dzisiaj proszę do 16.45  ^_^


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 14    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry