Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wyspa na własność (Czytany 12425 razy)
Alaryk_93

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« : 23 Grudnia 2007, 21:32:07 »
To dośc nietypowy scenariusz stajemy na czele armii nieumarłych dowodzonych przez odważną nekromantkę Raven, która usiłuje się osiedlić na półwyspie Heresh, ale ktoś jej chce przeszkodzić... To zawistni czarodzieje i... nie tylko...

Celem tej misji jest zajęcie 4 miast: 1 inferno, 1 sylvan i 2 akademii. Niestety do każdego z miast musimy się dostać drogą morską i każde jest na innej wyspie.

Moje pytania:
-Czy ktoś przeszedł ten scenariusz?
-Jak to zrobił?
-Co rozwijać u Raven aby była silna?

Wiecie teraz trochę o moim graniu. Pozajmowałem wszystko na swojej wyspie i ruszyłem w drogę, oczywiście uprzednio się uzbrajając w jednostki. Dotarłem na północny zachód mapy i podbiłem jeden zamek akademii. Niestety przez ten czas leśne elfy pokonały demony i 1 z zamków akademii (bo drugi był mój) i pasztet. Elfy tak rozpierzchły się po mapie, że szok, co raz szturmowały na mój zamek nekropolis, co raz różniejszymi i liczniejszymi jednostkami (bo miały 3 zamki 3 stronnictw). Straciłem zdobyty zamek, a póżniej zamek nekropolis, nawet Raven nie zdołała go odbić, bo tamten siedział w zamku i był od niej silniejszy.

Proszę o udzielenie odpowiedzi na moje pytania (patrz wyżej) jak ktoś przeszedł ten scenariusz. Chciałbym również się dowiedzieć o lokalizacji pozostałych zamków na mapie. Screeny mile widziane, jeśli się da.  :-[ :P ::) ???


IP: Zapisane
popek

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 74

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 23 Grudnia 2007, 21:57:25 »
Ja zawsze gram tak że robie kilku bohaterów i oni pełnią role tarczy przed każdym atakiem... Np. atakują mnie elfy, wystawiam bohatera ze średnią armią, oni labo go zabiją albo nie, a nawet jak zabiją to mają na tyle zniszczoną armie że Raven która ma wtedy najsilniejszą armie spokojnie ich zabija i podbija zamek :). Proste prawda ?


IP: Zapisane
Sprawdzam dodanie podpisu. /jareQ

Edit:
Działa.
Alaryk_93

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 24 Grudnia 2007, 17:00:19 »
Też tak zrobiłem, miałem zawsze dość silnego bohatera w zamku, ale przeciwnik ciągle atakował, a ja odpierając go traciłem trochę armii, a że posiadałem 2 zamki w tym 1 dobrze rozbudowany, a przeciwnik 3 za którymś razem musiał wygrać... Może za bardzo zwlekałem z natarciem na przeciwnika, a wy po jakim czasie opóściliście wyspę i zaatakowaliście?? Jaki zamek najpierw?? Opiszcie jak przeszliście ten scenariusz, konkrety...  ::) ???


IP: Zapisane
popek

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 74

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 24 Grudnia 2007, 18:02:04 »
Człowieku... Po pierwsze - gra się nekromantami, a oni mają bardzo słabe jednostki więc ja zawsze na początku od razu wyłażę i staram się pokonać ich liczebnością ;. A konkretów Ci nie podam bo to wszystko poprzechodziłem dawno, tak samo Kampanie ;]


IP: Zapisane
Sprawdzam dodanie podpisu. /jareQ

Edit:
Działa.
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 24 Grudnia 2007, 22:40:15 »
Po zdobyciu tych cholernych zamków pojawiają się silne armie akademii, w tamtym momencie zawsze się zacinałem, ale w końcu udało mi się pzejść


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Alaryk_93

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 26 Grudnia 2007, 21:30:17 »
Podbiłem te miasta, ale zostałem zaatakowany z 4 stron przez dość silnych magów... Każdy naciera na 1 miasto i po 2 turach jest na brzegu wyspy na której jest miasto. Myślałem, że w tej misji bardzo ważny będzie czas... a od razu po podbiciu oni mnie atakują, a moje 3 z 4 miast nie mają w ogóle szans...
NIech ci co przeszli tą misję coś mi podpowiedzą.
Czy koniecznie trzeba obronić wszystkie miasta??
Czy można uciec do stolicy i tam odpierać wszystkie fale??
Tu daję screena z moją obecną sytuacją (może będzie działał jak nie zamieszczę drugiego), dodam, że moja armia jest na tym etapie trochę słaba i nie odepre nią inwazji... Czy muszę zaczynać od początku scenariusz?? Proszę o wskazówki...

http://img174.imageshack.us/img174/2397/atakmagwz4stronrw7.png


IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 27 Grudnia 2007, 19:21:23 »
misja jet może nie łatwa zwłaszcza że niedaleko twojego zamku jest wir i z niego bohaterowie inferno i akademii mogą cię zaatakowac :(


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Alaryk_93

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 27 Grudnia 2007, 20:04:40 »
Podam jeszcze raz link, bo poprzedni mógł nie wszystkim wchodzić (np mi)...
http://img407.imageshack.us/img407/554/atakmagwz4stroned0.png


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 18 Lutego 2008, 12:36:39 »
Mam pytanie czy ktoś przeszedł ten scenariusz w ten sposób. Podbijamy 2 zamki wroga i rozwijamy na przybycie 4-rech armii akademii. Gdy podbijemy 3-cie miasto to nas najadą od razu, a my będziemy nieprzygotowani. Tak więc podbijamy 2 (razem z naszym mamy 3) i je rozwijamy, gdy zbierzemy zadowalającą armię podbijamy ostatni zamek i odpieramy magów.  ;D :huh: :( 8) ;> Oczywiście uważamy na gracza, który pozostał przy życiu.

Ktoś to tak przeszedł??
A jak nie tak tylko w inny sposób to proszę o opis. Screeny mile widzane.   8)
Nie przeszedłem tej misji, ale mam zamiar przejść ją w powyższy sposób.

Już sobie poradziłem.


« Ostatnia zmiana: 22 Lutego 2008, 17:03:41 wysłane przez Timothy » IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Agrael-Raelag

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 05 Stycznia 2009, 19:53:58 »
Może się wam to wydawać dziwne,ale ja przeszedłem to tak:
-Najpierw zająłem zamek demonów(Inferno) i nim prowadziłem ofensywę(Marbasem)
-Ravenem siedziałem w zamku Necropolis (Raven miała 12 lvl)
I tak to wyglądało jeżeli ktoś che jeszcze jakąś Poradę to chętni odpowiem  ;D ;D. Milo mi że mogę pomóc  :D :D 


IP: Zapisane
Nieszczęśliwie zakochany
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 08 Stycznia 2009, 11:58:25 »
Staraj się rozbić armie wrogów ale nie zdobywaj miast. Gdy zdobędziesz joż bardzo dużą armię nieumarłych to zajmuj miasta i po sprawie.

« Wiadomość doklejona z: 08 Styczeń 2009, 11:57:50 »

Na dużych mapach przydaje się logistyka.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 08 Stycznia 2009, 13:04:02 »
Panie Łowco Dusz, nie pisz posta pod postem bo cię złapią i tyle będzie, do tego służy opcja "zmień".

Ach...hobbit nieźle całkiem się przy jej bawił, a na dodatek jedna cząstka w słowie Reven jest w jego fantazyjnym imieniu i nazwisku. Ciastka(podróże) były długotrwałe aż się upiekły(zrobione).
Na tej mapie owszem potrzebna logistyka, oraz o ile się nie mylę również nawigacja, sekstans morskich elfów i latarnie, bo wtedy niewiele możesz czekać by ciastka się upiekły. Bywa, że warto dać Reven oświecenie(szybsze zdobywanie poziomów) i tak może szczęście, dla większych obrażeń. Warto rozwijać naszą bohaterkę i jak silny garnizon w każdym mieście, gdyż ze wszystkich naciągają bluźnierczy magowie(cztery, dosyć piękne statki), którzy jak misja mówi, iść na tacę ciastową.
Smacznego.


IP: Zapisane
Kuba8

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 34

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 01 Marca 2009, 18:46:17 »
nIE PRZECHODZIŁEM TEJ MISJI ALE SPOSÓB tIMOTHIEGO MOŻE BYĆ DOBRY Z TYM ŻE PRZY POZOSTAŁYM ZAMKU WROGA USTAWIAMY BOHATERA ŻEBY TAMTEN NIE WYCHODZIŁ Z MIASTA.

Sorry za Caps Locka


IP: Zapisane
nowy1997

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 02 Marca 2009, 10:33:48 »
ej najpierw zróbcie tak zbieraj wojo i penetruj wyspę przez 2 tygodnie. Wypłyń na morze i na elfy (ja miałem tak że elfy wypłynęły do demonów a demon je zabił ;D).
zajmij ich miasto i wykup bohatera pływaj nim po mapie do zamku nekropolis żeby elfy na szkielety przemieniać. O ile się nie mylę na tej mapie jest łza achy ale chyba bo dawno nie grałem niech poszukiwaniami zajmie się 3 bohater łzę achy weź do zamku nekropolis no to teraz na demony. U mnie Reven miała 30 lvl i około 300 widmowych smoków i 20k szkieletów. Będzie zapewne tak że demon zajmie miasto magów lub magowie demonów. Lepiej to pierwsze bo demon popsóje sobie morale a u mnie mag miał morale na max. Zajęcie obu miast to bułka z masłem później reven pójdź do miasta i czekaj na magów. The End=Koniec 


IP: Zapisane
Agrael-Raelag

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 16 Marca 2009, 19:41:02 »
nowy1997 wybacz ale 20k szkieletów.Trochę nie chcę mi się w to wierzyć,Niby Łza Ashy, ale aż tyle!!!Chyba z kodami...   


IP: Zapisane
Nieszczęśliwie zakochany
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry