Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Unia (Czytany 3681 razy)
POL_43

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54

Zobacz profil
« : 13 Marca 2008, 16:28:37 »
Mam kolejny problem i proszę również zamieszczać tu inne problemy co do tego scenaria.
Co trzeba zrobić aby dostać się do ostatniego zamku czarodzieji?
Przejść przez podziemia do niego?
Czy uderzać na bramę?
W co najlepiej inwestować rozwijając Giowanniego?
Co robić Ornelą??
Proszę o podpowiedzi i najlepiej screeny... >:( 8) ;> :niepewny: :/


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 15 Marca 2008, 16:04:44 »
Cytuj
Co trzeba zrobić aby dostać się do ostatniego zamku czarodzieji?
Przejść przez podziemia do niego?
Czy uderzać na bramę?

Niestety jedyna droga prowadzi przez dość silnie obsadzony garnizon, ale pokonasz go przy odpowiedniej strategii i oczywiście odpowiedniej liczbie jednostek. Co do podziemi tam tylko są nieumarli i więzienie z jakimś słabym herosem.

Cytuj
W co najlepiej inwestować rozwijając Giowanniego?

Magia mroku, talent magiczny, magia przywołania, oświecenie i... mogą być jeszcze machiny wojenne.

Cytuj
Co robić Ornelą??

Najlepiej idź nią na zamek na wschodzie (gdy będzie silna), a potem już tylko siedź w tym zamku, niech Giovanni dokończy dzieła.



IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
POL_43

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 10 Maja 2008, 13:04:05 »
Ten garnizon chroniący ostatniego zamku jest niemożliwie silny jest tam chyba około 100 Arcymagów i inne jednostki. Jak z tym walczyć?


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 10 Maja 2008, 18:43:01 »
Ten garnizon chroniący ostatniego zamku jest niemożliwie silny jest tam chyba około 100 Arcymagów i inne jednostki. Jak z tym walczyć?

To nie problem wystarczy hipnoza, szał, lub oślepienie. Skoro taką trudność sprawia Ci garnizon to uważaj na bohatera z tego miasta, który nie jest słaby. Ja z nim wcale nie walczyłem, wystarczyło, że się oddalił i chyc do zamku. Straż w nim nie powinna sprawić trudności. Co do garnizonu to może się przydać również czar natychmiastowej podróży.


« Ostatnia zmiana: 13 Maja 2008, 19:32:21 wysłane przez Timothy » IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
nowy1997

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 09 Lutego 2009, 16:50:05 »
wiem że dawno tutaj nie pisano ale mam kłopot mam super armie (wszystko po 99k u 3 bohaterów) a tu mi bohater z armią 99k tytanów wszędzie tylko tytani 


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 10 Lutego 2009, 21:34:33 »
Cytuj
tu mi bohater z armią 99k tytanów wszędzie tylko tytani 

To ciekawe, ale nie doszłoby do tego gdybyś tak nie zwlekał. Spróbuj jeszcze raz, wcześniej zaatakuj i nie daj tym razem dla czarodzieji tak się rozwinąć. Jest też druga opcja, spróbuj wymanewrowć wroga i dostać się do miasta (zająć wszystkie miasta), wtedy misja sama się zaliczy. Nie jestem pewny tej drugiej opcji (nie grałem z pół roku), ale spróbuj co masz do stracenia?


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
nowy1997

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 28 Lutego 2009, 10:38:03 »
spróbowałem zdobyłem czar natychmiastową podróż jednostki przystani zmieniłem na nekro i tym wampirem i jak jest garnizon to natychmiastowa podróż i na miasto ja mam 20 widmowych smoków a on 5 kolosów ;D ;D ;D ;D.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry