Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Scenariusz Dyplomata-pytanie (Czytany 3970 razy)
Cigel

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12


Zobacz profil
« : 22 Listopada 2008, 11:37:44 »
Jestem posiadaczem oryginałów Heroes V-tak jak i podstawki, tak i Kuźni i również Dzikich Hord. Problem jest następujący: w żadnej z tych gier nie mogę znaleźć pojedynczego scenariusza "Dyplomata", w którym sterujemy Godrykiem. Gry spatchowałem do najwyższej możliwej wersji patcha, a i tak nie ma w opcjach tego scenariusz. Moje pytanie brzmi następująco: jak mogę zagrać w ten scenariusz i skąd go w takim razie uzyskać?


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 23 Listopada 2008, 05:13:06 »
Może problem polega na wersji gry? Ja mam obecnie Collector Edition, bo wcześniej gdy miałam zwykłą nie było w niej kilku map i scenariuszy, dopiero teraz z obecną wersją mam wszystkie. Nie wiem, może to jest główną przyczyną, ja się za bardzo na tym nie znam.....


IP: Zapisane
Cigel

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 23 Listopada 2008, 23:18:19 »
Z tego co wiem Kuźnia Przeznaczenia jest w jednej wersji, więc to nie jest u mnie akurat problemem. Może właśnie problemem jest to że mam wersje empikowską zwykłego Heroes V. Może ktoś jeszcze odpisać na mój problem? A Tobie dziękuję za odpowiedź, bo może to właśnie jest kluczem w moim problemie, ale pragnę też aby inni forumowicze się wypowiedzieli.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 24 Listopada 2008, 18:07:43 »
Kuźnia przeznaczenia ma 2 wersje tzn. 2.0 i 2.1. Wersje wydaniowe też ma 2 lub 3. Jedną z nich jest taka zwykła, najzwyklejsza w świecie. 2 wydanie jest juz inne.Jest ona w mega edycji tzn. cała saga homm + dodatki na raz.


IP: Zapisane
Cigel

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 25 Listopada 2008, 10:53:49 »
I tam w tej edycji dodatkowej jest ten scenariusz? Ja mam ta wersje Kuźni premierową.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 25 Listopada 2008, 19:42:24 »
Wersja dodatkowa czyli ta super edycja kosztuje ... ech... co ja sie będę męczył www.homm5.info i masz info o tym wydaniu. Nie sądzę żeby jedna mapka była kupna edycji za kilkaset złoty ale nie uważam iż nie wolno w ogóle jej kupować. Czy owa mapa będzie w tej edycji nie jestem w stanie odpowiedzieć gdyż jej nie mam. Poszukam może ja mam w swojej kuźni taką misje.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry