Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jak oceniasz ścieżkę dźwiękową do Zagubionych Listów?
Bardzo dobrze - 14 (58.3%)
Dobrze - 3 (12.5%)
Średnio - 5 (20.8%)
Źle - 0 (0%)
Bardzo źle - 2 (8.3%)
Głosów w sumie: 24

Strony: 1 ... 46 47 48 [49] 50 51 52 ... 65    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Księga Czarodzieja- MOD (Czytany 292883 razy)
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #720 : 10 Czerwca 2013, 22:03:21 »
Witam zaprezentuje wam dzisiaj poprawioną smoczycę Malsarę

Malsara jest jedną z najstarszych cór Malassy, która pamięta jeszcze czasy, gdy jedynymi wyznawcami jej matki byli Bezimienni. Demonologiczne skłonności coraz większej liczby Mrocznych Elfów wywołują u niej duży niepokój, pogłębiany przez ponowne pojawienie się dawno zapomnianych mocy Ciemności. Malsara, podobnie jak jej rodzeństwo, postanawia skupić swoją uwagę przede wszystkim na tych elfach, które nie poddały się fali rosnącego heretyzmu i wciąż są wierne pierwotnym ideałom swojej nacji.


« Ostatnia zmiana: 10 Czerwca 2013, 23:03:21 wysłane przez Adseruki » IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #721 : 11 Czerwca 2013, 14:02:37 »
Taki był koncept Bibliotekarza od początku. Inspirowałem się Heleksjańskim Bibliotekarzem z DoC, a oprócz tego to chyba normalne, że ma turban, skoro jest ze Srebrnych Miast.

Nie zrozumiałeś mnie dokładnie. Jego wygląd jest troche przesadzony ponieważ ta "szmatka" nie za dobrze komponuje się z tym turbanem. Dokładniej to chodzi mi o to iż któreś z tych powinno się wywalić "szmatkę" lub turban.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #722 : 11 Czerwca 2013, 18:45:10 »
Łał malassa jest super, tylko szkoda te skrzydła takie skromne. Mogłobyć więcej tych fioletowych oczu. Ale ogółem superowe. Ino pogratulować :)


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #723 : 12 Czerwca 2013, 11:36:48 »
Malsara, córa Malassy, więc nie jest aż tak niesamowita jak jej mamusia. Tak tylko sprostowuję.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #724 : 16 Czerwca 2013, 16:05:09 »
Dzisiaj pragnę pokazać wam portret jaki znajdzie się w KC3. Jest to karmazynowy czarodziej, którego pokazywaliśmy już wcześniej. Coby wam się nie nudziło :D


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #725 : 17 Czerwca 2013, 10:43:46 »
Witam, jak widzicie, prace nad Księgą Czarodzieja 3 trwają pełną parą, jednak zanim wydamy ostatnią część trylogii czeka nas jeszcze jedna premiera.... otóż dzisiaj zamierzamy powiedzieć Wam co nieco na temat nadchodzącego rozszerzenia DLC do Księgi Czarodzieja 2.

Niespełnione proroctwo - taki będzie tytuł niewielkiego dodatku, którego premierę zaplanowaliśmy na lato. Oto lista zmian i nowości, jakich należy oczekiwać:

1. Naprawienie błędów scenariusza Pamiętnik Mordercy. DLC będzie zawierać również łatki do Księgi Czarodzieja.

2. Nowe główne menu, wraz z nowym motywem przewodnim, który usłyszycie niejeden raz w czasie w gry w Księgę Czarodzieja 3.

3. Nowy scenariusz fabularny, luźno powiązany z Księgą Czarodzieja, ale stanowiący ciekawe uzupełnienie niektórych wątków i delikatne wprowadzenie do akcji Zagubionych Listów.

4. Nowy scenariusz niesie ze sobą nowych, grywalnych bohaterów oraz nowe jednostki neutralne.

5. Każda rasa otrzyma własną muzykę przygody oraz po jednym, nowym utworze bitewnym. Część z nowych utworów pochodzi z innych gier serii M&M. Najwięcej kawałków spodziewajcie się z Heroes VI.

6. Kilka innych, ciekawych nowości. Jedna z nich znajduje się na załączonym obrazku. :)


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #726 : 21 Czerwca 2013, 15:38:16 »
Emisariusz Światła


Wyczekujcie a dowiecie się więcej...


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #727 : 26 Czerwca 2013, 18:46:22 »
Czołem!

Chciałbym zdać relację z pracy nad projektem.

Wszystko cały czas idzie do przodu, mamy ładny progres, a z tego, co pokazuje konkurs zainteresowanie projektem się zwiększa. Nas to tylko cieszy :) Wszystkim, którzy jeszcze nie zgłosili swojego projektu na konkurs, przypominamy, że macie czas do 23;59 30 czerwca. Swoje projekty można zgłaszać tutaj:

http://ksiega-czarodzieja.pl/news.php?readmore=6

Teraz kwestia dodatku DLC do Księgi Czarodzieja 2. Fabuła skupi się wokół Nag oraz Wodnych Elfów, nazywanych również Elfickimi Żeglarzami, którzy są odgałęzieniem szczepu Leśnych Elfów. To bohaterem z ich "rasy" będziemy kierować. Ma na imię Ankair i jest księciem Wodnych Elfów, które zapuściły się aż w okolice Hashimy. Jego lud i Nagowie, po latach sporów o wyspy, będą musieli się zjednoczyć w obliczu wspólnego wroga. A kto będzie tym wrogiem? Dowiecie się już wkrótce :) Zdjęcie Ankaira w załączniku.

Trochę też zmian w składzie naszej ekipy. Oliwsen z powodów prywatnych musiała na razie zrezygnować z pracy nad KC3 i teraz zastępuje ją Adseruki. Falka93 zajmie się pomocą przy pracach nad oprawą graficzną. Mi przy modach, głównie modelach, pomaga Hayven, który zrobił model inkwizytorki Victorii. Miło nam również powiedzieć, że do ekipy dołączyła hathostet, która zajmie się dubbingiem. Nagrywać dialogi będzie też kilka zaprzyjaźnionych osób z poza Tawerny.

:)



IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #728 : 21 Lipca 2013, 17:57:01 »
Z "małym" opóźnieniem, wynikającym z mojej nieobecności, uruchamiamy głosowanie w konkursie na bohatera/jednostkę. Głosować mogą tylko osoby zalogowane, w komentarzu należy wpisać numer i nazwę bohatera oraz postaci. Każdy może oddać tylko 1 głos na postać i 1 na jednostkę - w jednym komentarzu. Głosowanie potrwa do końca lipca. Zapraszamy!

http://ksiega-czarodzieja.pl/news.php?readmore=7


IP: Zapisane
Jeddite

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #729 : 30 Lipca 2013, 17:10:30 »
Siemka! Czy nie wie ktoś może jak naprawić bug z minimapką w KC1? Wiem, że ktoś to tu gdzieś pisał, ale nie mogę tego znaleźć.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #730 : 30 Lipca 2013, 17:33:43 »
Musisz zainstalować podstawową wersję NCF-a, bo w dodatku jest ta nowsza wersja, która robi bug.


IP: Zapisane
Jeddite

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #731 : 30 Lipca 2013, 19:35:07 »
A ha. Dzięki serdecznie :)

Nie mogę się doczekać jak wypróbuję KC na nowym laptopie  ;>


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #732 : 30 Lipca 2013, 21:11:13 »
Cytat: Menelag
Musisz zainstalować podstawową wersję NCF-a, bo w dodatku jest ta nowsza wersja, która robi bug.

Ojj... a to nie na odwrót? Bo mi się zdaje, że do KC1 dołączona była wersja NCF do 3.0, a błąd pojawia się, ponieważ większość użytkowników posiada ToE w wersji 3.1...


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Jeddite

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #733 : 31 Lipca 2013, 23:24:40 »
Miałeś rację, Hayven! Było na odwrót. Dzięki Ci bardzo! Teraz mogę cieszyć się Księgą!


IP: Zapisane
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #734 : 02 Sierpnia 2013, 21:15:47 »
@Menelag Myślę,że powinno się przydłużyć te głosowanie.Są tam tylko 3 odpowiedzi z czego tylko 1 to głos na jednostkę i bohatera.Chociaż cieszę się że zagłosowano akurat na moją jednostkę ^__^ .


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 46 47 48 [49] 50 51 52 ... 65    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry